Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

Guest HEFEST

Samo oni koji ne znaju sta je muzika ne vole stari Hammer Fall. A power i jeste zanr na koji ce svi bludni sinovi morati da se vrate kad tad. Oni sto pricaju o gejstini ja njima uzvratim pricom o bolestini i idiotluku. Samo power samo heavy!!! :rockdevil:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray, Blind Guardian, Iced Earth, kako bese dalje?

Pocetak Helloweena i 2 albuma od devedes i neke pa naovamo? :haha:

 

 

Znaaam, Pegazus! :bigblue:

 

Evo, prelistah svoj power metal folder malo, dodacemo Angel Dust, Iron Saviour, Falconer, povlacim rec, presli smo 5

 

EDIT: izvinjavam se, trebalo je da nabrajamo odlicne, ovaj spisak nabraja i "dobre" i "odlicne" :D

 

Zato si i pickica

 

Jer ne volim pravi muski metal! :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Helloween su svi albumi vrh sem mozda jednog, aj dva plafon. Mada ja sam ipak njihov fanaticni fan. Najgore je sto tu ubrajas Iced Earth. Toliko o poznavanju power metala. :mhihi:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Imam ja kolekciju metalnih. Katane pretezno. Ponos familije nam je sablja iz vremena prvog srpskog ustanka. Nju kad dohvatim i pustim powericu kvalitetnu osvajam Amber u prvom naletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa trazim sparing partnera godinama. Svi imaju one vasarske maceve koji puknu cim ih moja sablja dotakne. Sa njom sam seko drva kad sam bio mali. Neunistiva je. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, jes da ima tih opskurnih bendova, takve bendove pratim uglavnom samo po ekstremnim metalima, od powera poznajem ove goleme, verovatno ima slasnih radova, kao npr Аспид sto je lijep (u svome domenu).

 

Hvala na preporuci i nadam se da nema puno upliva AORa u tome

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Za pravog poznavaoca muzike ne postoje opskurni bendovi ako su oficijelno izdali album. :mhihi: E sad da ja snimim nesto na kasetu i podelim ortacima to bi bilo opskurno.

Insania je pravi gigant medju power metalcima. To sto nisu postali popularni je sramota, ali svakako nije do njih. Sada je neki drugi pevac koji nema pojma da peva.

 

David Henriksson je pevac kakav treba da bude u pravom power metal bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insania je super. :rockdevil:

 

Nećkao sam se oko toga da li da poslušam ovaj album, pošto sam i prethodni preskočio, ali ispade ®Evolution sasvim cool za slušanje. Ništa spektakularno, ništa sjajno, jednostavno prijatan album. Mislim da su baš išli na to da snime klasičan Hammerfall album. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...