Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Сад одгледах ово његово коментарисање. Колико је човек сујетан, то је просто невероватно. Подсећа ме на нашег великог вођу који се бави ко је шта реко о њему. Али једно је у праву. Живот је сувише кратак да би се губило време на писање jутуб коментара. И слушање нових бехемот албума.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ruku na srce pustio sam Millenium i kida sada!

 

Meni je CD puko pre više od deset godina, od tada ga nisam celog pustio, tek po neku stvar, a pre toga mislim da nije bilo dana kad ga nisam izvrteo, kada ga konačno nabavim na originalu, mislim da će biti toliki svrš da neču morati da krečim stan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dOSaDniM

 

Benediction verovatno, al' za njih i dalje mislim da nemaju talenat ic, to se najlepse vidi u Electric Eye obradi gde su ciste tonove na gitarama, takoreci muzicke penale, promasivali, bude i neka stativa, al' ono, podseca rif :D

 

Ne mogu da slusam ljude koji ne umeju da nabodu ton, bolje nek ne obradjuju da se ne ispale, njihove pesme idu kako oni oce i mehanicki se to guli, isto kao i Krisiun (iako skroz druga sorta dma, da ne bude zabune sta poredim)

 

Poz za Kazima

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhuhuuuu zicer, ajde Nokturno šibaj vinil kultove, može i na njihovoj temi :D

 

Ali Dimone zaboga, da prozivaš bend zbog obrade.. ccc, pa ni meni se ne svidja, al šta sad, treba mrzim i Death što mi bzvze i Painkiller njihov?

 

Na stranu to što Benediction ima jednu od najboljih obrada koju sam ikada čuo (Forged in Fire), većina njihovih albuma čist kult, a Rubicon medju deset najboljih albuma u povijesti DM-a

 

 

dOSaDniM

 

 

Hehe, ovo mi kul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Humane pa stoji u tekstu da nije problem svidja li mi se ili ne obrada, nego je pogresno skinuta, to cesto razotkriva kakvi su sto se talenta tice djed metalci... Death je tog Painkillera iseko hirurškim čelikom, pa sad da l' se svidja, da l' zvuci tanko i Chuck krešti, to su kozmeticke stvari, gitare sviraju Painkiller rifove xD

 

Dok u Electric Eye od Benediction i u Unholy Blasphemies od Krisiun sramota kako promasuju rif xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дет одсвиро пејнкилер боље него џудаси. Исто што и содом боље одрадио ајрон фист него што је ориђинале верзија.

 

Benediction verovatno, al' za njih i dalje mislim da nemaju talenat ic,

 

За овакву изјаву мислим да би блага казна била и да те спале на ломачи :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benediction apsolutna B liga evropskog death metala. Mogu u plejof da idu maksimum. Ne da im nešto fali, ali mislim i da ih retko ko i stavlja u A koš.

 

Usput, saglasan sa ITFom, Painkiller obrada jedna od najboljih ikad. Ne mogu da zamislim Sound bez nje na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...