Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Ako nije black onda je sranje? :) :) :) :) :) :) :)

Ja to nisam rekao, nisam jedan od onih koji ne slusaju nista osim blacka. Iskreno, Prometheus nisam ceo ni preslusao, posle Equilibriuma mi se Emperor vise i ne slusa, osim starih stvari. Ovo novo mi je izgubilo dusu od svih tih tehnikalija koje pokusavaju da izvedu. I Emperor mi nikad nije bio od omiljenijih bendova.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се не свиђа ни The Adversary, некако је сува продукција, а и "нема душу" што каже Гроф.

 

 

oh my god... :uhoh:

 

tio ne znas sta si rekao definitivno...

 

ako the pain is still mine nema dusu i homecoming onda ti svaka cast :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Ihsahna i Gospodara se i ubija :rockdevil:

 

 

nije, nego ne volim kad se neko proserava a pri tom nije ni cestiti poslusao nesto i nema nikakvo pokrice za izrecene gluposti... :no:

 

reci da adversary "nema dusu" je blasfemija... sta ima onda? behexen (uz duzno postovanje)? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Ihsahna i Gospodara se i ubija :rockdevil:

nije, nego ne volim kad se neko proserava a pri tom nije ni cestiti poslusao nesto i nema nikakvo pokrice za izrecene gluposti... :no:

 

reci da adversary "nema dusu" je blasfemija... sta ima onda? behexen (uz duzno postovanje)? :uhoh:

A kakvo ti pokrice treba? Meni se ne svidja pa ga ne slusam, tebi se svidja pa ga slusas i kraj price. Daj ti meni pokrice da je Prometheus dobar. Sve ti je to subjektivno i zbog toga ne mozes govoriti kako se neko proserava i govori gluposti. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj ti meni pokrice da je Prometheus dobar. Sve ti je to subjektivno i zbog toga ne mozes govoriti kako se neko proserava i govori gluposti. :pivopije:

 

 

ko je rekao da je prometheus dobar? jeste kvalitetan ali mi je mnogo losiji od adversary-a ili ranijih emperor albuma :da:

 

 

istina. izvini. afekat. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Полако Наташа, полако. Ја волим агресивнију музику, бржу и бучнију. Мени је омиљена песма Емперора Декристалајзинг Ризон, управо због агресије и снаге која избија из сваке секунде песме.

Адверсари ми звучи суво и не свиђа ми се, а преслушао сам га бар 10 пута и ништа.

Мој омиљени блек метал бенд је Кип ов Калесин, управо због тога што свирају феноменално, а агресивно и брзо.

Што се тиче Бехексена, имао сам један оригинал, ал' сам га бацио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

emperor je najveće govno od benda. ima milion boljih. Uspeli su samo zbog toga što su pičke i što su jebali sa svima.

 

 

jbg-a...tezak je put do slave...ne moze da se jebes a da ne primis !! :rockdevil:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...