Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Ова расправа не води нигде..

Мене лично заболе чиме се Нергал бави, док буде правио добру музику слушаћу га и то је то.

90% бендова има малоумну идеологију, па их опет слушам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова расправа не води нигде..

Мене лично заболе чиме се Нергал бави, док буде правио добру музику слушаћу га и то је то.

90% бендова има малоумну идеологију, па их опет слушам.

Lepo si to srocio....Kratko a jasno!!!!! :bigblue: :bigblue: :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% бендова има малоумну идеологију, па их опет слушам.

Tacno tako. Sve sto sam rekao bilo je upuceno ljudima koji slepo slusaju te maloumnosti i prihvataju ih bez razmisljanja. Na to upravo hocu da ukazem. Mislite svojom glavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije bitno, ali ga ljudi idealizuju i misle da je i on dobar covek, ako mu je dobra muzika, a to jednostavno nije tacno (i ne samo njega, nego i druge muzicare ciju muziku gotive). Niko od nas ovde ne zna kakav je, zato sto ga ne poznaje. Muzika mu je do jaja pa je i on do jaja. WRONG. Pogresno je kada neko slepo prihvata ono sto mu neko drugi govori, a da sam nije ni malo razmislio o tome. Otvorite oci i razmisljajte svojim glavama.

 

Ti mene nisi shvatio....

Otkud ja znam kakav je Nergal covek kada ga ne poznajem?

Niti me zanima-meni se svidja njegova muzika,a i vokal i to ono sto je po meni ovde bitno

Seti se Varga i sta sam rekao o njemu-ko normalan moze uopste da idealizuje takvog coveka,koji slozicete se,nije ni najmanja cvecka

Pominjes Nergala i satanizam,kao i to da je licemer-onda treba da znas da je Dante u svojoj "Bozanstvenoj komediji" stavio licemere odmah na trece mesto pri Luciferovom tronu-posle bratoubica i izdajnika svojih dobrotvora :)

 

Ова расправа не води нигде..

Мене лично заболе чиме се Нергал бави, док буде правио добру музику слушаћу га и то је то.

90% бендова има малоумну идеологију, па их опет слушам.

 

Agreed! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj cekaj....ako neko voli neki bend ne mora da znaci da ga slepo slusa???? :cool:

Isto i kad volis neku osobu,ti joj se neces pokoravati,i ziveti pod senkom...Vec ces razmisljati svojom glavom,ciniti i raditi sto ti je volja!I koliko sam primetila niko od ljudi ovde njih ne slusa slepo,vec samo izvlace zakljucke......Kakvi su nekad bili,koliko su se promenili i sl...Ali ih idalje gotive i slusaju!!! :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mene nisi shvatio....

Otkud ja znam kakav je Nergal covek kada ga ne poznajem?

Niti me zanima-meni se svidja njegova muzika,a i vokal i to ono sto je po meni ovde bitno

Seti se Varga i sta sam rekao o njemu-ko normalan moze uopste da idealizuje takvog coveka,koji slozicete se,nije ni najmanja cvecka

Pominjes Nergala i satanizam,kao i to da je licemer-onda treba da znas da je Dante u svojoj "Bozanstvenoj komediji" stavio licemere odmah na trece mesto pri Luciferovom tronu-posle

Pa ja sam i rekao da niko ovde ne zna kakav je on zato sto ga ne poznaje, ali ga ljudi brane kad kazem da nije dosledan sebi kao da ga poznaju. Ja sam rekao da je licemer AKO propagira satanizam, a nije satanista. A ako je satanista, nek bude licemer sto se mene tice (mada je po meni licemerje najgora covekova osobina), ali onda je nedosledan samom sebi jer je ranije propagirao paganizam.

 

Cekaj cekaj....ako neko voli neki bend ne mora da znaci da ga slepo slusa???? :cool:

Isto i kad volis neku osobu,ti joj se neces pokoravati,i ziveti pod senkom...Vec ces razmisljati svojom glavom,ciniti i raditi sto ti je volja!I koliko sam primetila niko od ljudi ovde njih ne slusa slepo,vec samo izvlace zakljucke......Kakvi su nekad bili,koliko su se promenili i sl...Ali ih idalje gotive i slusaju!!! :da: :da: :da:

Veruj mi, ima ljudi koji kad vole neku osobu pokoravaju se, zive pod njenom senkom i puze u blatu, kao i sto ima ljudi koji slepo slusaju sta im njihovi idoli porucuju. To sto sam rekao nije bilo striktno vezano za Behemoth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...