Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

Slazem se sto se tice HAMMERFALL-a album je sranje slusao sam ga tri puta nebili nasao nesto dobro na albumu jedino sto je svetla tacka je raising force i to samo uvodni prelazi Andersona na bubmjevima dok je pevanje ocajno.Mada moram da priznam da su album pokusali da urade

drugacije od predhodna tri albuma jer su poceli da se ponavljaju ali je taj pokusaj takodze ocajan, album je jedino za okorele hammerfall fanove. :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sto se tice HAMMERFALL-a album je sranje slusao sam ga tri puta nebili nasao nesto dobro na albumu jedino sto je svetla tacka je raising force i to samo uvodni prelazi Andersona na bubmjevima dok je pevanje ocajno.

 

da... i na trenutak mi se dopala i ona Angel Of Mercy, da bi ubrzo saznao da ja i to obrada smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greota je što su bili poptupno iskreni us vojoj ljubavi prema metalu, bar na prvom albumu. Znam da tada nisu imali nikakvih finansija, a sada žive od muzike. To je san svakog muzičara i super je što to mogu, ali po koju cenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greota je što su bili poptupno iskreni us vojoj ljubavi prema metalu, bar na prvom albumu. Znam da tada nisu imali nikakvih finansija, a sada žive od muzike. To je san svakog muzičara i super je što to mogu, ali po koju cenu?

 

 

 

Pa cenu vidis kad neko dode da izbacuje albume od koga je svaki gori od predhodnog a nuclear blast ga toliko reklamira nudeci od igle do aviona raznih hammerfall rekvizita pa se onda ljudi popale na takve budalastine

a za muziku je najmanje vazno prva dva albuma nisu losa treba ih na osnovu toga maksimalno eksplatisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni slusao i nema mi nameru...

 

mislim da dosta propushtash

 

ja hammerfall volim kao bend, i mislim da dosta dobro sviraju, ali jeste im poslednji album loshiji ali nije mi "sranje" jebiga kako ste ga okarakterisali....

 

vokal im je fenomenalan, da vidim da neko od vas otpeva onako neshto smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve imam utisak da ono sto rade sada rade preko kurca. Cak i na spotu Hearts of Fire mi deluju sem Oscara i Joacima svi ostali nekako smoreni ko azdaje . A i Juadse su obradili totalno preko kurca , poslusajte Tribute To Priest. :ne: :ne: :ne:

Nema sta upali su u masinu i prsli su totalno. Ako se ne odluce da promene nesto bolje da ne snimaju vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokal im je fenomenalan, da vidim da neko od vas otpeva onako neshto smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

 

pazi nesto... epic style... Eric Adams... covek koji ima takvu dikciju da zvuci kao glumac... covek sa takvim glasom koji rusi planine...

 

...i mali faggot Joackim... covek sa bzv glasom koji ne bi mogao da peva nicije pesme sem onih pisanih za njega (pa poslusaj samo Rising Force)...

 

sto se mog pevanja tice, kad mi se formira glas... pevacu i bolje :mrgreen: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]nisi jedini... ubedljivo najgori HammerFall... mada ni ostali nisu mnogo bolji... ustvari Glory jeste :mrgreen: ...

 

E Zece kada ti odvalis glupost onda je to vrhunac. Jeste Crimson Thunder los ali nikako nije najgori.

 

a koji je gori od njega????

 

prvi - najbolji

drugi - losiji

treci - uzas

cetvrti - katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokal im je fenomenalan, da vidim da neko od vas otpeva onako neshto smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Evo ja ću da ti otpevam bilo koju od njihovih pesama bolje od Kansa u po dana ili noći! Cenim ih jer su imali dobre pesme, a da je pevač ekstra kvalitet - nije! Može to i bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
"]nisi jedini... ubedljivo najgori HammerFall... mada ni ostali nisu mnogo bolji... ustvari Glory jeste :mrgreen: ...

 

E Zece kada ti odvalis glupost onda je to vrhunac. Jeste Crimson Thunder los ali nikako nije najgori.

 

a koji je gori od njega????

 

prvi - najbolji

drugi - losiji

treci - uzas

cetvrti - katastrofa

 

Ti si potpuno lud ako ti je Renegade gori i od Glory i od Legacy po meni je najgori Glory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
"]nisi jedini... ubedljivo najgori HammerFall... mada ni ostali nisu mnogo bolji... ustvari Glory jeste :mrgreen: ...

 

E Zece kada ti odvalis glupost onda je to vrhunac. Jeste Crimson Thunder los ali nikako nije najgori.

 

a koji je gori od njega????

 

prvi - najbolji

drugi - losiji

treci - uzas

cetvrti - katastrofa

 

Ti si potpuno lud ako ti je Renegade gori i od Glory i od Legacy po meni je najgori Glory.

 

OK Stole, ja ne volim da se ponavljam, ovu sliku sam vec negde postavio... ti si ipak sprecijalan slucaj smile.gif ...

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokal im je fenomenalan, da vidim da neko od vas otpeva onako neshto smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Evo ja ću da ti otpevam bilo koju od njihovih pesama bolje od Kansa u po dana ili noći! Cenim ih jer su imali dobre pesme, a da je pevač ekstra kvalitet - nije! Može to i bolje.

 

to bih zheleo da chujem (ozbljno)

 

btw. treba da chujete mene kako pevam (stole reci im) smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...