Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Muzika u Kriticaru se svodi na ovo (bukvalno): ToN (bar 3,4 pesme), The 69 Eyes (The Chair, obavezno), Him (isto bar 3 pesme), jednom je zapao Ablaze My Sorrow, posle 12 je obicno Dimmu i neki blazi death... Ali atmosfera je opushtena pa progutas sve shto ti serviraju icon_smile.gif Narocito one odlicne djus-votke icon_mrgreen.gif

Kriticar drzi gazda Alchemy Gothic i covek je istovremeno drzao SilverCross records nekada. Iskreno posto znam coveka nema bas puno veze sa gotikom, to je za njega TON i Lacuna Coil tako da je jos jedan od beogradskih likova koji po inerciji poistovecuju gothic i metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mada, ne znam sta ce biti veceras, posto, ako sam pravilno skontala, lik koji drzi alchemy gothic prodavnicu je istovremeno i dj petkom. A on je otputovao na exit (tako pise na prodavnici)... me confused :?

Georgije- tj.- lik koji drzi Alchemy Gothic kod nas je i gazda Kriticara, tako da je mozda ostavio plej listu ili tako nesto. Ja veceras ne mogu da dodjem ali zu se svakako pojaviti sledeceg petka, da vidim kako to izgleda, a i koliko pamtim oni sipaju Pelinkovac u velike case icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde je tacno Alchemy Gothic?

Krenes Skadarlijom sa donje strane (nekih 30 metara) , pa prva veca vrata sa leve strane ulice (imedju dva kafica) , pa uz stepenice... - sprat iznad Holideja (izmedju tatoo i sex shop-a... icon_biggrin.gif )...

 

A tip insistira na "gawthik" tripu jer mu se verovatno svidja i kul mu je... Dosta bre tih balkanskih tripova sa diskriminacijom "drugacijih"... Neka se ljudi oblace i slusaju sta im je volja i nek zovu to kako im je drago... Ja imam san... san o demokratiji ... san o kulturnom liberalizmu...

seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak, sranje, bla bla. Poison u 2:45, ja se drao PATETIKA, naravno. Padala kisa, mestimicno. Inace, zanimljivo kako ponekad saznas nesto novo o ljudima oko sebe. Necu sad nabrajati sve redom, znaju oni ko su, ali omanji buljuk ljudi je ispao maksimalno, ali maksimalno pozitivno. Ako mi se tako nesto ponovi jos par puta, mozda mi cak i povrati veru u ljude.

 

A ima i ljudi koji cak ne umeju ni da konstatuju kada si (bukvalno) pljunuo ka njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispravka! Poison 2:46! icon_biggrin.gificon_razz.gif

mirno kisno vece na beogradskom asfaltu, rakuna nije bilo.

sto se tice nemogucnosti percepcije pljuvanja... hm... pa padala je kisa, ko bi to razlikovao od pljuvanja? icon_rolleyes.gif osim toga, pekara, hram prosvecenja i astralne mudrosti za doticnu individuu je bio predaleko da bi otisao do iste i bio prosvecen od velikih mudraca o tajnama zivota, svemira i postojanja wallbash.gif

 

hm... da, Kriticar... da nije onako glasna muzika... mirno mesto za odmor. neocekivana postava ljudi. kao sto rekoh, skoro pa prijatno

 

i, da ispostujem klishe (a ko razume, shvatice): pozdrav Lestatu

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... petak KST. ph34r.gif

Nista sokantno novo icon_smile.gif.

Bilo je zanimljivo gledati klince kako prave igraju u bari uz Celts-e. laugh.gificon_smile.gif

Sreo sam neke ljude koje nisam hteo da vidim ikad ponovo icon_rolleyes.gif (niko s foruma, da ne bude zabune).

I tako. ph34r.gif A rakuna je bilo orangelistening.gif. Jedino andjele ne videh ph34r.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Toza^ Luter King  icon_biggrin.gif

Da ne radish mozda na B 92?  icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

BUSTED! icon_uhoh.gif Moram opet u ilegalu dok se situacija ne smiri... ph34r.gif

 

icon_mrgreen.gif

 

A danas je na uscu bila celokupna gothic-omladina-Beograda-pa i sire... Ne znam samo zbog koga su se skupili (zbog Corbe ???)... ali ima ih BASH dosta... Devojke u crnim haljinama (i sa crnim suncobranima koji su mega-coooool) na +40c (osetno fali muskih gothicara icon_mrgreen.gif ) , gomila bahatih metalaca u martinkama (takodje na +40c) , skoro cela postavka kst-a od utorka... svi sede na travi (u hladu ispod drveca) , locu pivo , grickaju semenke i slicne zanimacije , zajebavaju se , druze...

...to je tako ... tako ... (suza mi zaigrava u uglu oka icon_cry.gif ) TAKO ISKRENO!!!... Bas mi je zao sto nisam usao... atmosvera je - boli glava (usudjujem se da je poredim sa atmosverom na Szigetu...)... mrzim ispitni rok... icon_mrtav.gifno.gifno.gifno.gif

 

*i apsolutno mi nije jasno o kakvom pljuvanju i kisi vi ljudi pricate... mozda je i bolje sto ne znam... icon_uhoh.gif

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ovaj, koliko se ono pravilo "maloletnicima zabranjen ulaz u KST" sprovodi u delo? icon_mrgreen.gif Ide mi se sad u utorak, nisam bila 100 godina icon_smile.gif Mislim, imam licnu kartu, u starijem sam drustvu icon_mrgreen.gif

Meni sestra rece da devojkama ne traze licne karte... I bila je u petak i kaze da nije bilo frke... A ima 17...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST - utociste pedofila i mlade piletine.

wallbash.gif

pedofila... DA, i to naveliko. Mlade piletine... kako kad, najvise petkom. Mada, na gothic night-ovima ima i starije garde odavde od kojih su neki vidjeni u sumnjivim girl-on-girl radnjama u WC-u icon_smile.gif Tako da mu gothic dodje najvise ok icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

P.S. da li je pedofil neko ko ima 22 a gotivi devojcice od 13, 14? icon_smile.gif

 

P.P.S. da li sam ja mlada piletina sa 17 ipo? icon_smile.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...