Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

jedan suvisli post. konacno.

 

inace kriticar je mesto gde se do nedavno u glavnom pustao nu metal (zacudo, i nije bilo lose), sa prijatnim osvezenjima kao sto su dimmu borgir, lacuna coil, type 0 negative, HIM, FNM, NIN... nisu imali nikakvu koncepciju nightova, a ko misli da ce ovaj gothic proci bez metala, neka ne dolazi dzabe.

da, stvarno, ko je DJ?

 

Pa nema tu DJ... kao i svako vece u "Kriticaru" nabacaju cudo mp3 muzike u playlistu i pustaju kako im padne napamet, ako imas muzicku zelju skoro uvek ispune i tako... biggrin.gif

Ti dolazis? Da znam da li da ti nosim disk?

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nema tu DJ... kao i svako vece u "Kriticaru" nabacaju cudo mp3 muzike u playlistu i pustaju kako im padne napamet, ako imas muzicku zelju skoro uvek ispune i tako... biggrin.gif

Ti dolazis? Da znam da li da ti nosim disk?

dolazim. prepoznaces me po novoj anathema majci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropos svadje oko gothic nighta,mislim da se nema smisla svadjati jel naziv opravdan ili ne buduci da je malo utopijsko razmisljanje da ce se u ovim nasim prostorima zaista odrzati neki "tr00 gothic night" bez poseura,metala i slicnog. tako da uzivajte u bilo cemu slicnome makar morali cuti i 50+% metala,kad pocne pjesma koja vam se ne svidja odite za sank,u wc,na terasu,stavite cepice za usi ili stagod vam bilo drago.

tesko je naci dobrog dj-a voljnog da radi kompromise,u nedostatku istog najbolje se organizirati i odrzati nekakav party u nekome privatnom prostoru tipa bring your own music and drinks.tako da biti vuk sit i koza cijela. iako mi nesto govori da bi cak i u tom slucaju doslo do svadje laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, ne, nije poseur nego pozer. Poseur konotira odredjenu dozu stila icon_smile.gif

 

I nije tacno da nema dobrih DJ-eva. Za electro deo price Gavra radi jako, jako, jako dobre night-ove. Ironicno da je njegov 'classic' Goth night bio najbolji night te vrste u zadnjih... pa... previse vremena. E sada, to sto niko drugi nigde drugde ne pusta muziku kako Goth zapoveda, to je druga prica. I nema to veze sa nedostatkom DJ-eva nego sa tim sto nam je scena sranje. Kada se sve sabere i oduzme, ja mislim da je Cold Trinity Sequence imao ukupno dvadeset posetilaca koji nisu bili clanovi bendova. Alo bre, imamo zaista sjajne bendove a nikome slucajno da se digne to da odslusa. U stvari, to je prilicno indikativno. Samo mi nije jasno sta je tacno toliko "cool" oko 'goth' etikete da se ljudi otimaju o nju bez ikakvog smisla i logike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, ne, nije poseur nego pozer. Poseur konotira odredjenu dozu stila icon_smile.gif

 

I nije tacno da nema dobrih DJ-eva. Za electro deo price Gavra radi jako, jako, jako dobre night-ove. Ironicno da je njegov 'classic' Goth night bio najbolji night te vrste u zadnjih... pa... previse vremena. E sada, to sto niko drugi nigde drugde ne pusta muziku kako Goth zapoveda, to je druga prica. I nema to veze sa nedostatkom DJ-eva nego sa tim sto nam je scena sranje. Kada se sve sabere i oduzme, ja mislim da je Cold Trinity Sequence imao ukupno dvadeset posetilaca koji nisu bili clanovi bendova. Alo bre, imamo zaista sjajne bendove a nikome slucajno da se digne to da odslusa. U stvari, to je prilicno indikativno. Samo mi nije jasno sta je tacno toliko "cool" oko 'goth' etikete da se ljudi otimaju o nju bez ikakvog smisla i logike.

imas pravo,bolje reci "poser". ili "proser".

za Gavru sam i slutila da je ok.sto se onda bunite kad imate njega.je da bi moglo biti cescce ali bolje ista nego nista. sto bi bilo da nemate niceg nego par povremenih koncerata kao npr.mi!

a posjetitelja nema ni tu. drugo je to sto ima hrpe "obucenih" u goth stilu a koliko se razumiju to je druga stvar. doduse serem,kod nas ce i oni koji ne slusaju neki bend i kojima je neki bend cak dosadan doci na dogadjanje da bi bili vidjeni,slikali se i to. sto nimalo ne pridonosi atmosferi iako se proda vise karata. jer je to gothic dogadjaj a kad se takav neki dogadjaj odrzava ne smije se ostati doma,treba se pokazati nove kreacije,napiti se i biti tr00.

eto,to je ono sto je cool oko goth etikete.bar ovdje. cool je sto se mozes klasificirati,biti "netko i nesto",biti "razlicit",sminkati se i oblaciti,sto ce te ljudi gledati u tramvaju i misliti sacuvaj boze,sotona se spustio na zemlju. ili ako ne sotona,barem vampir.

razlika je u tome sto vi bar imate doticne sjajne bendove. ok ne znam koliko bi meni bili sjajni buduci da nisam cula niti jedan (a znam da se tvoj i moj ukus dosta razlikuju icon_wink.gif ) no ovdje nema nicega,imaju i slovenci dobrih bendova,mi smo bas koncentrirani na metal,nikakav elektro,industrial niti noise. mi smo pretr00 za takve vrste glazbe. imamo doduse Embryo iz Sinja koji je HIM klon. ubace i type O i sesetdevet ociju. dobitna kombinacija! iako sa stagea jedva uspiju sici bez batina mhihi.gif

dajte nam posudite neki bend ko boga vas moliim. iako ce publika biti tr00. a ako nece Muhamed brdu.sto da kazem,morat ce ocito brdo Muhamedu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti Marka, njemu je sve sto je imalo avangardno odmah fenomenalno i nikad bolje (a sem toga kako verovati coveku koji drzi onu glupost u potpisu icon_wink.gif ), kod nas se mnogo ljudi loze na pravljenje elektronike, kontam zato sto se od pravih muzicara na goth-fazon loze samo klavijaturisti i programeri. I tu cak i ima par OK stvari, ali gomila toga je nebuloza, i mislim da i tih 20 ljudi sto dolazi ide samo zato da bi podrzalo razvijanje scene, a ne zato sto nesto tamo valja, i ja bih isao iz istog razloga na sve CT nightove (da nisam imao puno da shtrebam wallbash.gif ).

Inace zanimljiv fenomen vezan za sve nase alternativne muzicke scene je da u 10 bendova koji tu spadaju, svira nekih 15 ljudi icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas pravo,bolje reci "poser". ili "proser".

za Gavru sam i slutila da je ok.sto se onda bunite kad imate njega.je da bi moglo biti cescce ali bolje ista nego nista. sto bi bilo da nemate niceg nego par povremenih koncerata kao npr.mi!

a posjetitelja nema ni tu. drugo je to sto ima hrpe "obucenih" u goth stilu a koliko se razumiju to je druga stvar. doduse serem,kod nas ce i oni koji ne slusaju neki bend i kojima je neki bend cak dosadan doci na dogadjanje da bi bili vidjeni,slikali se i to. sto nimalo ne pridonosi atmosferi iako se proda vise karata. jer je to gothic dogadjaj a kad se takav neki dogadjaj odrzava ne smije se ostati doma,treba se pokazati nove kreacije,napiti se i biti tr00.

eto,to je ono sto je cool oko goth etikete.bar ovdje. cool je sto se mozes klasificirati,biti "netko i nesto",biti "razlicit",sminkati se i oblaciti,sto ce te ljudi gledati u tramvaju i misliti sacuvaj boze,sotona se spustio na zemlju. ili ako ne sotona,barem vampir.

razlika je u tome sto vi bar imate doticne sjajne bendove. ok ne znam koliko bi meni bili sjajni buduci da nisam cula niti jedan (a znam da se tvoj i moj ukus dosta razlikuju icon_wink.gif ) no ovdje nema nicega,imaju i slovenci dobrih bendova,mi smo bas koncentrirani na metal,nikakav elektro,industrial niti noise. mi smo pretr00 za takve vrste glazbe. imamo doduse Embryo iz Sinja koji je HIM klon. ubace i type O i sesetdevet ociju. dobitna kombinacija! iako sa stagea jedva uspiju sici bez batina mhihi.gif

dajte nam posudite neki bend ko boga vas moliim. iako ce publika biti tr00. a ako nece Muhamed brdu.sto da kazem,morat ce ocito brdo Muhamedu icon_mrgreen.gif

embryo je shit, jedan od najgorih koje sam imao priliku da cujem, pevac im je smesan a lice na HIM kao doticni branimir na ville-a = nimalo. nije ni cudo sto svi hoce da ga biju, kad ima metar i zilet, nije nista uradio a misli da je popio svu pamet sveta i da je rockstar.

kod vas ima jedan jako dobar band iz siska, zovu se enmessara i super sviraju love metal. samo jako malo ljudi zna za njih.

ne smeta meni kad dodju ljudi koji nemaju pojma o cemu se radi, kao recimo obozavateljke lika i dela debele tarje na anathemu (valjda su dosli na AYL), ali je gadno kad su vecina. a ipak nije tako, jer je logicki neizvodljivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropos svadje oko gothic nighta,mislim da se nema smisla svadjati jel naziv opravdan ili ne buduci da je malo utopijsko razmisljanje da ce se u ovim nasim prostorima zaista odrzati neki "tr00 gothic night" bez poseura,metala i slicnog.

To je zabluda. Uvek moze da se napravi dobro vece sa dobrom muzikom u nekoj polu privatnoj atmosferi, i to upravo ljudi i rade. Samo sto na takva dogadjanja vecina ovih likova iz Beograda sa sajta nije ni cula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zabluda. Uvek moze da se napravi dobro vece sa dobrom muzikom u nekoj polu privatnoj atmosferi, i to upravo ljudi i rade. Samo sto na takva dogadjanja vecina ovih likova iz Beograda sa sajta nije ni cula.

pa da,to sam i rekla malo gore. samo sto mi to jos nismo uspjeli organizirati iako smo imali u planu unajmiti tulumaru u studentskom domu i odrzati private party. nadam se da ce se zamisao uskoro realizurati nakon sto prodju rokovi icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

embryo je shit, jedan od najgorih koje sam imao priliku da cujem, pevac im je smesan a lice na HIM kao doticni branimir na ville-a = nimalo. nije ni cudo sto svi hoce da ga biju, kad ima metar i zilet, nije nista uradio a misli da je popio svu pamet sveta i da je rockstar.

kod vas ima jedan jako dobar band iz siska, zovu se enmessara i super sviraju love metal. samo jako malo ljudi zna za njih.

ne smeta meni kad dodju ljudi koji nemaju pojma o cemu se radi, kao recimo obozavateljke lika i dela debele tarje na anathemu (valjda su dosli na AYL), ali je gadno kad su vecina. a ipak nije tako, jer je logicki neizvodljivo.

embryo sam cula jednom,tj nisam cula jer sam bila kraj sanka (po gornjem receptu)na krematorij nightu,ti nightovi su u principu ok,znam ljude koji ih rade i puste mi bar jedan moonspell a znam imat i free upad tako da se cak i ja dovucem reda radi,imamo natjecanja u ispijanju alkohola,poslje se pijano vucaramo po nasipu trazeci jedni druge ali obicno odemo u krivom smjeru i to shvatimo kad dodjemo vec daleko laugh.gif

 

za gorenavedeni bend sam cula negdje usmenom predajom ali nikad nisam cula kako zvuce,cudno da nisu dosli jos svirati u mocvaru.pa da cujem jos jedne predstavnike tog famoznog love metala,stagod on bio biggrin.gif

 

a obozavateljice tarje dodju na bilo sto tako da ni anathema nije bila izuzetak.zapravo nemozes znat koja od njih je tr00 a koja nije,pa i ja sam izgledala vrlo goticarski zadnji put icon_uhoh.gificon_smile.gif

 

a da je logicki neizvedivo,nije istina. skupi ih se podosta,i na metalu i na 80tima i na svemu ostalom. kad dodjes na twilight primjetit ces niveau koncentracije nightwish divinacije u zraku icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

embryo sam cula jednom,tj nisam cula jer sam bila kraj sanka (po gornjem receptu)na krematorij nightu,ti nightovi su u principu ok,znam ljude koji ih rade i puste mi bar jedan moonspell a znam imat i free upad tako da se cak i ja dovucem reda radi,imamo natjecanja u ispijanju alkohola,poslje se pijano vucaramo po nasipu trazeci jedni druge ali obicno odemo u krivom smjeru i to shvatimo kad dodjemo vec daleko laugh.gif

 

za gorenavedeni bend sam cula negdje usmenom predajom ali nikad nisam cula kako zvuce,cudno da nisu dosli jos svirati u mocvaru.pa da cujem jos jedne predstavnike tog famoznog love metala,stagod on bio biggrin.gif

 

a obozavateljice tarje dodju na bilo sto tako da ni anathema nije bila izuzetak.zapravo nemozes znat koja od njih je tr00 a koja nije,pa i ja sam izgledala vrlo goticarski zadnji put icon_uhoh.gificon_smile.gif

 

a da je logicki neizvedivo,nije istina. skupi ih se podosta,i na metalu i na 80tima i na svemu ostalom. kad dodjes na twilight primjetit ces niveau koncentracije nightwish divinacije u zraku icon_rockdevil.gif

vama je bas zabavno na krematoriju... super... samo mi nasip deluje kao prilicno nestabilno mesto za pijance u crnom...

enmessara ne svira u zagrebu, slaven (pevac) ne voli zagreb i treba da dodje HIM ili entwine da bi se on dovukao do prestonice. nisu mnogo koncertno aktivni uopste, on je mnogo cudan lik i malom broju ljudi daje uvid u svoj rad. ali je rad apsolutno savrsen.

 

a tarjine obozavateljke su simbol vaseg dobrog ekonomskog standarda i lagodne vremenske organizacije. sto je samo po sebi dobro. reci mi ko je lud da pljusne 15 evra za nesto sto mu nije blisko? ja znam da ja bas i nisam, iako sam lak na parama kad nesto volim. kao npr. anathemu...

 

da li si bila na metal forestu? cuo sam da su autumn clan odvalili...

i da li je the fiction jos uvek aktivan band?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti Marka, njemu je sve sto je imalo avangardno odmah fenomenalno i nikad bolje (a sem toga kako verovati coveku koji drzi onu glupost u potpisu icon_wink.gif ), kod nas se mnogo ljudi loze na pravljenje elektronike, kontam zato sto se od pravih muzicara na goth-fazon loze samo klavijaturisti i programeri. I tu cak i ima par OK stvari, ali gomila toga je nebuloza, i mislim da i tih 20 ljudi sto dolazi ide samo zato da bi podrzalo razvijanje scene, a ne zato sto nesto tamo valja, i ja bih isao iz istog razloga na sve CT nightove (da nisam imao puno da shtrebam wallbash.gif ).

Inace zanimljiv fenomen vezan za sve nase alternativne muzicke scene je da u 10 bendova koji tu spadaju, svira nekih 15 ljudi icon_frown.gif

Chuj, stvarno su bili sjajni bendovi, a ja se ne lozim na avangardu toliko kao on. I nisu svi bili noise orijentisani, vec ih je bilo koji su i imali smislene muzike u sebi icon_biggrin.gif U svakom sluchaju, valjalo je doci i videti, tj. chuti pa suditi shta valja, a shta ne, a ne odma bataliti to s konotacijom 'to je sranje chim je elektronsko' (ne kazem da si ti to rekao, vec govorim uopshteno). Zato je i bilo samo tih 20 ljudi.

 

A shto se tiche organizovanja privatnih zurki gde ce se pushtati onako kako ti zelish, ima par zachkoljica. Ako bi pozvao ljude koje znam i koji bi doshli da slushaju takvu muziku, ne bi se skupilo vishe od deset, shto bi se na kraju zavrshilo pijenjem i zajebavanjem, shto se inache i ovako radi. Drugachije je na javnom mestu, u nekom klubu, gde dolazi i gomila nepoznatih, pa vas ima vishe koji uzivaju u toj vrsti muzike. A oni likovi sa sajta koji nikad nisu ni chuli za polu privatne zurke, a stalno se tu neshto zale, mozda nisu imali odakle, a ni od koga da chuju. Shta sad, oni manje poznaju muziku, subkulturu, i loshije se provode? Ili mozda nisu 'pravi' kao oni koji znaju za takva mesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vama je bas zabavno na krematoriju...  super... samo mi nasip deluje kao prilicno nestabilno mesto za pijance u crnom...

enmessara ne svira u zagrebu, slaven (pevac) ne voli zagreb i treba da dodje HIM ili entwine da bi se on dovukao do prestonice. nisu mnogo koncertno aktivni uopste, on je mnogo cudan lik i malom broju ljudi daje uvid u svoj rad. ali je rad apsolutno savrsen.

 

a tarjine obozavateljke su simbol vaseg dobrog ekonomskog standarda i lagodne vremenske organizacije. sto je samo po sebi dobro. reci mi ko je lud da pljusne 15 evra za nesto sto mu nije blisko? ja znam da ja bas i nisam, iako sam lak na parama kad nesto volim. kao npr. anathemu...

 

da li si bila na metal forestu? cuo sam da su autumn clan odvalili...

i da li je the fiction jos uvek aktivan band?

zasto ti nasip djeluje kao nestabilno mjesto? ako da onda cu to shvatiti bukvalno buduci da zna biti strmo i sklisko,inace nema nekih drugih problema icon_cool.gif

 

haha zanimljivo,jos jedan pjevac Slaven. mi imamo tih Slavena na bacanje ocito,bas tr00 ime icon_smile.gif

 

sto se tice cijene karte tu mozda imas pravo,ljudi ce dati dosta para da odu na bilo sta posto dogadjaji nisu cesti.pogotovo zenska populacija koja jedva ceka pokazati se icon_surprised.gif

osobno, ja bi doduse otisla i na nesto sto bas ne slusam ako imam vremena i volje,anathemu priznajem uopce ne slusam ali mi je decko kupio kartu pa eto,odlucila sam se dovuci buduci da inace uopce ne izlazim u smislu nekog izlazenja van no.gif

 

bila sam na metal forest iako mi je 50kn bilo puno,dosli smo i ostali samo koja 3h ili cak manje,rulja je bila tamo po 8h i vise. mene nije niti jedan bend zanimao,decko je htio cuti Grc.inace vjerojatno ne bi ni dosli jer je za vidjet ekipu puno dat 50kn. dakle,autumn clan nisam docekala,otisla sam za vrijeme katastrofalnog skvicanja onog ciganskog kvazivampira koji izgleda kao zadnji digic a zvuci kao losa danijeva kopija,to zaista nisam mogla izdrzati. da sam ista propustila ne mislim,nije da mi je netko pricao da je poslje bilo ista zanimljivo.sto je najsmjesnije malo smo popili pa nisam bila niti svjesna da slijede jos 2-3 benda laugh.gif

odaziv publike bio je prilicno malen ili mi se to samo ucinilo s obzirom na prethodni put kad sam bila u Pauku na Einstürzende Neubauten (koje takodjer bas ne volim ali cijenim ih i mislim da su kultni bend pa sam ih ipak zeljela cuti uzivo,bilo bi mi zao da nisam isla iako bas nisam otisla s nekim utiscima):

 

Fiction nemam pojma sto se s njima zbiva,nisam u dobrim odnosima s clanovima,naprotiv. tako da ces morati pitati nekog drugog. pitanje je sad koliko mozes biti aktivan kopirajuci cure i depeche,dodje do zasicenja.osim na partijima doticnih bendova koji se odrze par puta na istom mjestu svake godine i na kojima su fiction nezaobilazna nuspojava.ako pitate mene,tragikomicno. no,ja sam dezurna cjepidlaka pa se ne obazirite previse,dobro da ima i toga,bar za racun ostalih gotha ovdje mhihi.gif

Edited by mor+icia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom avangarde i tako to, ja se ne lozim na avangardu. Stavise, ubedjen sam da termin 'avangarda' postoji i dalje samo da bi se omogucilo i mentalno zaostalim ljudima da se ubrajaju u 'umetnike' ( pukeface.gif )

 

E sada, ukusi se razlikuju, naravno. Ali takodje postoje stvari koje su objektivno kvaltietne. Npr. mozemo se do sutra gadjati oko toga da li je Daizinghell do jaja i da li treba izlagati sebe frontalnim napadima na centralni nervni sistem u vidu Monoton svirke (da i da, sto se mene tice), ali sam zato siguran ad bez obzira na razilazenje u ukusima izmedju mene i tebe Mor+icia, Alone i Endymion, na primer, su bendovi koji ti se jednostavno moraju svideti. Najozbiljnije, imaju potpuno svetski, kvalitetan i nadasve upecatljiv zvuk.

 

A za privatne zurke... jebiga, ja sam socijala. Niko me ne voli, ne govore mi ljudi kada i gde se skupljaju, itd. Ali zato zivim u nadi da cu jednom ugledati svetlost svece i postati Tr00 kao neki drugi uzviseni pojedinci koji znaju za te ubertajne zurke i koje svi (bitni) vole.

 

 

P.S.

Nocas je u KST-u bio (a verujem da je jos uvek) mnooogo fenomenalan Back to Back party. Ja moro raniej da zapalim da bih radio na seminarskom, ali ovako dobro se nisam proveo... hm.. pa, ako izuzmemo CT Sequence, i ne secam se kada sam se ovako dobro proveo zadnji put.

 

EDIT:

P.P.S.

Mrzi me da skidam kreon sa ociju... nisam siguran zasto sam ovo napisao, ali me zaista mrzi.

Edited by Dawngreeter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alone i Endymion, na primer, su bendovi koji ti se jednostavno moraju svideti. Najozbiljnije, imaju potpuno svetski, kvalitetan i nadasve upecatljiv zvuk.

 

A za privatne zurke... jebiga, ja sam socijala. Niko me ne voli, ne govore mi ljudi kada i gde se skupljaju, itd. Ali zato zivim u nadi da cu jednom ugledati svetlost svece i postati Tr00 kao neki drugi uzviseni pojedinci koji znaju za te ubertajne zurke i koje svi (bitni) vole.

 

 

P.S.

Nocas je u KST-u bio (a verujem da je jos uvek) mnooogo fenomenalan Back to Back party. Ja moro raniej da zapalim da bih radio na seminarskom, ali ovako dobro se nisam proveo... hm.. pa, ako izuzmemo CT Sequence, i ne secam se kada sam se ovako dobro proveo zadnji put.

 

EDIT:

P.P.S.

Mrzi me da skidam kreon sa ociju... nisam siguran zasto sam ovo napisao, ali me zaista mrzi. [/color]

e nazalost nisam cula te bendove.ima li gdje za skinut koji sample?

 

da,tesko je biti tr00 ovih dana. laugh.gif

 

no,sta se pustalo na Back to Back partiju? molim kratak review! zato smo tu da tracharimo i sitnicharimo,zar ne pivopije.gif

 

sta se olovke tice,i mene isto uvijek mrzi zato nadjem svako jutro nakon nekog nighta umrljan jastuk. ali bar se pritom osjecam tr00 biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Back to Back je bio u glavnom Retro & Gay (80's i slicno) sa primesama Kylie Minogue, Madonna i slicno. Ja sam bas napustio KST posle Holding Out For a Hero od Boni Tyler (valjda sam joj dobro napisao ime icon_redface.gif ).

 

Kad se Eror vrati, mislim da ce moci da potvrdi da je bilo totalno gay i do jaja icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

P.S.

Ja necu zamrljati jastuk kreonom, moram sada da kuckam Java kod do 2 popodne (da, bez spavanja) da bih u 2 poopdne branio seminarski... kill me now. icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... Evo i mene... Samo pred spavanje da potvrdim da je bilo FENOMENALNO!!!

Chak mnogo bolje nego na prethodnom Back to Back-u jer je bilo mnogo manje ljudi, a samim tim i vecji prostor za djuskanje ( mushko-mushko,mushko-zhensko,zhensko-zhensko i posebna poslastica - sendvichi od 6-7 ljudi) cele vecheri!!!

RETRO & GAY RULZ!!! Nazhalost, pred kraj vecheri je ceo koncept malo uzjeban, ali nema veze... Samo da obavestim ove "party-poopere" odozgo (koji su pobegli ranije, ali moram priznati iz opravdanih razloga) da je pushten More od Sistersa negde oko 3:15... Drago mi je da im se svidelo (chak su me i krajnje prijatno iznenadili poneki od njih), i nadam se da cje i sledecji put docji u zezanje!

Na repertoaru su bili svi hitovi od 70-tih zakljuchno sa 90-ima...

Znachi, da sumiram sve ovo... Back To Back je najbolje i najopushtenije veche ( a i najgayastije ) u KST-u!!! icon_da.gif

Edited by Fatal Eror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...