Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Indeed :da:

 

Lep zavrsetak jednog koncepta kako muzicki tako i filozofskog na neki nacin, koji sustinski cini bend. I najava Ihsahn-ove solo karijere <3

 

Sa godinama valjda sve vise otkrivam lepote stare mjuze iako ima sjajnih modernih i novih izdanja, da me ne shvatis pogresno :da:

 

Jes vala

Sve sam lepo shvatio <3

 

@Sale: Prometheus i jeste Ihsahnov solo album, on je snimio bas, klavijature i vecinu gitara, prakticno su ga snimili on i Trym (sasvim dovoljno da se i dalje zove Emperor)

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

užasan svuk, sterilno i suvo do bola

 

Mora da ti zezaju slušalice, meni je zvuk savršen, obe gitare razgovetne, čuju se jasno i Samoth i Ihsahn šta sviraju, bas pumpa u pozadini i lepo rezonuje, Trimov bubanj tek milina, netrigerovan, malo mutan, isto kao na albumu. I što je najbitnije - nisu promašili ni jednu jebenu notu.

 

Evo, radim nešto ovde na poslu, slušam u pozadini, i malo je reći da sam pao u sevdah. Anthems najbolji jebeni album svih vremena.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to u top 5 albuma ikada, ali koncert ni blizu toga.

Sta znam, nesto me nije radilo na bednom ceskom ozvucenju.

Cela ta svirka mi dodje nesto poput smuvavanja sa simpatijom iz srednje na dvadesetogodisnjici mature. Ono, drago ti je sto si precrtao, ali to nije to.

Edited by 23/16
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Mora da ti zezaju slušalice, meni je zvuk savršen, obe gitare razgovetne, čuju se jasno i Samoth i Ihsahn šta sviraju, bas pumpa u pozadini i lepo rezonuje, Trimov bubanj tek milina, netrigerovan, malo mutan, isto kao na albumu. I što je najbitnije - nisu promašili ni jednu jebenu notu.

 

Evo, radim nešto ovde na poslu, slušam u pozadini, i malo je reći da sam pao u sevdah. Anthems najbolji jebeni album svih vremena.

 

Zvuk je super! Blago tebi sto mozes da slusas na poslu mjuzu, otkad sam presla na intenzivnu, mjuza ne moze da se slusa... sto je totalni smor.

Mislim da Wacken mozda ima bolji vajb jer je svirka po noci, a ovde je po danu... ali zvuk je savrsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je klip, zvuk je isto tako odlican, sve izlazi bez problema, milina za slusati. Mada ova dnevna svetlost nekako ubija vajb, Emperor mora da svira nocu. Ovaj Samoth nesto nije bas into it ili mi se cini, vise je bio u elementu pre 10 godina na tom koncertu na Wackenu, sto je usput jedan od najboljih zivih nastupa nekog benda ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
6 hours ago, HeLLsarma said:

Permaban za gospodina

Takav prekor zaslužuje inicijator sinoćne rasprave na Death&Grind temi! Ja sam bio isuviše blag, jer iako se ne zna ni šta je, ni kom plemenu pripada, ovaj album koji sam pomenuo (endorama), ipak predstavlja (kakvo-takvo) muzičko DELO, za razliku od navedenog albuma od strane već pomenutog inicijatora (neznalice):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Human jebe ne vadi..

7 hours ago, Chicken Little 420 said:

najbolji album + outcast, razume se

hahaha sta je bre ovo gothic thrash, jbt. sta je Black Album uradio sa ovim bendovima to nije normalno..

Sreca pa je Magedeth (mozda) zbog uspona Metalike snimio onakav masterpis kao sto je Countdown...

>inb4 kuruzovo larpovanje

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...