Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, svaka cast svima ali su Confussion in Sex (aka Robert Smith), njegova devojka i Sanja (ovde nekad bila Lilith), najvecim delom izvadili stvar po pitanju opste anemicnosti i nezainteresovanosti publike.

joj icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif pa hvala icon_wink.gif

 

no, zaista je bilo malo tuzno okrenuti se i videti iza gomilu ljudi koji belo gledaju i eventualno pomere ruku s cigaretom da povuku dim icon_uhoh.gif

kao da im je dosta sto se obuku u crno i misle da time resavaju stvar.

 

bozo, pricao mi je drugar sto je isto bio s nama na cshadows /verovatno si ga video u bondage pantalonama i dugoj kosi u rep/ utiske sa skinny puppy koncerta u bostonu od pre mesec-dva... nesto vise od 1000 ljudi, klub tipa velike sale SKC-a, ljudi prekrasno raspolozeni, sveopste djuskanje, metalaca nijednog no zato mohawks na sve strane icon_cool.gif

ali ajd, ja realno necu da se bunim sto je svirka bila na akademiji, taj prostor ipak ima pravu klupsku atmosferu, te da nije renovirana mogla bi podsetiti na bauhausov `ziggy stardust` video. vruce, zagusljivo i neakusticno jeste, ali bre, nije se islo na pozorisnu predstavu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pauzi ove besmislene rasprave kakva je bila publika i sl. mozete pogledati neke slike sa koncerta ovde

To sve spada u utiske sa najtova, no nebitno posto kink ka slikama ne funkcionise posto : The File You Are Looking For Is Inaccessible. Please sign in and try again or check with the owner of the file.

 

Posle logovanaj izbacuje neku pedesetu stranicu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, iz Nisa sam, mozda ne bi bilo ok da komentarisem nightove jer retko dodjem na po neki kada sam u Bg-u, ali ipak s obzirom da slusam ovakvu muziku 18.godina naci cu za shodno da kazem da je pozitivno sto se stvari jos uvek kotrljaju ali da ipak mislim da ljudi koji pocinju ovo da slusaju moraju u sve to da unesu malo vise duse i razumevanja kako bi se izbegla maskarada...Bio sam na par nightova na kojima je bilo gomila lepe muzike koju klinci jednostavno proprate samo drzanjem piva i cigarete, lepo bi bilo da vide kako je to bilo krajem osamdesetih..

Svaka cast ovdasnjim Dj-jevima na trudu posle toliko godina ali gothic se pocinje sa slusanjem kod kuce u osamljenosti sopstvene sobe da bi mogao da se pravilno dozivi u ovakvim prostorima..

Nemam nista protiv mladih generacija koje ovo slusaju jer su i mene nekada slepali mnogo stariji momci, ali treba ih uputiti na prave stvari ili ode sve u pozerstvo i pretvorice se u nesto ogavnije od TV Pinka jednog dana...

 

Mephisto

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm mnogi ovdje nece se sloziti samnom ali bijah i ja na koncertu u Ljubljani u sklopu besplatnog Trnfesta pa da napisem i ja dojmove,

dakle,po meni,bend je komercijalno najljigavije americko smece,sve pjesme su na isti kalup,tekstovi su bez isprazni,rogue je ruzan,ima lazni ljigavi smijesak i po defaultu grlio je i tapsao svakog tko je dosao po autogram ili fotografiju a iza je radio svakakve face,vidjela sam jer sam stajala u blizini. mislim da je njegov toliko hvaljeni "face to face kontakt" s publikom samo dio americkog trenda,sav taj lazni sjaj podsjeca me na teksaske veselice osim sto bi iskreno radije bila na koncertu Dolly Parton ili nekog drugog country izvodjaca nego na njima. ovo nije ni gothic ni darkwave,sto ima mracno u pjesmama i izvedbi cruxa osim srcedrapateljnih lirika tipa Marilyn my bitterness? i lateks hlacica plesucih gothleadersica? to je nekakav US-synthpop,ne znam niti gdje bi to klasificirala. cura na violini uistinu jedina je koja me se imalo dojmila iako ne vidim sto radi u ovakvom bendu. hvala bogu da je show bio besplatan inace bi pozalila svaki tolar koji bi dala za njega, necu nikome soliti pamet niti ne zelim pljuvati po icijem ukusu ali objektivno,ja ne vidim niti jednu kvalitetu ovog benda. doduse, lazem. imaju sto i marilyn manson (oh marilyn,my bitterness) tj znaju naci publiku i dobro se prodati. sto nije tesko,pogotovo u americi. dakle,rogue je pametna i proracunata osoba. kao i christian pohl,Njegovo Vampirstvo. mogli bi napravit skupa schwarzromantik turneju,bilo bi ljigavih smijesaka,vristanja i adrenalina. oprostite sto unosim ovoliko negativne energije u topic,jednostavno ignorirajte post,ponavljam,ovo je samo moje misljenje i dojam s nighta iz slovenije. pucka veselica i prilika za napit se kao i hrpetine drugih. i zujanje u usima. nista vise,nista manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: zaboravila sam na egipatske i grcke motive i ostatak cuspajza koji nema veze s vezom,sto je pisac zapravo zelio reci? malo dodatnog preseravanja i mistifikacije nikome ne skodi,nije da ce vecina shvatiti sto znace u danom kontekstu (ukoliko isti uopce postoji) ali bitno je da to izgleda originalno,otkaceno i cool. ima bendova koji se zaista prilicno uspjesno isfuravaju kao npr Nile ali ovo je patetika icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stivijev Moon Phases neo-folk, ethereal i-sta-jos najt u SKCu je bio okej... muzicki. Atmosfera ocaj. Vino (navodno Vranac) razvodnjeno i mogao bih se zakleti da je cak bilo zasecereno icon_uhoh.gif.

 

Posle, metal u KSTu >> icon_spava.gif

ma shta je falilo vinu ? icon_smile.gif ...slazem se s tobom , atmosfera u SKCu je bila smor , mislim da je Stevan mogao da pusti neshto malo zivlje a one devojchice su mogle da igraju bar malo vishe od 2,5 minuta icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...