Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e,ako je tko iz hrvatske i bio sinocu na svirci u zadru, nadam se da se zabavio.meni je bilo dobro. svirala je alergija i just fine - zadnji put. doslo je punkera iz cakovca,zagreba..bilo je ok. naravno,nis nije zavrsilo bez batina - bar ih ja nisam popila..ah ti muskarci.. icon_cry.gif

Edited by m.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese to poslednji Cold Trinity Sequence night... icon_sad.gif

 

Ilegalne Emocije: Ja sam zaista zatecen. Evo upravo razmisljam sta bih mogao reci, ali mislim da se to tesko moze forumilsati. U svakom slucaju, sa kezom sam ispratio nastup od pocetka do kraja icon_mrgreen.gif Jedino sto im je falilo na bini je John Cleese icon_biggrin.gif

 

Bend iznenadjenja: Hehehe icon_smile.gif Ovde su komentari suvisni. Ko je bio, zna sta mislim. Ko nije bio nikada nece moci iz opisa da skonta, pa onda nema ni veze. Zaista mi je jako drago sto sam imao prilike ovo da vidim/cujem.

 

 

Muzika pre i posle svirke je bila standardno dobra. Cuh Unicorn prvi put posle duze vremena, to je bilo super. I totalno sam zabezeknut... pre svirke je isao Concerte Rage a odmah posle svirke Koslow. A onda negde pred kraj night-a Soylent Green. Sada zvanicno mogu reci da sam u Akademiji cuo sve :wumpscut: pesme koje sam hteo da cujem u klubskoj atmosferi icon_mrgreen.gif Gavro, zaista ti svaka cast icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako mi se na promo disku Ilegalne Emocije nisu dopale, uzivo su bili sjajni! Zenski vokal, malkice psihodelichan i na momente pomalo bolesno morbidan, sjajno se uklapa u ceo koncept. A Nikola, hehehe, pa shta reci... SJAJNO!

 

A bend iznenadjenja... Podsetio me je na kad je jedan slikar chijeg imena na mogu da se setim, istakao prazno platno i rekao da je umetnost probila sve granice i da u celoj toj svojoj ideji vishe nema mesta ni za potez chetke. E, pa tako je bilo i ovo icon_biggrin.gif

 

Fenomenalni bendovi, sjajna organizacija... Flawless!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle najt u DKSG je bio FENOMENALAN! Tek sa vizuelnom kombinacijom kvalitet bendova dostize ono pravo "TO JE TO"! Ja sam odushevljen.

 

------

 

Opis vecheri: mala sala, ali sasvim dovoljno mesta za malobrojnu publiku. Ozvuchenje je bilo super, kao i slika. Jedino shto je bilo sat vremena zakashnjenja, ali ko vec nije navikao na takve stvari. Bile su dve devojke koje su sa sobom imale naoruzanje od dva puta po dve bombe od 2 litra, kao i litar crnog vina. Odvalile su se i na krajnje nekulturan nachin remetile atmosferu dranjem, glasnim smejanjem i brbljanjem. Nikola im je bash fino na kraju uzvratio icon_biggrin.gif

Pored toga shto je sve bilo sjajno, ima par stvari koje bi mogle da budu bolje. Filmici su bili super, ali su se mnogo ponavljali. Kao i kursor misha koji se video. Mozda je falilo malo profesionalnijeg prisupa. Nije to neshto strashno bilo, nije mi ni smetalo neshto posebno, ali eto. Slike fetusa su bile 'yaaaaaay'. Najvishe mi se svideo deo kada je Alone nastupao a na platnu je ishao film sa nekim doktorima i ljudima u skafanderima (stavio sam fotografije na temi COLD TRINITY). I kraj je bio super. Sve je bilo super.

 

SVAKA CHAST!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...