Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

jel bio neko u voodoo? na sta je licilo?

20-30 ljudi, prijatna kucna atmosfera icon_biggrin.gif, dobra muzika (zanimljiva kombinacija komercialnih i "underground" kompozicija). Zeljko The AzzA se smorio ali dobro , to se ne racuna, on je PozzeR icon_razz.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mojne mi dirias poznanice icon_evil.gif nisi ih video dobro, bas su obe slatke icon_mrgreen.gif Samo bilo je grozno kako ih je gomila isfrustriranih zagorelih matoraca gledalo iz prikrajka kao ne znam ni ja sta...

 

Inace, skroz cool night, strava sto su oko 1 pustali dosta electra, ni ona obrada sisters-a nije bila losa. I naravno Diorama icon_mrgreen.gif

Bez uvrede, nisam ih videla dobro, ali cinjenica da se dve devojcice krljaju u KSTu mi je tako smesna da ne mogu da ti opisem. U svakoj generaciji se nadju po dve "seksualno osvestene" cice koje se ljube i pipkaju a onda se toboze iscudjavaju sto ih ljudi gledaju- Pa zar im nije upravo to i bio cilj? Boze, kako me svi gleeeedaju.

 

Intimnostima nije mesto na javnim mestima, pa bile one homo ili hetero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci vi... ma nije vazno. Vi ovako stalno dolazite na teme samo kad imate nesto onako MASNO da iskritikujete? Izgleda da je to tacno, posto zadnjih pola godine opsevacije samo to radite. Ne zelim licne konflikte, ali mogli bi malo da se opustite, ako nista, zdravije je.

Ceo taj koncept "proud to be bored" ne da nije dobar (na bilo koji nacin), nego samo pokazuje skrivene komplekse. Pa analizirajte prvo to.

 

P.S. naravno, ne odnosi se na sve likove sa ove teme.

Ne znam koje su to dve tvoje poznanice koje su se ljubile ili sta vec, ja ih nisam video. Govorio sam o druge dve devojke koje su vise u "girl-on-boy" fazonu icon_rolleyes.gif Iskuliraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem utisci... pomalo zaboravljena poenta ove teme. Sinoc u Voodoo icon_spava.gif pa icon_rockdevil.gif pa opet icon_spava.gif pa icon_rockdevil.gif i tako celo vece... definitivno losa terapija za srce no.gif Sto je najcrnje od svega ostao sam do 3h... wallbash.gif

Stivi se zestoko istripovao, ali dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST veceras. Back to Back party. Tja. Tamo negde do jedan su smorili ko dva zmaja, a posle je isla ok muzika. Do 1:45, kad je krenuo fajront (koji je, do duse, trajao pola sata).

 

Bitne stvari: pusten Crucified icon_mrgreen.gif Pusten i Rock Me Amadeus icon_mrgreen.gif

 

Nebitne stvari: dobio sam devetku iz objektnog i zavrsio sa ispitnim rokom icon_cool.gif

 

Korisna informacija: u hotel sa beskonacno mnogo soba od kojih su sve pune moguce je smestiti jos beskonacno mnogo ljudi, tako da i dalje bude samo jedan covek po sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno ovaj Back to Back nije bio na nivou prethodnog. fajront pre 2, muzika samo na momente dobra...definitivno je do 1 ubila u pojam kao chitav chopor velikih-goth zmajeva, ali se u tom bloku a i posle provukla po koja icon_biggrin.gif pesma (videti prethodni post)

i na kraju krajeva razocaravajuce drushtvo. ovaj, ovo da se ne shvati pogresno... to je RETRO & GAY veche, a kako da budem gay kad sam isla sama ( u smislu jedine zvanichno zenske osobe) sa 7 mushkih individua? wallbash.gif (ili zvanichno mushkih koji su, eto, mogli da se gayshu do mile volje, a ja sam, kako goth, mogla da ispadnem samo straight icon_sad.gif ) ? pokvarishe mi koncept nighta icon_mad.gif

 

p.s. nedostajala mi je Melinda, moja desnonozna polovina icon_cry.gif bez koje mi vece definitivno nije bilo ni gay a ni tako icon_biggrin.gif posebno kad su pustili:

I noticed you around, I found you are very EKtractive

Would you go to ...EK with me... icon_wink.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poison 1:50 (al su poceli da setaju termin icon_uhoh.gif ). urlik PATETIKA je bio glasniji nego inace, a kako sam se nasla u neposrednoj blizini, imam (nadam se privremeno) ostecenje sluha icon_uhoh.gif

inace, night je bio lep primer sta se desi kad DJ pokusa da improvizuje play listu koja nije dozivela bitnije promene u poslednjih 7 godina (a mozda i vise, ja samo govorim o periodu koji sam sama pratila). elem, pokusaj ubacivanja novih elemenata u taj skoro kanonski poredak je izazvao potpunu konfuziju (a tu ne mislim na Melindu icon_razz.gif ): krece pesma, ide do kraja prve strofe, onda se prekida i pocinje druga, koja ide do pola a onda se nastavlja ostatak one prve pesme, onda jaaako cudni prelazi... icon_uhoh.gificon_confused.gif

eto kad neko pokusa da unese promene u petak icon_smile.gif

toliko od mene, posto mi jaaaaaaaaaako nije bilo dobro ( cak i u basti je bilo uzasno vruce i zanemarljivo malo kiseonika na onoliku kolicinu ljudi, ne smem ni da pomislim kako je bilo u klubu icon_uhoh.gif ), pa se jos uvek nisam sasvim oporavila icon_sad.gif

 

btw, posle jako mnogo vremena cula sam jednu od tri moje omiljene pesme icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pa mi je sada srce na mestu orangelistening.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako lose se nisam proveo jos otkako sam celu noc proveo uceci UOR pre dve nedelje icon_mrtav.gif

 

Vec pomenuta katastrofa u vidu pokusaja male promene playliste, vrucina...

A onda primetih da su u metal delu pustili Advance... udjoh da odslusam ali kategoricki odbih da skakucem.

 

Postoje trenutci kada pomislim da DJ nije zanimanje nego dijagnoza. Kao i termin 'metalac'. Ili mozda ovo za DJ-eve vuce korene u konceptu 'metal DJ'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehem... ja sam ovo vece u KST-u posvetila svojoj porodici icon_redface.gif

Tacnije detetu Flight of Icarus koja uskoro putuje u Crnu Goru icon_cry.gif, ondak mnogim ljudima koji su zeleli da se katarzicno izrazgovaraju sa mnom.

U svakom slucaju bilo je ok. Mada su mi na metalu prekinuli i Tristaniu i Opeth icon_mad.gif a bilo je i nesto dobrog death-a.

Greeter-u- Dj na metalu je bio DDT... a koliko znam on nije "metalac" vec NUmetalac icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da.Bilo je dobro.Samo,video sam nekog klinca kojeg nisam trebao da vidim!Zasto piju kada im skodi.Bilo mi je dosta drugara,i lepo sam se proveo.Osim sto mi se bagra mrstila jer sam dosao kolima u kst.Stara ljubomora.Sta da se radi! orangelistening.gif

bas te briga, mogu samo da ti zavide

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio umoran od back2backa koji se zbio u cetvrtak, pa nisam skakao k'o inace, bilo mi je mnogo vruce, sto napolju sto unutra, a lista se promenila utoliko sto su se pesmama zamenila mesta, dakle pustale su se uglavnom iste stvari, ali bez ikakve zanrovske doslednosti... Mislim da po muzici vrhunac bese prosli petak (izmedju ostalog prvi put sam u KSTu cuo Bad Religion i to pesmu Generator). Ja cu ici i sledeci petak u nadi da je shema jedno smor vece - jedno OK vece icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad smo vec u odeljku za pitanja... - jer sad u utorak elekrto ? icon_confused.gif (jer ja sam nesto nacuo da ce opet da bude onaj "THE" night sa curama i smitsima a da ce elektro valda da se ukine... icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif )

To nikako ne bi valjalo.Ali,drugar mi rece da ce biti Electro sada u utorak.Ja cu svejedno otici.Pa sta bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se odrzala prva basket utakmica BeoGoth lige izmedju ekipa nadri-gotha i kvazi-industrijalaca. Prvaila BeoGoth basket lige su ista kao i za regularan basket, jedino sto svi igraci moraju da nose martinke (Shelly's, sta god) i moraju da nemaju veze sa basketom icon_mrgreen.gif

 

Pobedila je jedna od te dve ekipe sa 12 : 10, ali ne bih umeo reci koja jer u cilju totalno Tr00 atmosfere nijedan tim nije, u stvari, izabrao ime icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...