Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

I NABAVIH JA DEMIGOD sta da kazem osim fenomenalno icon_rockdevil.gif

Jos jedan fantastican album u nizu Nergalovih albuma. Sve pesme su odlichne mada je moj favorit mozda Slaves Shall Serve. Samo mi jedna stvar smeta a to je vokal koji je ODLICHAN, ali ja ipak ne verujem da bi on to mogao da izvuche na koncertu. Procesori su tu umesali prste. Inache najaci bm album godine(meni) icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da odolim icon_smile.gif :

 

Njava: "Hehe, a da li te inspirise koncert u Beogradu? Vader je napravio ludilo pre koji mesec ovde!"

 

Nergal: "Upravo sam dobio ponudu za taj koncert, tako da se nadam da cemo doci sledece godine. Hajde da prekrstimo prste i nadamo se da ce sve uspeti. Jedva cekam da sviram za vas i skoro je sigurno da ce se to dogoditi uskoro."

 

Ko god da vuce konce ovde, svaka mu dala icon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

demigod je fantastican rad!!! mnogo mi se svidja vokal, a bubnjar je takodje dosta toga pokazao u death vodama! najbolji bend trenutno na sceni, uz naravno nile i morbide!!!!!!!! gledacu ih negde u evropi sigurno!!!!

 

support!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma moze on izgledati kako god hoce....ali on pravi fenomenalnu muziku!!!...ovaj novi album je fenomenalan...ne mogu prestati da ga slusam...malo je sjeb'o vokale-ali sve u svemu nije lose...ma sigurno nece ono moci da izvuce uzivo..ali to nije bitno...samo nek se przi!!!...bitno je da je brutalno!!!

...dao bi sve na svjetu samo da ih vidim uzivo...kad sam poslusao ona conjuration-odusevio sam se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jao, sad sam se vratila sa koncerta!

Jos uvek ne mogu ne mogu da verujem. Oni toliko bolje zvuce uzivo! Svirali su par stvari sa Demigod i nezaobilazne Antichristian Phenomena, Decade of Therion i Christians to the Lions. Poceli su sa AP, a zatvorili sa Decade.

Neverovatna energija. I sihronizovano slemovanje icon_rockdevil.gif Sva cetvorica k'o uskladjeni satovi za vreme APa.

Zao mi je samo sto su mi uzeli kameru na ulazu. Ali ipak sam uspela da se slikam i ispricam sa Nergalom.

A on, pravi gentleman, divan, lubazan, fin, inteligentan... Ma, fantastican! Ja se ne lozim na ove metalce i muzicare, ali on me odusevljava!

 

 

A sad lepe vesti: verovatno cemo ih gledati i u Bgu. Nergal mi je rekao da zeli da svira u svim zemljama u kojima nije svirao. Rekao mi je za brojne propale kombinacije, ali mi je obecao da ce ovog puta on da se potrudi da bi dosli...

 

Joj, jos uvek sam sva sludjena. Kad se normalizujem, postovacu ponovo... Tj, ako vas zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju ju ju kakva je bre ono slika blink.gif poceo je da kopira Shagratha??? icon_confused.gif samo mu nesto ne ide rolleyes.gif

kad oni dolaze ovamo? 1000 puta sam cula price da treba negde na pocetku 2005?

Pogresno si cula. Sad su sa Suffocation na turneji po SAD, pa se vracaju na isti kontinet u aprilu sa King Diamond. Posle se malo svira po Poljskoj. Koliko ja znam, za nas je slobodno pozno prolece ili leto... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...