Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...a od kad samo nije bio neki gothic night (ne racunam elektro , kst i vudu)... Poslednja lepa uspomena na gothic mi je onaj Gavrin pre 100 god. (onaj na kome je pustio 69eyes... musik20.gificon_mrgreen.gif ) i onaj manje\vise pristojan u bivsem Lotusu gde su na kraju prekinuli Sisterse u sred pesme...

 

...nije da imam nesto mnogo vremena za izlaske (zbog ispita... icon_rolleyes.gif ) ali me to ne sprecava da se zalim i kukam... svi smo mi po malo penzioneri... mhihi.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje... jel istina da veceras se otvara basta u KST-u i da ce u basti biti metal a u klubu goth? Tako su pricali razno razni pa cisto da potvrdim ako neko ovde sigurno zna? Mada ne verujem da ce otvoriti bastu zbogo ovog shity vremena. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U "Kriticaru" svakog petak je goth night... pocelo je sad ovog petaka i bice tako i u buduce! icon_da.gif

Evo i zvanicnog obavestenja icon_mrgreen.gif

 

Od petka 04.06.2004. svakog petka od 21.00-02.00 Gothic Night u club-u Kriticar...

Note: ULAZ SLOBODAN.0,5L PIVA=55din,tequila,vinjak,vodka,dzin=55din

pivopije.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

U "Kriticaru" svakog petak je goth night... pocelo je sad ovog petaka i bice tako i u buduce! icon_da.gif

Evo i zvanicnog obavestenja icon_mrgreen.gif

 

Od petka 04.06.2004. svakog petka od 21.00-02.00 Gothic Night u club-u Kriticar...

Note: ULAZ SLOBODAN.0,5L PIVA=55din,tequila,vinjak,vodka,dzin=55din

pivopije.gif

U Kriticaru?! :smajli-koji-pada-u-nesvest:

Ko je Đ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta te tu cudi? Isti covek koji drzi Kriticar je i vlasnik "Alchemy Gothic" odnosno Chaostar prodavnice icon_da.gif Goth metal... odlicno. Za nemacki underground dance uvek mogu da odem (a zasto bih ustvari?!) u Akademi ju ju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da , ajde ljudi malo vise informacija za taj "Kriticar"...

(ko je Dj / koji se to bendovi pustaju / atmosvera...)

 

btw - nismo bas svi gadljivi na metal... icon_biggrin.gif - ono kao - daj sta das - da se malo odmorim(o) od elektronic-e... icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

 

(ne kazem nista protiv elektro (Gavrinih) nightova... koji su inace super... ali malo tvrdjeg zvuka bi mi bilo veoma - musik20.gifmusik20.gifmusik20.gif

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam na vise elektro nightova nego sto sam zeleo... icon_biggrin.gif A ako cemo pravo goth night-ova nije bilo od kad su Spartanci osvojili Troju... Tu su samo elektro i metal night-ovi zamaskirani kao gothic night-ovi (sa razlicitom kolicinom izvornog gothic-a u sebi)... A meni bas nedostaju ovi drugi... icon_biggrin.gif

 

(a izuzetak je onaj Gavrin extra/special/gothic night ali to bude jednom u 100 leta... icon_sad.gif )

 

...i ako bas neki ljudi ( Sentinel icon_razz.gif ) nece da dele detaljnije utiske sa night-a sa auditorijumom , ocekujem detaljnije izvestaje u subotu (jer cu naredni petak morati da odkuliram zbog ispita... icon_mrtav.gif )

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi'sh Toza ima pravo, postoje samo elektro i metal nightovi, znao sam da ce doci do ovako neceg kad sam prestao da slusam Bajagu... Sa njim si znao bar na cemu si... Ovako, imas Nightwish, Paradise Lost, Him, Suicide Commando, gomilu nekih Fruity loops programera... sve goth do gotha... Ni ja vise ne znam sta je goth... Da li je goth - ghot? Sta je tu ok a sta nije, i po cemu je ebm vise gothic od metala wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

I sto je mene uopste briga...? icon_confused.gif

Ajd' jos malo wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se electro i metal stvari tice, Wolfe koliko sam ti puta objasnjavao zbog cega je to tako. Metal nema nikakve veze sa podkulturom (stavise, direktno je suprotan), dok electro ima.

 

A mislim da sam postavio radnu teoriju zbog cega 99% night-ova nema ni G od Gothic-a. Ispricacu ti jednom prilikom icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali o supkulturi vodi racuna 18 ljudi u gradu, a ostali idu zbog muzike. I ma koliko meni recimo bila gothivna ta supkultura deo te muzike me smara i ako se deklarises kao goth to ne znaci da treba da gutas sve sto se u to tura, ljudi slusaju muziku a ne supkulturu i muzicki, gothic rock je mnogo slicni gothic metalu nego EBMu ili cak industrialu, i ajde sad, sve se bojim da je ona bagra koja je djuskala uz tehno na Night Havenu vodila racuna o konceptualnosti, to je samo gomila pozera obucenih u crno koji su dosli da se lepo provedu. Tako da i nema neke veze (znam da se izvestan deo njih deklarise kao blekeri).

A sto se konkretno naziva "Gothic night" tice upadas u onu forumsku zamku sa najboljim bendom. Znas ono kad ljudi pitaju koji vam je omiljeni bend i svi pretpostave da to mora da bude METAL bend. Tako ovde (kao ni na jednom gothicu u gradu) ne pise Gothic ROCK night ili Gothic ELECTRO night, nego samo Gothic night sto podrazumeva oba navedena + metal + industrial + dark wave + noise + jos ko zna sta... A time sto se gothic metal pusta na gothic nightovima on se, ma koliko se tebi to ne svidjalo, polako ubacio u celu tu kulturu, jer je sve cesci slusaj da ljudi koji gothive gothic rock isto tako slusaju i gothic metal. Zar i ti sam nisi slusao Nightwish, Cradle, Tristaniu i sl. Supkutlura nije jedna strogo omedjena stvar sa kamenim zidovima koji sprecavaju bilo kakve promene i uticaje, ona se moze izmenjati a ti se toj promeni zestoko protivis iako ti u celini ne smeta... Malko kontriras sebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...