Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Super kazes icon_da.gif .

Nesto najpateticnije na ovom forumu su komentari tipa :'' Super je bio najt, ali avaj, toliko je bilo tinejdzera, mlecnih zuba, skolaraca... Ah, nebesa, frustracije, frustracije, frustracije!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif i jos malo- wallbash.gifwallbash.gif ''

Aman zaman ljudi, manite se infantilnih zvakanja, izlazite na mesta koja vam prijaju i iskulirajte populaciju koja vam se ne dopada... Ili se jednostavno zakljucajte u gajbu da ne biste vidjali omladinu, koja vam toliko cepa zivce!

Ju, kakva tragedija, tinejdzeri na najtovima... Pa oni su niza vrsta, zar ne?

Hajde sada da izbacujemo svoje frustracije na racun skolaraca na forumu, i bicemo sooo goth , pametni ''odrasli''( icon_confused.gif ) ljudi. rolleyes.gifrolleyes.gificon_uhoh.gif

Kada vas toliko nervira poplava tinejdzera po klubovima, zapitajte se da li je vama proslo vreme za izlaske icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Kakva mizerija... rolleyes.gif

Marry me icon_redface.gif

icon_wink.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako je! icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif  Leave the kids alone! icon_razz.gif 

 

- ako ja mogu da iskuliram sto deca vicu zamnom "SHOKATA!!!" moze i lestate da iskulira sto pozudno gledaju za njegovim vitkim "himicnim" telom...  biggrin.gif

''SHOKATA''... icon_mrgreen.gif Decica sve vise iznenadjuju svojom kreativnoscu i dosetljivoscu icon_da.gif .

Pa zar i vi, ljudi, niste pricali svakojake kojestarije kad ste bili mladji?

One rasprave vezane za ogroman problem zvani ''Teen populacija u KST-u''me podseca na one penzose koji svoje frustracije prema mladosti iskaljuju tako sto se dernjaju na decu kad se igraju ispred zgrade, ili kada ih napadaju i optuzuju da idu preko reda u domu zdravlja... icon_mrgreen.gif

Edited by Caroline

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa malo je diskutabilno sta je sad devojka a sta klinka, obzirom da ja ne mogu da provalim bar sto se izgleda tice ko ima 20 i kusur, a ko ima 15- 16. A sto se rezonovanja tice... pa imas i one od 25 koji rezonuju kao da im je 14 i obrnuto...

 

U svakom slucaju, slazem se sa Michelle kad kaze, da se malo preteruje sa onim " dosli klinci na night i smarali ", jer zaista svi su poceli da izlaze sa svojih 15 16, a manje godina. Tako da prica " ona klinka, onaj klinac " zaista smara.

A da ne govorim o onim pricama kad svezi punoletnik prica o sedamnaestogodisnjim maloletnicima... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne smetaju meni deca, koliko nemam energije ni da ih gledam ni da ih pratim... uostalom, utorkom bas ih i nema toliko, osim kad je raspust, a onda mi smeta bilo ko ko je pusten sa lanca. a deca se savrseno uklapaju u tu kategoriju. znaci, nista protiv dece, samo ne volim da su mi u okruzenju jer me podsecaju na to koliko sam bezvoljan, mator i dokon, i na sta sam potrosio vreme umesto da budem produktivniji, ma sta to znacilo. takodje me nervira sto je moje matoro okruzenje mozda i jace zabolo od mene, pa se zbog njihovog nedostatka ja osecam matoro medju decom. jako mi smeta koncept prestajanja sa izlascima i osipanja kolektivne energije. takodje, smeta mi i koncept "ne znamo o cemu se radi, ali blejimo tamo jer je to cool", nebitno sto smo debele k'o tarja iz mladjih dana i tako dalje...

ne, ja sam samo besan na sebe zbog nedostatka energije i to kanalisem na pojavu nekih novih klinaca, na stranu sto sam danas bio na ivici nervnog sloma i bez pomisli da svoje fascinantno vitko himicno telo dovucem do KST-a i omastim zubalo necim mladim i jedrim...

da budemo realni, vise od dece mi smetaju matori padobranci mrstavci sa portiklama oko vrata iz voodoo-a ili jos gore: sve to + zeldi rejveri iz akademije.

i opet se ogradjujem: ima i totalno cool dece sa kojom moze da se prica uzduz i popreko, ali su takva deca ili jako retka pojava ili mene samo mrzi da trazim dalje i dalje.

 

bacite neki utisak, cisto da ne bude spam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Imala je 17 godina,ja 23 .Imala je kosu tirkizno crvene boje.

Sreli smo se na DJ Stage-u.Cim su nam se pogledi sreli noge su klecnule..i moje i njene,ochi zacaklile.Smotao sam jos jedan.

Imala je 19 godina,ja 25.Imala je kosu svetlo braon.

Sreli smo se na asian lounge stage-u.Cim su nam se noge srele pogledi su klecnuli,ochi zacaklile.Smotah drugi.

Imala je 15 godina,ja 21.Nije Imala kosu.Sreli smo se kod WC-a,ochi su nam zasuzile,smrdelo je opako.Od muke sam smotao i treci.

 

a posle je valjda bilo i nekog sexa

jebes ga''

Negativci.

Bar neko ume da se provede.

Najlepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm eeelem... sinoc bese skroz ok! Drustvo i atmosfera bolje nego prosli night definitivno icon_rolleyes.gif S muzikom je ubio u pojam, 5-6 dobrih pesama za celo vece wallbash.gif Poceo je da pretereruje sa elektronikom, kapiram da je covek skontao da to masa voli (poucen nightovima u Akademiji) icon_uhoh.gificon_rolleyes.gif

I saw girl-on-girl i razocarao sam se... mene to u stvari to uopste ne pali icon_confused.gificon_uhoh.gif Ili su ove dve bile icon_mrtav.gif ne znam ali nije ni bitno. Sve u svemu skroz fino vece! icon_da.gif Veceras Voodoo icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu samo da nakacim jako dugacke mundjuse, pa ce zveckati prilikom kolizije sa (blago i viktorijanski) nazubljenim chokerom icon_mrgreen.gif

TO.

Al ne smeš da skidaš.

ORGINALNO.

Najblekeru najnagrada.

I zapamti:

sex on legs only-da ne dobiješ akupunkturu u mozak.

Mojne se povrediš icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu samo da nakacim jako dugacke mundjuse, pa ce zveckati prilikom kolizije sa (blago i viktorijanski) nazubljenim chokerom icon_mrgreen.gif

 

Inace, vestina zveckanja praznom kasicom je nesto sto samo Goth-fu nindze znaju icon_da.gifph34r.gif

 

Tuga jedna na sta spade sirotinja raja.

ali goth-fu nindze ne otkrivaju svoje vestine ph34r.gif

hm... siroti studenti-umetnici na privatnim akademijama. zar to nije institucija gde se bavi kupovinom diplome a ne umetnoscu?

naravno, stvar je 'cista' jer niko ne moze egzaktno dokazati da nisi 'umetnik'

kako goth, ja se ipak drzim zvanichnih, drzavnih univerziteta umetnosti. nesto je legalnije, jeftinije, i teze za upisivanje, a i bar ima neke veze sa nazivom ono sto se tamo radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow nindje i privatni fakulteti

 

budjikan ( sve je dozvoljeno )

 

ministarstvo prosvete o privatnim fakultetima clan 227 govori o promeni onoga sto ti tvrdis

 

cudno kako to da na privatnim fakultetima te ispituju profesori sa drzavnih

 

cudno i to da privatni fakulteti nude najbolji nivo obrazovanja

 

e sad ko ima da plati on ce platiti

icon_twisted.gif

 

dobro je sto u basti kst-a ubijaju komarci

 

ali dobro hladno pivo je nesto sasvim drugo

icon_da.gif

Edited by black_totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali da se vratim juce u kst-u je bilo dobro zezanje i opustencija

 

mislim ja sam se previse opustao

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ipak to je normalno za mene

Ti se nisi opustio ti si se raspustio icon_smile.gif

Super je bilo,odlicna muzika.

Basta forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,bile su bas dobre pesme.Ne znam kako,ali pustio je vecinu pesama koje volim.Svaka mu cast.Nego,nije mi bilo najbolje drugarice,pa mi i nije bilo nesto.Sve neka ekipa koja pije.Nego,ko je onaj lik sa iscrtanom facom,dugom kosom,i majicom sa isecenim rukavima?Bas je lik orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...