Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Ja mogu samo reci:

 

Mightiest am I, but I am not alone in this cosmos of mine. For the

black hills consists of black souls, souls that already dies one

thousand deaths. Behind the stone walls of centuries they breed their

black art. Boiling their spells in cauldrons of black gold. Far up in

the mountains, where the rain fall not far, yet the sun cannot

reach. The wizards, my servants, summon the souls of macrocosm.

 

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!

 

Mad pored ovog umetnickog dela volim da cujem i Inno A Satana...UH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emperor ima savrshene textove, ali vecinu starih kao naprimer i am the black wizards, cosmic keys.., night of the graveless souls i sve one stare sa wrath of the tyranta je pisao Mortiis. icon_da.gif

Zato Je Stari Emperor I Bolji.Kod Novijeg Emperora Mi Se I Muzka Ne Svidja.Nekako Je Mnogo Istripovana I Bez Smisla.Al' svako Ima Svoj Ukus.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah sinoc "IX Equilibrium" i prezadovoljan sam! Odlican album, jednog od najboljih black metal bendova, koji sve vise i vise cenim, a pre svega

Ihsahna, koji mi je sada usao na listu 3 najbolja black pevaca(uz Abbatha i Gaahla) i po meni, on je ubedljivo najbolji pisac textova u blacku. Za razliku

od npr. Immortala , koji pevaju o snegu i vteru, ili Mayhemu koji ide samo na morbidu(doduse na Wolfs Lair ima nekih odlicnih textova), ili Gorgorotha

kome doduse niko zivi i ne zna textove icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif , Emperor je drugaciji,i textovi, su smem se tako izraziti, genijalni! icon_rockdevil.gif . Pri tome bih izdvojio

"I Am The Black Wizards".

Sa ovog albuma od pesama bih izdvojio, "Sworn", "The Source Of Icon E" , "Curse You All Men", "Decristallizing Reason"..doduse album stvarno nema ne jednu

losu pesmu, vec nijedan los trenutak! ili dosadan, a takve albume licno retko zaticem u blacku, a kod emperora to zaticem vec drugi put! Omiljena ipak pesma

mi je "the source of icon E" u kojoj mnogo gotivim onaj vrisak kao i " a la king diamond" pevanje na sredini. Od 1:32 pesma ne moze biti bolja! :rockdevi:

Sta vise da kazem ;D , odlican album..a inace zeleo bih da cujem misljenaj drugih?

Inace uskoro cu preslusati i osatala izdanaja Imperatora...

 

Curse you all men

Who's coil is strong

I recognise the sparrows heart

Beneath the theatre of misery

Disbelivers shalt by dawn

Be forced

To forever mourn

Covece, zar si sve do sada to propustao?

 

Ne znam zasto se ljudima IX uglavnom ne dopada, ja ga obozavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emperor ima savrshene textove, ali vecinu starih kao naprimer i am the black wizards, cosmic keys.., night of the graveless souls i sve one stare sa wrath of the tyranta je pisao Mortiis.

Ma ko ga jebe ... kreten je napustio band zato stho je bio pickopacenik ( sad je josh veci ) Inache stha mislite o ''With Strenght I Burn'' ??? Imam osecaj da je onaj narativni deo delimicno drpljen ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insahn meni izgleda kao seljak sa onom zalizanom kosom i brcicima...Jeste li gledali The loss and Curse of Reverence spot?Ali,to nije ni vazno,jer je genije!

1. icon_da.gif

2. icon_da.gif i mnogo je dobar spot, osim onog dela kada Ishan svira na gitari u vazduhu (valjda znate na koji kadar mislim)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci spot, zajedno sa Empty

Pa to su im i jedini spotovi koliko znam

 

 

Insahn meni izgleda kao seljak sa onom zalizanom kosom i brcicima..

 

A za ovaj komentar nemam reči no.gif

Zopšte nije bitno kako čovek izgleda bre... Bitno je to što je uradio

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...