Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

6 hours ago, oʞɾoƃ said:

To si zaključio po tome što je napravio bend sa Mantasom?

 

Ne, stalno postuje sta slusa, hajpovao je Miskurcing, DsO, Mglu, sve lepe stvari sto slusamo.

6 hours ago, oʞɾoƃ said:

Kapiram odvajanje lika i dela, ali ovaj baš testira tu hipotezu.

Gutao si Shining svojevremeno s najgorim likom ikad (posle Radomira)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kralj, će se gleda, oduvek su mr zanimali detalji njegove veze sa okultnim pesnikom Kristofom Azarevićem i kako je od mediokritetnog pagan blekera pulena od slepca Darkena došao do dominatora koji je svirao napucani pocrnjeni ded metal i jebo Dodu Elektrodu dok od hroničnog umora nije dobio leukemiju.

Posle toga znamo, malo iskulirao, video da smo ipak svi smrtni i nije rešenje ona njegova stara "resting is not for conquerors", napravio frizuricu, počeo jesti malo i zdravo, prestao da diže teže od 5kg, uložio u biznis, u PR, čak se toliko opustio da je dozvolio basisti da svira na albumu nešto drugo sem deonica ritam gitare.

Živa legenda, seethe-ujte smrtnici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakva slučajnost, slušao ga baš pre nekoliko dana da se podsetim pošto mi je bio super pre 11-12 god, osrednji pocrnjeni Immolation ripoff, a baš sam se bio zagrejao.

Bolji su mi od njega Satanica, Thelema, ZKC i Demigod sa svim svojim manama. A vrv i Pandemonic Incantation, Apostasy i Satanist.

Jedino što se slažem je da je sve od Behemoth više cheesy al' ironično možda i zato brdo pesama ima više karaktera od bilo koje od ovih. 

Slušao sam baš i Diapsiquir - Virus STN i ANTI (Anti mi bolji a po formuli bi trebalo Virus da mi bude bolji nego lošije pesme), velika šteta za brata Toxic Harmsta (ako neko nije u toku, svirao i u gorepomenutom Arkhon Infaustus) što je nedovršen avant-disso gitarista, vrv sjebo potencijal gudrom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam ovaj Arkhon Infaustus na BA pre neku godinu, mogu da budu ponosni što ih je neki lik na nekom forumu stavio u istu rečenicu sa Behemoth. Na stranu attention whore koji se odaziva na Nergal, nije ni meni simpatičan al možda bih i ja bio takav da sam napravio The Satanist. Verovatno ne bih. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/13/2020 at 6:39 PM, Talvi said:

jesi ga slušao na kasnijim Kickback albumima?

tu baš kanališe taj gadni, nadrkani, mizantropski metallic hardcore iz kanalizacije Pariza

 

 

E, nisam, videh da je svirao kod njih u kasnijoj fazi, probaću, hvala

Moguće da sam nepravedno pomislio da je tezgario samo 😄

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/13/2020 at 11:36 PM, Haos sam ja said:

Slušao sam ovaj Arkhon Infaustus na BA pre neku godinu, mogu da budu ponosni što ih je neki lik na nekom forumu stavio u istu rečenicu sa Behemoth. Na stranu attention whore koji se odaziva na Nergal, nije ni meni simpatičan al možda bih i ja bio takav da sam napravio The Satanist. Verovatno ne bih. 

Šta jedan Satanjist uradi čoveku. A bio je tako fin i skroman momčić..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...