Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karte za cruxshadows ce se prodavati na akademiji u kaficu preko celog dana a pocetak prodaje je verovatno u petak.

011/627-846 je broj telefona akademije pa se mozete informisati o tacnom pocetku prodaje karata ali nemojta zvati pre petka 30.07.2004

Ovo ce inace biti svojevrstan test za ubuduce jer ima dosta zaiteresovanih (ponudjenih) grupa sa gothic/ebm/.... scene koji bi rado dosli ovde da sviraju,ali dosta toga zavisi od ovog koncerta i kako on bude prosao.Pa ako bude dobro sa pristojnim brojem posetilaca ,postoji sansa da uskoro gostuje jos neko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se ne ponovi ona bruka iz subotice na trenchtown-u, kada su dosli culture kultur, allied vision, severe illusion i the sepia[ koja je jedina i svirala, al pred nekolicinom nas... recimo nas dvadesetak, na ogromnoj livadi ].

 

no, ovo je stvarno pomak veliki... iskreno se nadam da ce biti puno ljudi... iako cemo se svi pogusiti... icon_mrtav.gif al vredi!

 

btw, svaka cast za cenu karte, ocekivala sam duplo skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prethodnih 10 dana prosli su jakom sistemu moci ,napredujem,transformisem se i evo me danas u civilizaciji

pakao je za decu

join me and I'll show you true pain.

Inace ovde gde smo sad utisci sa nightova mi deluju razmazeno

icon_twisted.gif

I will show you true night.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se ne ponovi ona bruka iz subotice na trenchtown-u, kada su dosli culture kultur, allied vision, severe illusion i the sepia[ koja je jedina i svirala, al pred nekolicinom nas... recimo nas dvadesetak, na ogromnoj livadi ].

 

no, ovo je stvarno pomak veliki... iskreno se nadam da ce biti puno ljudi... iako cemo se svi pogusiti... icon_mrtav.gif al vredi!

 

btw, svaka cast za cenu karte, ocekivala sam duplo skuplje.

Jedino sto ja mogu da ponudim kao pomoc je da izlepim nekoliko plakata po Novom Sadu (ako neko bude toliko dobar da mi ih posalje na vreme) te da ostavim flayere u novosadskom Alchemy gothic shopu. U ponedeljak cu na radiu napraviti specijal posvecen The Cruxshadows i to je to. Otvoricu i n aJazi topik o koncertu i ja vise ne mogu da ucinim. Ostalo je na beogradjanima da dodju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se ne ponovi ona bruka iz subotice na trenchtown-u, kada su dosli culture kultur, allied vision, severe illusion i the sepia[ koja je jedina i svirala, al pred nekolicinom nas... recimo nas dvadesetak, na ogromnoj livadi ].

 

no, ovo je stvarno pomak veliki... iskreno se nadam da ce biti puno ljudi... iako cemo se svi pogusiti... icon_mrtav.gif al vredi!

 

btw, svaka cast za cenu karte, ocekivala sam duplo skuplje.

Jebote, jos uvek mi dodje da sednem i placem zbog tog incidenta. Na stranu to sto nisam ni znao za taj dogadjaj te sve i da su svirali ne bih bio prisutan ali... jebote Culture Kultur su bili kod nas i NISU SVIRALI! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

 

No. Ja se u svakom slucaju pojavljujem na koncertu. A nosim se mislju da kidnapujem neku skolsku ekskurziju pa i njih da dovedem icon_smile.gif

 

U svakom slucaju, zaista svaka cast na organizaciji koncerta icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficielni Dark Revolution nalog. Samo informacije preko ovog naloga se smatraju zvanicnim. Da biste ipak znali ko je napisao poruku, clan tima koji je posalje ce se potpisati na kraju.

 

Dark Revolution logo (on the avatar) is property of Dark Revolution organisation. Ilegal copying is prohipited.

© 2003-2004 Dark Revolution. All rights reserved.

 

Ne radi spellchecker?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je "najt" na Katastrofi bio katastrofalan (icon_smile.gificon_rolleyes.gif), prebacio sam se u Voodoo, gde je bilo... tja, osrednje. Muzika nije bila bog-zna-sta, a atmosfera... hm icon_uhoh.gif. Mislim da nikad nisam video toliku koncentraciju zescih padobranaca... ph34r.gif

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je "najt" na Katastrofi bio katastrofalan (icon_smile.gifrolleyes.gif), prebacio sam se u Voodoo, gde je bilo... tja, osrednje. Muzika nije bila bog-zna-sta, a atmosfera... hm icon_uhoh.gif. Mislim da nikad nisam video toliku koncentraciju zescih padobranaca... ph34r.gif

Majke mi,otkud se stvorise svi oni ljudi.Bas me je smorilo,ne mozes da se mrdnes aj kao igraj.Bah,vise volim voodoo kad ima 10oro ljudi.Mozda se veceras otcimam do KSTa mada videcu jos,kad je ovakvo vreme samo ne bih izlazila iz sobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 2 nedelje je bilo ODLICNO gothic vece u Voodoo-u, prosle nedelje je bila pure katastrofa, dok ove srede nisam mogla da odem, jer sam se prejela. icon_mrgreen.gificon_smile.gif

u KST-u je bilo isto dobro. samo sto veceras necu ici na elektriku. no.gif

Edited by Join Me In Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

     

 

 

probaj

 

divne noci , ali mislim da nemas snage da bi provela 10 dana u paklu

 

odgovor je 

 

This post has been edited by black_totem213 on 29. 7. 2004, 04:58

 

 

ako ima tekuce vode, struje, kafe i grickalica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 2 nedelje je bilo ODLICNO gothic vece u Voodoo-u, prosle nedelje je bila pure katastrofa, dok ove srede nisam mogla da odem, jer sam se prejela. icon_mrgreen.gificon_smile.gif

u KST-u je bilo isto dobro. samo sto veceras necu ici na elektriku. no.gif

znaci nije mi se ucinilo da sam te videla u KSTu i Domu za Hit icon_mrgreen.gif zar ti ne zivis u Nemackoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

azzo, pozercino, do jaja avatar. jeb'te se malinari! smrt malinarima, slava maloj krsni!

 

i gde si ti u voodoo sinoc?

Screw maline! icon_smile.gif

Elem pa nisam dosao jer sam se smorio... znaci cak sam se i spremio. A onda sam seo i nesto mi puce u glavi da ne idem... jebi ga, mada vidim da nista nisam propustio. Sledeca sreda je obavezna! icon_da.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...