Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

To je brzina rotacije ploče, ima neke veze sa kvalitetom izdanja tog od 140g...

https://www.yoursoundmatters.com/what-is-half-speed-mastering/

There's more to it brt, zanimljivo je, onda ako sam dobro razumeo, gramofon treba da vrti ploču duplo brže... Deluje onda da je trejdof +fidelity, -durability

 

Ali opušteno što se durabilitija tiče jer stiže za 2god još jedna tura ultrahifi vynil Emperora xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално не значи ништа. Звук ће вероватно бити идентичан као и на 99% ранијих реиздања под условом да не слушаш на опреми од 20 сома евра. То су ставили да би се људи ложили и куповали то да не буде још једно обично реиздање већ неко другачије ако ништа друго онда по тој етикети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Толке паре згрнули и опет продају карте за лајв стриминг концерта. Не могу људе да почасте (од којих су иначе и зарадили те силне новце) бесплатним интернет концертом од 2 сата него још и ту да зараде. А по страни да су се као бенд распали и да само тезгаре и живе од старе славе. Баш јадно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да се ради о бенду таквог калибра и јубилеју какав је њихов, ја бих да сам у тој позицији. Испали би веће фаце него што заправо јесу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

46 minutes ago, Сале said:

Толке паре згрнули и опет продају карте за лајв стриминг концерта. Не могу људе да почасте (од којих су иначе и зарадили те силне новце) бесплатним интернет концертом од 2 сата него још и ту да зараде. А по страни да су се као бенд распали и да само тезгаре и живе од старе славе. Баш јадно.

Ja platio 2 Leprous koncerta 32e (i to imam samo 2 dana da pogledam), a ti bi da Emperor svira besplatno :).

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па поредити та 2 бенда је исто као поредити генералног директора максија за Србију и касира у макси продавници у Барајеву. Мислим по финансијској стабилности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха па не ради се овде о мени. Не бих ја то ни гледао. Јутуб је крцат којекаквим концертима па нисам жељан апсолутно ничега а поготово не њиховог концерта. То сам прокоментарисао зато што је то поводом 30 год од настајања стварно великог имена а и овде се ради о бенду који је све само не финансијски угрожен. Од када је ова корона почела да влада сви то раде са тим стрим концертима и то је постало мање/више нормално а мени је то опет крајње бзвз без обзира да ли се ради о њима или не. А разлог више што се ради баш о њима и то баш у тренутку јубилеја. Могу ваљда да почасте фанове бесплатним стримом. Мислим да они и не би били баш на губитку нарочито ако би се убациле неке рекламе пре, после или у току стриминга или тако нешто. Мислим да би тај сајт експлодирао од посећености. Сасвим ми је јасно зашто то раде мали бендови који на обичним концертима скупе једва 300 људи али код њих ми је то мало глупаво. Али наравно да се овде одавно ради искључиво доброј заради и да су они машинерија за праљење пара. И са те стране то је сасвим легитимно. А томе у прилог говори и чињеница да они формално као бенд постоје само да би радили тезге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А којом то логиком?? Ја овде говорим о јубилеју 30 год од настанка бенда. Какве то везе има са металиком и овом небулозом коју си написао??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мешаш бабе и жабе. Ово нема везе са класичним послом. А на крају крајева када би ми послодавац био као што су њихови "послодавци", да ми је пружио прилику да зарађујем јако велики новац и када бих био у тој мери солвентан као они вероватно бих то и урадио у знак захвалности "послодавцу".

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...