Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ova prva grupa su neki streberi sa pokvarenom zvucnom karticom koja proizvodi buku, a ova druga grupa je neki nekro bend kome je pevachica umrla na jednom od njihovih malobrojnih nastupa. icon_mrtav.gificon_mrgreen.gif

Loopam nemam pojma koji su ovi icon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i prvog utiska sa gore najavljenog night-a:

SIGNAL TO NOISE - cak sam se i ja odusevila. skroz mi se svidja. odlicni su icon_da.gif (a svi znaju koliko ja ne volim da dajem pozitivne komentare icon_mrgreen.gifph34r.gif )

MARGITA JE MRTVA- cula sam samo prvih 10-ak minuta, i sasvim je ok, cak veoma icon_biggrin.gif

 

brinem se za sebe icon_uhoh.gif , dajem pozitive komentare, mora da je to zbog ovog virusa koji me drzi vec danima icon_uhoh.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Izvinjavam se Gavri, iako sam to vec uradila licno, ali i sad preko foruma, za pogresno napisano vreme.

2. Moji utisci:

a) Signal to Noise... Muzika je zaista sjajna, glas je odlican, synthovi su razbijali... i sa te strane gledano, nemam nikakvu kritiku da prilozim. Medjutim, ponasanje na bini me je razocaralo, da nemam reci. Ja sam zaista zelela da pokazem svoje iskreno postovanje prema bandu, jer je muzika i sve sto sam cula do sada, zaista odlicno... ali, ispijanje piva, razgovaranje sa ortacima za vreme tudje deonice, nemogucnost da se ista vidi na bini sem gomile dima, koji ne potice iz dim masine, vec od cigareta, je tooooliko upropastilo moj utisak. Mozda je moj problem sto kao publika, dolazim da iskazem svoje postovanje na koncertu banda koj pravi zaista kvalitetnu muziku, ali isto tako, ocekujem i da dobijem reply na to od strane clanova banda...

Volela bih da moj utisak o muzici nije pokvarilo ponasanje na bini... ali dozivela sam taaakvo razocaranje... i jako mi je zao zbog toga... i zao mi je sto nisam jedina koja je sve ovo zapazila...

 

cool.gif MARGITA JE MRTVA! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Margita je ZAKON! Nemam dovoljno reci hvale za Margitu... ODUSEVLJENA SAM!!! Covek je genije!!! Mogla bih punooo da pisem o Margiti i svom odusevljenju... ali necu... ostavljam mesta drugima icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Signal to Noise: Totalno zanimljivo. Nisam ocekivao takvu muziku i bas sam se prijatno iznenadio. E sada, sto je vec bilo spomenuto, bese malo cudan scenski nastup. Mislim, ono, ok je ponasati se malo opustenije kada se na sceni pojavis sa "house of punk" majicom (mada mi i dalje nije jasna poenta tog konkretnog slogana), ali mislim da su i Sex Pistolsi bili kultivisaniji na bini (cak i kada se uzme u obzir da je Sid tukao ljude basom na momente).

 

Al dobro. Muzika je maksimalno ok. Kad se sve sabere i oduzme, pozitivan je utisak.

 

Margita je mrtva: Hehehe icon_mrgreen.gif Mislim, ono. Kad ja tamo a ono medjutim. Maksimalno, ali maksimalno dobra muzika. Steta sto je nastup trajao relativno kratko, a to bi ujedno bila i jedina mana koja mi pada napamet. Cini mi se da tu negde postoji neki kontekst koji ide dalje od same muzike, al' da me ubijete ako provaljujem o cemu se tacno radi. A i ovako je cool, dodaje neku misticnost muzici icon_mrgreen.gif Ko bi rekao da ima tolko kvaliteta u Beogradskoj muzici icon_biggrin.gif

 

 

Sto se tice Gavrinog dela night-a, bilo je standardno dobro. Christfuck pre svirke, a potrefilo se da bas kada sam izlazio malo pre 4 pusti i Fear in Motion. Jos samo jednom da cujem Koslow i Concrete Rage, i to ce pokriti sve sto sam ikada hteo da cujem u klubskoj atmosferi od :wumpscut:-a icon_mrgreen.gif Svaka cast Gavro icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Signal to Noise: Totalno zanimljivo. Nisam ocekivao takvu muziku i bas sam se prijatno iznenadio. E sada, sto je vec bilo spomenuto, bese malo cudan scenski nastup. Mislim, ono, ok je ponasati se malo opustenije kada se na sceni pojavis sa "house of punk" majicom (mada mi i dalje nije jasna poenta tog konkretnog slogana), ali mislim da su i Sex Pistolsi bili kultivisaniji na bini (cak i kada se uzme u obzir da je Sid tukao ljude basom na momente).

 

sto se tice ovoga i Killianoinog komentara na istu temu, sasvim se slazem, ali dodjavola, zar nismo vec navikli na takve ispade? skoro na svakom desavanju (svirci, cemu god) obavezno se nadje neko ko je u fazonu "jupi, ja sam na stage-u, vid'te sto sam faca"( wallbash.gif ), ko statira i pozira a cak i nema neku bitnu ulogu u celoj prici. priznajem da je sinocni slucaj bio izrazito iritantan icon_mad.gif , ali ga namerno nisam ubacila u svoj prethodni post jer sam se trudila da istu pojavu ne primecujem i odbijala da mi pokvari odlican utisak koji imam o sinocnjoj svirci icon_da.gif .

takvih slucajeva ce uvek biti, ali im ne treba dozvoliti da izadju u prvi plan i uticu na bilo sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mog "penzionerskog" utiska:

SIGNAL TO NOISE - totalno fenomenalno!!! Ne pamtim kada sam neshto (uzhivo) prvi put chuo i da sam momentalno odlepio!!! Konceptualnost "House of Punk"-a je neka druga pricha...

Nazhalost ( zbog zdravstvenih problema icon_redface.gif ) sam propustio Margitinu sahranu icon_sad.gif... But next time...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako izuzmemo vec pomenuto ponashanje pojedinih chlanova benda S.T.N. ja sam totalno odushevljen! Meni su chak bili toliko dobri da na te ispade nisam toliko obracao paznju... Izvodili su MESSIAH!!!!!! YAAAAAAAAAY!!!!! icon_biggrin.gif

 

A i Margita je bila na nivou, necu da mnogo pricham, svi su vec rekli shta se imalo reci.

 

Shto se mene tiche, ovo je bio do sada najbolji najt u od ovih predvidjenih.

A i Gavra je super pushtao muziku. Daklem, sve je bilo super. Super. icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je nekako jako mrzelo da odgovorim na ovu temu jer nemam nista new da kazem sto vec nije receno... jedino cu dati svoje misljenje o celom poslednjem A. zbivanju

 

Signal To Noise - Dobro... jaaako dobro... odlicno... od samog pocetka sam odusevljena njihovim izvodjenjem! Jes da su mogli malo da pojacaju zenski vocal al' ok... necu im to uzeti za lose zbog ponasanja pojedinih clanova icon_uhoh.gificon_biggrin.gif Inace po nekom mom misljenju "Messiah" im je jedna od losijih pesama icon_razz.gif ali napominjem.. to je MOJE misljenje icon_cool.gif

 

Margita ist Tot - (da ga prevedemo) hehe... stvarno mu svaka cast, ima mnogo opusten i prilagodjavajuci glas icon_da.gif odlicni prelazi, odlicno sve ukomponovano!!!

 

Gavra - eh, uopste ne treba sumnjati u njegov rad.. odlican izbor pesmica.. cak sinoc nisam mogla da mirujem jer me je muzika maximalno ponela, pa sam pocela da skacem i na kraju se jedva smirila icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...