Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos jedna informacija vezana za nastup cruxshadows

bice postavljen stand(verovatno kod garderobe) na kome ce se pre, za vreme a i posle koncerta prodavati njihovi diskovi,majice...i ko zna sta jos.

A jel moze da se kupi sat, dva, tri sa igrachicama posebno sa Dzesikom?!

icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da mi nije jasno nego me smaraju takve snobovske izjave... mozda si ti njima nepozeljna (mada nemam pojma o kome pricas ali kako god), mislim bas je glupo. rolleyes.gif

Ne bih rekao da je to snobovska izjava vec pre da je u pitanju veoma inteligentan i racionalan pristup stvari. U vise od 50% klubova ove vrste u svetu na vratima postoji tzv "dressing code", tj propisano je kako neko treba biti obucen. To ne znaci da svako ko nije tako obucen nece uci vec da NEKI nece uci. Takva selekcija je da bi se oni koji dodju osecali ugodno. Jedan od razloga, ne najbitniji naravno, zasto u ZG nisu uradili koncert Cruxshadows je po njihovim recima jer bi zbog izuzetno povoljnog ulaza, tj bilo bi free kao u Ljubljani ili nesto uzasno jeftino kao u BGD, dosli i Kurta i Murta sto bi pokvarilo kompletan ugodjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel moze da se kupi sat, dva, tri sa igrachicama posebno sa Dzesikom?!

icon_wink.gif

Mmmm, Jessica - nisi ni ti blesav pa znas sta valja. Evo malo o pomenutoj:

 

Name: Jessica Lackey

 

Birthday: March 7

 

position: Lead Dancer, Road Manager for CXS, played flute on Frozen Embers, Cover model for Tears, Wishfire, Frozen Embers, & Ethernaut.

 

Quote: "Live your life like a fairytale, and a fairytale it will be"

 

Lived: Niagra Falls NY, Ft. Lauderdale FL, & Tallahassee FL.

 

Favorite Touring Experience: " I am really not at liberty to disclose..."

 

Inspiration: Shakespeare, Oscar Wilde, TS Eliot, Michaelangelo, Klimt, Pre-Raphaelites, Divinci, Edgar Allen Poe, Wagner, Bach, Mozart, Beethoven, My Father, My Mother, Nature, The Romantics, Neo-Classicism, Paulo Coehlo,A really good drum beat and bass-line you can feel, Neil Gaiman, an aggravating spikey haired dreamer.

 

Favorite color other than black: Bright-Ass Pink.

 

Previous Projects: Original Sin Cabaret, The Superbowl, Various dance teams and troupes.

 

Favorite Video Games : Soul Caliber I & II, Dynasty Warriors III, Teken (all), Shrek, Britney's Dance grooves, Bejeweled, and TETRIS, TETRIS, TETRIS!!!!!

 

Favorite TV Shows: Law & Order, Law & Order SVU, Law & Order Criminal Intent, Animal Precinct, Farscape, Animal planet (in general), Six Feet Under.

 

Likes: Chocolate, Harry Potter, Caitlin Kiernan, Poppy Z. Brite, Stephen King, Rottweilers (well dogs in general), CATS (and also kitties and kitty cats), Greek & Roman Mythology, Yoga, Make-up, shoes, Clothes, anything that has wings (IE Fairies, Angels, Gargoyles, etc), Horses, Elephants, Animals, smiles, The Last Dance, good red wine, sushi, italian food, potatoes, juicy steak, Buffalo Wings, Hot Sauce, White Russians (er...the drink) , Guiness, I dig pale scrawny guys with big hair, pretty girls, babies, Rainbows, HumV's, Corvettes, Strongbad, Sinead O'Connor, The Cure, Kate Bush, Peter Murphy, David Bowie, Harley Davidsons, Ireland, Italy, Norway, Germany, USA, beaches, snow, rats, sour punch straws & Gummy worms.

 

Dislikes: Anchovies, Kitty litter, Dirty Dishes, Roaches & Spiders, Bees, exo-skeletons, people who invade my personal space without being invited, cellulite, selfish people, being ignored, that thing on Chris Judge's forehead on Stargate SG-1, bad breath, whiners, liars.

 

 

user posted image

 

user posted image

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da je to snobovska izjava vec pre da je u pitanju veoma inteligentan i racionalan pristup stvari. U vise od 50% klubova ove vrste u svetu na vratima postoji tzv "dressing code", tj propisano je kako neko treba biti obucen. To ne znaci da svako ko nije tako obucen nece uci vec da NEKI nece uci. Takva selekcija je da bi se oni koji dodju osecali ugodno. Jedan od razloga, ne najbitniji naravno, zasto u ZG nisu uradili koncert Cruxshadows je po njihovim recima jer bi zbog izuzetno povoljnog ulaza, tj bilo bi free kao u Ljubljani ili nesto uzasno jeftino kao u BGD, dosli i Kurta i Murta sto bi pokvarilo kompletan ugodjaj.

Da taj "Dressing Code" se uglavnom odnosi na pimp klubove gde tipovi moraju da imaju skupe cipele i 'talijansko odelo a ribe moraju da imaju sto manje odece na sebi icon_rolleyes.gif Zasto bi neko pokvario drugima utisak o samoj veceri ako bi dosao u odeci u kojoj se najprijatnije oseca?! Probajte veceras da gledate Cruxshadows umesto tih nekih (mozda sam i ja jedan od tih nepozeljnih, ne znam mozda se ni ja ne oblacim po "propisu" icon_uhoh.gif ) wallbash.gif

Elem Bozo ti dolazis veceras?! Bio bi red da se i licno upoznamo pivopije.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da taj "Dressing Code" se uglavnom odnosi na pimp klubove gde tipovi moraju da imaju skupe cipele i 'talijansko odelo a ribe moraju da imaju sto manje odece na sebi rolleyes.gif Zasto bi neko pokvario drugima utisak o samoj veceri ako bi dosao u odeci u kojoj se najprijatnije oseca?! Probajte veceras da gledate Cruxshadows umesto tih nekih (mozda sam i ja jedan od tih nepozeljnih, ne znam mozda se ni ja ne oblacim po "propisu" icon_uhoh.gif ) wallbash.gif

Elem Bozo ti dolazis veceras?! Bio bi red da se i licno upoznamo pivopije.gif

Mislio sam na Dressing Code u goth i slicnim klubovima icon_da.gif

Dakle, potpuno je uobicajeno da se neki ljudi ne pustaju unutra i ne vidim sta je to cudno?

 

Sto se tice dolaska ne znam - vec par dana skidam temperaturu pa ako mi bude malo bolje mozda i navratim, ko zna icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne citiram sad Bozin post sa podacima doticne Jessice Lackey... ( na nju se ovo odnosi): o zivote! o tugo jesenja! avaj! no.gif konacno nadjoh (u onom opisu) srodnu dusu (pored vrlo slicnog mi datuma rodjenja), kad ono-zensko! icon_surprised.gif avaj! nema veze, niko nije savrsen icon_mrgreen.gifwallbash.gif

 

nego, Bozo, nemoj da nisi dosao, mi te cekamo icon_da.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docepah se moje karte biggreens.gif

fala cika Ttued icon_mrgreen.gif

Se zna otprilike koliko ce da traje koncert i dal pocinje oko 22 ili 23(mislim sa svim onim profesionalnim kasnjenjem itd)?

 

Inace voodoo sinoc,ok.Veliki procenat matoraca i povremene exkurzije koje se na srecu nisu dugo zadrzale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Cruxshadows

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif i da... icon_biggrin.gif

ok, ok, posle prvog adrenalinskog shoka upadoh u drugi... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

nemam reci... ovo sam ja kada sam potpuno fascinirano-impresionirano-odusevljena icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

muzika icon_biggrin.gif (doduse, mene nije tesko kupiti violinom (ili violoncelom), ali ovo je zaista bilo fenomenalno)

scenski nastup icon_biggrin.gif genijalno! savrseno! apsolutno-fenomenalno! sve! (cak su i razmazane devojcice koje su se pomeralne negde u cosku bile simpaticne iako im je maskara stigla do brade icon_smile.gif )

 

 

ma, svaka cast! svirati u rupi ovdasnjoj pred grupicom ljudi na milion stepeni i po kojim zalutalim molekulom kiseonika... i to sa onoliko energije i entuzijazma!!!

necu se oporaviti jos dugo vremena... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

 

naravno, EKIPA icon_biggrin.gif, novosadjani icon_wink.gif

 

 

 

 

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais
naravno, EKIPA icon_biggrin.gif, novosadjani icon_wink.gif

Kakvi crni novosadjani zuba.gif

 

Kad su oni pocheli da sviraju uopshte icon_confused.gif

 

Sledeci put necu piti u kolima icon_mrgreen.gif

 

Atmosferu nije ubila ni vrucina, koja inache ovde u NS-u na da bude i veca icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi crni novosadjani zuba.gif

 

Kad su oni pocheli da sviraju uopshte icon_confused.gif

 

Sledeci put necu piti u kolima icon_mrgreen.gif

 

Atmosferu nije ubila ni vrucina, koja inache ovde u NS-u na da bude i veca icon_smile.gif

Bilo je upecatljivo, srelo se puno ljudi ali odoh ja na spavanje a o utiscima docnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo skroz dobro icon_da.gif Isao sam na varijantu cisto da ih vidim kad gle cuda ono je bilo dobro cak i slusati icon_smile.gif Pored jedine pesme koju sam jos od pre znao "Winterborn" dopale su mi se jos neke pesme ciji mi je naziv za sad nepoznat. Malo je publika smorila ocekivao sam malo vise akcije, skakanja na kraju se svelo na prebacivanje s noge na nogu icon_rolleyes.gif Imaju skroz ok scenski nastup, mada su me igrachice malo razocarale, ali opet Jessica me je oooodusevila kako je jebeno slatka, znaci odusevio sam se jos vise, mnogo je lepsa uzivo... icon_da.gif Nisam odusevljen jer sam bio na mnogo boljim koncertima ali recimo da sam iznenadjen, jer nisam ocekivao nista a dobio sam odlican nastup sa skroz solidnom muzikom! Koga sledeceg gledamo? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danima pokusavala bezuspesno da skinem nesto od njih sa neta. Nema veze. Kada je vokal poceo da zavija kroz nos na pocetku umalo nisam umrla od smeha. Mislim, nemam ja nista protiv pedera, ali on mi je tada bio urnebesan icon_smile.gif I ono kao kad prilazi publici pa mu devojcice pruzaju ruke. I slucajno pogledam u njegovu facu kad se priblizio i on mi sam uzme ruku icon_smile.gificon_smile.gif Covek ne kapira da ga bojkotujem icon_smile.gif No, do kraja se ipak pokazao skroz cool, drzao je atmosferu, dao ooogromnu kolicinu energije, za razliku od ostalih clanova koji su izlgedali kao da su ih puskom naterali da sviraju. Razocarala me je Jessica, ocekivala sam zanimljiviji nastup. Ali je mnooooogooo slatka icon_da.gif I sta fali kada se razlije maskara po obrazima, to je skroz sexy icon_wink.gif Muzika manje-vise, do pola koncerta sam zamisljala kako bi mocnije zvucalo da je neki ozbiljniji dublji vokal. Posle je postalo svejedno. Niko se nije setio da im pre nastupa kaze da im masina za dim nece trebati icon_smile.gif Cool sto su zavrsili u 2:13, taman sam stigla kuci. Zasto se onda pred kraj igracice nisu vratile sa bendom? Smorovi... Znam da ste svi gledali u jessicu, ali da li je neko primetio koliko je ona druga dobro djuskala?

Sto se publike tice, iznenadilo me je prisutstvo prilicne grupe shabana icon_smile.gif Devojke su cool izgledale, a od tipova highlight je ona srpska verzija Peter-a Steel-a (lik od 2m i sa bondage-pantalonama). I naravno Azza icon_wink.gif

 

Pa, sve u svemu, dobar provod i sad se josh vishe radujem svom putu u berlin zuba.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais
Heh, koncert je bio odlican!

Ko me zna i bio je tamo, provalio je to icon_smile.gif.

Nebitno.

Sorry josh jednom za diskove, pronashao sam ih posle u kolima icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je koncert bio najavljen 3 nedelje u napred, da su plakati bili svuda po gradu i da je cena karte bila 1000 i nesto dinara i da su svirali na nekom drugom mestu gde postoji mnogo veci prostor, ventilacija i pre svega posten stage dovoljne velicine i visine, dakle, Barutana, Tash, SKC ili nesto slichno ili da su bili na EXITu za neke velike pare, u stvari da je to bio pristojan koncert koji se posteno moze nazvati koncertom, imali bismo prava da iznesemo nekakve kritike.

Ovako, ljudi su dosli u ovu Nedodjiju, ocigledno nisu dobili ni pare, posto su sa parama od ulaznica sinoc mogli da jedu na nekom kiosku. Imali su jedva mesta za stajanje. Pevach je verovatno navikao na pristojan prostor za svoj scenski nastup a ne da ce pogoditi prstom u oko nekoga kad ispruzi ruku ili da moze da napravi korak i po na stageu. Svirali su pred shakom jada koja je skupljena kojekako i tako i izgledala. Ali su bar dosli...

Znaci, pored svega toga, oni su izgledali kao da je sve ok, dali nastup koji je potpuno profesinonalan i preneli neverovatnu energiju. Bilo je mnogo verovatnije da ce se zgroziti, okrenuti i otici. I sasvim razumem zasto su one igracice imale onaj gadljiv izraz lica i zasto su stajale tamo ko prebijene. Cak i za to im hvala i svaka cast! Da su htele da se kuvaju u nekom cosku, otisle bi u saunu a ne dosle kod nas da se cimaju!

Nemamo mi prava nista da kazemo, osim da stojimo otvorenih usta i smatramo sebe neverovatnim srecnicima sto nam se tako nesto desilo.

Kazem, da je to bio veliki prostor, normalan koncert... onda bi mogli sebi da damo za pravo kritike. Nemamo na sta da se zalimo.

Bilo je sjajno.

Edited by The Requiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...