Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Isto pitanje kao i za Frubija...

I kako to ne cujes, to su neke frekvencije koje samo ikreno uho moze da cuje ili...?

:)

 

Brate, znas li sta je dojam? E, pa oni mi se dojme kao ne bas iskren bend. Deluje mi pomalo izvestaceno, ali ne bas, ali mi ipak deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je neko ulozio 25 godina svog zivota u neku ideologiju ne znaci da je ta ideologija dobra i da je ne mozes "olako" odbaciti. Ja se slazem sa covekom. Dissection mi je omiljeni bend vec godinama, a mislim da je Jon imao iskrivljen pogled na svet i iskrivljenu ideologiju. Off topic, ali nisam mogao ovo da ne napisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni rekao da je moje misljenje jedina istina, ali se ne slazem sa tim da ne mozes olako odbaciti neku ideologiju samo zato sto je neko u to ulozio 25 godina svog zivota. U hriscanstvo je ulozeno preko 2000 godina, pa ga svi bez problema olako odbacujemo, a necijih 25 godina ne smes olako odbaciti samo zato sto je svirao u do jaja bendu i zato sto ti se svidja njegova muzika.

Ja sam ateista i ovim primerom samo hocu da ukazem na to da su ljudi ponekad veoma pristrasni.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo sam i ja hteo da kazem, ali me je mrzelo da se dalje raspravljam. U celoj toj prici, bend je taj koji najmanje para zaradi.

Citao sam samo par postova, al otprilike kapiram sta ste hteli da kazete.

Situacija je cista u slucaju behemoth koncerta,celu turneju je bukirao sam nergal, bez managera/posrednika, sve pare od fee-a koji je trazo na svakom koncertu je dobio i stavio ili sebi ili u kasicu benda . Postujem. Sad dal ce na koncert doci 30 ili 300 ljudi to njih ne interesuje , jer oni dobijaju zagarantovan fee nevezano koliko ljudi ce biti na certu.

 

Niko od bendova se ne oslanja na prodaju diskova sigurno :). A i od mercha dobijaju pare, ali opet i za to mora da se plati ogromna svota novca dok se to poplaca sve.

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Brate, znas li sta je dojam? E, pa oni mi se dojme kao ne bas iskren bend. Deluje mi pomalo izvestaceno, ali ne bas, ali mi ipak deluje.

 

Pa onda mu se ovo svodi na raspravu "moj tata je jaci od tvog, moze da ga prebije"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fiery

 

Ja ipak mislim da se na turnejama mogu lepe pare zaraditi... Lepo reche Frubi (da kazhe i on neku pametnu na ovu temu) :D

 

...nemaju UG metal bendovi toliko zajebancija sa menadzerima, nemam informacije ali mislim da to sami obavljaju dobar deo posla tako da pare idu direktno njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Pa to da, ali bar je cinjenica da je Suffocation vidno uvezbaniji bend od Behemotha, na stranu ukusi.

 

Ok, to stoji ali samo mi odgovorite jedno, pa da privodimo kraju...

 

KAKVE JEBENE VEZE IMAJU SUFFOCATION I BEHEMOTH?????????????????????????????????????

 

I Suffocation mogu da se sagnu Kingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fiery

 

Ja ipak mislim da se na turnejama mogu lepe pare zaraditi... Lepo reche Frubi (da kazhe i on neku pametnu na ovu temu) :D

 

...nemaju UG metal bendovi toliko zajebancija sa menadzerima, nemam informacije ali mislim da to sami obavljaju dobar deo posla tako da pare idu direktno njima...

Naravno da UG bendovima pare idu direktno, ali kolike pare, kada sviraju pred 200-500 ljudi u proseku? A putni troskovi su putni troskovi kakav god da je bend.

 

Realno, pare mogu da se zarade ako bend pametno posluje - minimizovanje posrednika i, najvaznije, prodaja robe, majica, dukseva, diskova. Pri cemu pod "zaradom" podrazumevam "pozitivnu nulu", tako da niko ne ostane u dugovima kada se vrati kuci.

 

Pricam o iskustvima bendova (vise i manje underground) koji godinama idu na turneje, pa ti misli kako hoces. Nemam sta da te lazem i nemaju sta ti bendovi da lazu - ko bi se jos hvalio time da se muci sa pokrivanjem troskova za sopstvene turneje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, to stoji ali samo mi odgovorite jedno, pa da privodimo kraju...

 

KAKVE JEBENE VEZE IMAJU SUFFOCATION I BEHEMOTH?????????????????????????????????????

 

I Suffocation mogu da se sagnu Kingu.

И сви заједно Металици. :evotigana:

Фруби је убацио јабуку раздора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, имао сам 5 док сам имао ликовног. Бре, то сам цртао на часу, поред мене другарица која ме храни чоколадом, а ја залежем да ме не види луда професорка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...