Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako... pa dosadno. Meni je bilo dosadno sto ne znaci da je i ostalima tako bilo. Svo vreme sam izblejao u hodniku. U klubu sam bio kada se sve sabere 3 minuta.

Muzika krsh, svaki put isto. Kad ce bre Steva vec jednom da odputuje... wallbash.gif

Kad bi znali sta? ph34r.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne vredi... Necu sa tobom preko foruma, barem se dobro znamo....

 

 

 

 

 

 

Anyway, ako vam se ne dopada repertoar zasto se niko ne proseta do DJboxa i pita coveka za neke konkretne stvari. Ali ne mislim na stvari koje se non-stop vrte! On, bez obzira sta vi mislite, ce rado ispuniti bilo koju muzicku zelju, pogotovo ako je u pitanju neko osvezenje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne vredi... Necu sa tobom preko foruma, barem se dobro znamo....

 

 

 

 

 

 

Anyway, ako vam se ne dopada repertoar zasto se niko ne proseta do DJboxa i pita coveka za neke konkretne stvari. Ali ne mislim na stvari koje se non-stop vrte! On, bez obzira sta vi mislite, ce rado ispuniti bilo koju muzicku zelju, pogotovo ako je u pitanju neko osvezenje!!!

Alooo... mi ovde priocamo o Stevi! Taj ne ispunjava zelje osim ako nisi na neki nacin povlascen kod njega, sto mu u procentima dodje 1% povlasceni za ostatak ga bas briga. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alooo... mi ovde priocamo o Stevi! Taj ne ispunjava zelje osim ako nisi na neki nacin povlascen kod njega, sto mu u procentima dodje 1% povlasceni za ostatak ga bas briga. no.gif

Ovako, ako hocete da vam Steva ispuni muzicku zelju:

 

1. Be polite! Lepa rec i gvozdena vrata otvara...

 

2. Trazite nesto sto se inace ne pusta...

 

3. Ako vam kaze da nema kod sebe ili nema na svojim diskovima, srezite mu sami i turite mu u ruke!

 

4. Ako vam na kraju stvarno ispuni zelju, nije tesko otici izahvaliti mu se!!

 

5. Ako nista ne uspeva, posaljite nekog od "povlascenih" da trazi pesmu za vas icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Double Fire

Vala jedina varijanta da se UGUZim... ali necu... no.gif

 

@Aurora Calerva

 

1. Sta da mu kazem: "Divni Stevo, budi dobar kao sto si i lep pa mi pusti onu divnu pesmu od "......... - ....... ......." a ja cu ti beskrajno biti zahvalan! Blagosloven bio!". icon_rolleyes.gif

2. Uvek mu to trazim (ustvari trazio sam mu) i uvek naidjem na negativan komentar.

3. E bas me briga.

4 .Ok.

5. Tako obicno i biva na kraju. icon_rolleyes.gif

Steva je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...