Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

da li vam se svidja u sta su presli zadnjih nekoliko godina? Imam sve albume, obozavam Satanicu (narocito pesmu Decade of Therion, odusevila me je na prvo slusanje), zvuk me na momente podseca na bend Death. Mnogi (uglavnom zagrizeni blackeri) pljuju po njima zbog prelaza u Death, ne znam zasto. Takodje su pesme koje se nalaze na jednom albumu dosta medjusobno slicne (ili se meni spavalo kad sam slusala :mrgreen: ).

 

P.S. ako vec ima tema o njima, brisite smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto blackeri pljuju po njima?

Pa zato sto su bili jedan od boljih BM bendova do pre nekih 4-5 godina.

Grom,Sventevith i demo Endless Damnation su biseri blacka.

Onda negdje od pandemonic Incantationsa se vide neke nove koje nose bend da bi Satanica definitivno potvrdila u DM.

Kad uporedim sve njihove albume dodjem do zakljucka da je upravo Satanica njihov najbolji album. Zos Kia Cultus je novi album sa kojeg sam cuo samo 2 pjesme koje su sasvim solidne i ocekivane od jednog tako kvalitetnog benda kao sto je Behemoth.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja posjedujem samo pomenuti "Zos Kia Cultus" od njih i mogu reći da je sasvim dobar albumčina biggrin.gifa: a tačno se i vidi da vuku nešto iz black metala, osjeti se u atmosferi pjesama... najviše mi se sviđaju vokali biggrin.gifa: na ovom albumu, a i dinamika pjesama stvorena preko morbidnih gitara

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skinula sam pre par dana spot Decade of Therion i ono... bolje nemojte. Samo snimaju vokala, iza njega neka sarena pozadina, veoma lose uradjen playback (tj nije dobar tajming), grimase su mu da umres... Jedino dobro je muzika (koju volim) i to sto je on go do struka u koznim pantalonama :twisted: Znaci, spot za lozenje smile.gif A telo.... telo... mmm.... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

uh čuh "satanica" konačno... moćno moćno biggrin.gifa: pogotovo "Decade of Therion" (thnx all_destroyerčino biggrin.gif ), "LAM" i "Chant for Eschaton 2000"... mnogo bolestan album... na pola puta između black i death-a... gitare su opičene u tri lijepe smile.gif luda atmosfera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinula sam pre par dana spot Decade of Therion i ono... bolje nemojte. Samo snimaju vokala, iza njega neka sarena pozadina, veoma lose uradjen playback (tj nije dobar tajming), grimase su mu da umres... Jedino dobro je muzika (koju volim) i to sto je on go do struka u koznim pantalonama :twisted: Znaci, spot za lozenje smile.gif A telo.... telo... mmm.... :twisted:

 

HE,HE,HE...SARENA POZADINA.PENTAGRAMI,VATRA.TO JE ZA TEBE SARENA POZADINA.

DOBRO DA NISI REKLA DA SE U SPOTU POJAVLJUJE SLIKA NEKOG CICE (ALISTER KROULI).

LOSE SU GRIMASE,DA TE NEKO STVARNO ONAKO POGLEDA TEBI BILO SMESNO?

NERGAL JE ZAKON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...