Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

brate,ja se svim sto imam u zivotu kunem da je BM totalna klasa,WT je imao praznijeg hoda i jedan klasik,a ta dva albuma sem sto su snimani analogno i sto je to ipak EW nemaju puno veze,od tripa,preko uticaja i inspiracije,pa na kraju sonicki.BM je 70's vorsip album 1/1,i to najbolji snimljen u ovom vijeku.otkad je izasao mislim da sam samo klasike vise vrtio nego njega,a ako brojimo samo slusanje komplet albuma na prvom je mjestu (otkad je izasao BM).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene znate da cu uvek da kazem iskreno bez dlaka na jeziku.Genericno,dosadno,90% albuma je produkcija, kvazi tekstovi, mogo je makar malo da procita o tome, i ovo je cisto uzimanje slave na tudje fore.Al jbg da se razumemo ja ovaj bend nikad nisam ni cenio iako sam se stvarno trudio da im posvetim paznju,sve sto cujem je fenci napucavanje,isto ovo odsvira i neki ceski infest al ne zvuci ovako i niko ne zna za njih

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masa ljudi ce da se zaklinje u prva dva albuma.To su,kao,oni pravi i verni fanovi.Kada vec pricamo o nekom "stazu" slusanja Behemotha(sto je po meni pogresno)al' ajd,reci cu i ja koju.Naime,poslusao sam prvi put Behemoth kada se pojavio prvi album.Nisam se odusevio.Klasicno BM krljanje.Po izlasku drugog albuma,mislio sam da je bend sad vec malo ozbiljniji kad ono,mauna.Nezanimljivo.Po izlasku treceg,isto sranje.Mislim da sam u to vreme vec bio odustao od benda kad,neki drugar mi donese Sataniku.Kaze :"Tek je izaslo,poslusaj".Nisam bas bio odusevljen ali,buduci da nisam imao sta da slusam(u to vreme se ovde tesko nabavljala muzika.Ko je imao love odlazio je u Suboticu na buvljak i nabavljao nove stvari.)pustio sam kasetu i BUUUUUUUM!!!!!!!!!

Behemoth je konacno evoluirao.Svaki naredni album mi je sasvim ok.Doduse,Apostasy mi bas nije nesto legao al,ima momenata sto mi je sasvim dovoljno.

Da se razumemo,90% ljudi koji dodju na koncert,pojma nemaju o cemu Nergal i Orion urlaju.

Bitno je da te muzika radi a ako i jos nesto razumes od teksta,super.Za svaki album je bilo negativnih i pozitivnih komentara ali,uvek ce se naci dovoljno ljudi da dodju na koncert i to zaista vole.

Opet poredim pricu sa Paradise Lostom.Kakvo je samo pljuvanje bilo kada se pojavio Host.Ja se odusevio.Izgubili su neke fanove a opet,neke nove dobili.Znam iz nekog mog okruzenja.Ljudi koji ne slusaju nista gde ima gitara su se pitali zasto ovoga nema kod nas na radiju.

Kao sto rekoh,bilo je hektolitara pljuvacke od strane onih prvadvaalbuma fanova medjutim,na svirkama svi u glas pevaju So much is lost.

Svedocio sam,tako mi Manitua!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozeraj i ''glasna''produkcija

 

Управо тако.Кад смо већ код тога Нергал и Ерик се баш кољу ко ће буде већи сатаниста у региону :haha:. Мртва трка између њих двојице.Само још и да бехемот сними албум за сизон оф мист и да запечате њихову ионако пропалу судбину.

 

u svakom slučaju, Herbstleyd >>>> Behemoth diskografija

 

тачно

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...