Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

zasto ti nasip djeluje kao nestabilno mjesto? ako da onda cu to shvatiti bukvalno buduci da zna biti strmo i sklisko,inace nema nekih drugih problema icon_cool.gif

 

haha zanimljivo,jos jedan pjevac Slaven. mi imamo tih Slavena na bacanje ocito,bas tr00 ime icon_smile.gif

 

sto se tice cijene karte tu mozda imas pravo,ljudi ce dati dosta para da odu na bilo sta posto dogadjaji nisu cesti.pogotovo zenska populacija koja jedva ceka pokazati se icon_surprised.gif

osobno, ja bi doduse otisla i na nesto sto bas ne slusam ako imam vremena i volje,anathemu priznajem uopce ne slusam ali mi je decko kupio kartu pa eto,odlucila sam se dovuci buduci da inace uopce ne izlazim u smislu nekog izlazenja van no.gif

 

bila sam na metal forest iako mi je 50kn bilo puno,dosli smo i ostali samo koja 3h ili cak manje,rulja je bila tamo po 8h i vise. mene nije niti jedan bend zanimao,decko je htio cuti Grc.inace vjerojatno ne bi ni dosli jer je za vidjet ekipu puno dat 50kn. dakle,autumn clan nisam docekala,otisla sam za vrijeme katastrofalnog skvicanja onog ciganskog kvazivampira koji izgleda kao zadnji digic a zvuci kao losa danijeva kopija,to zaista nisam mogla izdrzati. da sam ista propustila ne mislim,nije da mi je netko pricao da je poslje bilo ista zanimljivo.sto je najsmjesnije malo smo popili pa nisam bila niti svjesna da slijede jos 2-3 benda laugh.gif

odaziv publike bio je prilicno malen ili mi se to samo ucinilo s obzirom na prethodni put kad sam bila u Pauku na Einstürzende Neubauten (koje takodjer bas ne volim ali cijenim ih i mislim da su kultni bend pa sam ih ipak zeljela cuti uzivo,bilo bi mi zao da nisam isla iako bas nisam otisla s nekim utiscima):

 

Fiction nemam pojma sto se s njima zbiva,nisam u dobrim odnosima s clanovima,naprotiv. tako da ces morati pitati nekog drugog. pitanje je sad koliko mozes biti aktivan kopirajuci cure i depeche,dodje do zasicenja.osim na partijima doticnih bendova koji se odrze par puta na istom mjestu svake godine i na kojima su fiction nezaobilazna nuspojava.ako pitate mene,tragikomicno. no,ja sam dezurna cjepidlaka pa se ne obazirite previse,dobro da ima i toga,bar za racun ostalih gotha ovdje mhihi.gif

opusteno. meni rekose da je bilo zanimljivo dok nisu nastupili ol'skul death bandovi.

sto se nasipa tice, cuo sam da tamo zna blejati rulja iz attacka, a ja imam prilicno upadljiv akcenat koji oni bas i ne vole...

a sto se tice vecih dogadjaja, bar su jednako cesti ili cesci nego kod nas. vi ste imali najiskreniji koncert pre nekoliko dana i prilicna gomila bandova vam dolazi tokom leta. kod nas metlica i posle toga nista.

50 kn nije mnogo kad ima bilo koji strani band u opticaju. narocito ako je autumn clan. ono sto mi je ivana snimila je prokleti zakon.

sto se anatheme tice, bila je jedna devojka bas pored mene koja anathemu uopste ne slusa, kao ni metal uopste, a pogubila se 3 puta vise od mene, onako iskreno. za svaku pohvalu, i njoj i bandu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Khm... evo i Kofuzija da prosiri reci Konfucijeve utopljene u more konfuzije ph34r.gificon_smile.gif

Daklem... Erore bilo je super i naravno povod jos bolji icon_wink.gificon_biggrin.gif

Samo da kazem da je sve bilo totalno gay & trOO i da se ovako nesto treba ponoviti icon_biggrin.gif

Bila je savrsena prilika (od kada su u kst-u ukinuli gothic night) za iskazivanje gay-astih sklonosti... ah... moja desnonozna Ater icon_redface.gif

*I noticed you around, I found you are very EKtrective, Would you go to EK! with me icon_redface.gif *

I tako smo mi ekali duboko u noc...

I igrali uz ne secam se ni ja vise sta... Samo znam da me je Wolf varao sa Markom icon_cry.gif ali ja sam svoju tugu utopila u Atericnom zagrljaju icon_razz.gif

I naravno Eror je bio heroj veceri ... ZAGOR...

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ali zato zivim u nadi da cu jednom ugledati svetlost svece i postati Tr00 kao neki drugi uzviseni pojedinci koji znaju za te ubertajne zurke i koje svi (bitni) vole.

 

 

 

Tesko, ali ti nastavi da zivis u nadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*I noticed you around, I found you are very EKtrective, Would you go to EK! with me  *

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif STRAVA!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Samo znam da me je Wolf varao sa Markom  ali ja sam svoju tugu utopila u Atericnom zagrljaju

To je i poenta vecheri... icon_da.gif Svako vara svakog - sa svakim! icon_cool.gif

Samo da kazem da je sve bilo totalno gay & trOO i da se ovako nesto treba ponoviti

Night ide jednom mesechno... Sledecji put cje biti josh bolje jer cje biti u bashti, a i bicje nekih dodatih pesmica!!! icon_cool.gif

Erore bilo je super i naravno povod jos bolji

icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah... moja desnonozna Ater  icon_redface.gif 

*I noticed you around, I found you are very EKtrective, Would you go to EK! with me  icon_redface.gif *

ek! icon_redface.gificon_biggrin.gif

I igrali uz ne secam se ni ja vise sta... Samo znam da me je Wolf varao sa Markom  icon_cry.gif ali ja sam svoju tugu utopila u Atericnom zagrljaju  icon_razz.gif

uvek se mozes osloniti na moju desnu nogu i moju atericnost icon_wink.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

night u kriticaru... hm... imaju uzas malu kolekciju, ali nema veze bilo je super. poceli su sa nekim postpunkom i ambientalom, pa preko the gathering polako prelazili na metal. pustena je gomila moonspella (posebno mi je drago za magdalene), lacuna coil, tiamat, tristania, neke 4 pesme od ToN, ashes you leave, ecstatic fear, the cure, gomilu HIM-a i sve to bez nekog reda, zatim su odvalili po nekom blacku, a dominirao je emperor. atmosfera je suvise kafic, nema prostora za djuskanje i bilo je dosta dece i previse svetla. od dekoracije jedino zastave pozajmljene od susedne radnje. sve u svemu nije lose... dosta su pustali sa beauty in darkness dvd-a.

ah, da, biseri... nightwish - carpenter i 2 pesme od in flames. medjutim, oprosteno je, posto im je kolekcija relativno mala.

 

azzo, pozeru, drobicu ti kicmu sto nisi dosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biljana = Ljiljana sve ti to dodje isto       

P.S. Bicu ubiVena zbog ovoga od strane Ater 

 

Ja se vispreno protivim ovakvoj sodomizaciji tih nadasve finih imena.

Ako tako nastavis ima ja da te ubvijem.

Edited by Morello

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biljana = Ljiljana sve ti to dodje isto  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  ph34r.gif

P.S. Bicu ubiVena zbog ovoga od strane Ater violent.gif

P chekaj... Ako je Ljiljana=Lilly, onda Biljana mozhe biti samo Billy! icon_smile.gificon_wink.gif

P.S. Verovatnije je da cju zbog ovoga ja biti ubiven! icon_uhoh.gificon_cool.gif

Edited by Fatal Eror

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ heretique

vec sam ponudio, mozda im i stogod narezem, iz trasha.

 

@azza

hajde da se dogovorimo za te mp3-ojke da se nadjemo negde, ali bez ispaljivanja. jebote, ti si gori od agartha, sa njim sam bar uspeo iz drugog puta da napravim razmenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...