Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

A sa tim sranjima \"svi su sem nas pozeri\" su smesni.

 

Gde to pise ??? :? :? :?

 

Ne pise nigde, ali se njihove izjave tipa "ubiti pozere" u sustini svode na to. Nisam hteo da serem po njima, vec sam hteo da kazem da se jedan prosecan bend kao oni dize u nebesa, a neke kvalitetnije grupe kao sto su npr. Grave Digger, Kreator ili Anthrax, pa cak i Judasi stavljaju u drugi plan u odnosu na njih. Uostalom, da se manemo manowara, ovo je tema o hammerfallu.

 

Greska u razumevanju. Nema nigde ubiti pozere i svi sem nas su pozeri , pozeri se smatraju samo non metal ppl but band's like GD , Kreator and rest are their brothers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je HammerFall obradio pesmu \"We're Not Gonna Take It\" od Twisted Sister-a?  8O  8O

 

Nije "We're Not Gonna Take It" vec "We're Gonna Make It" i cudna mi cuda nalazi se na famoznom singlu "Hearts On Fire"... biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gifa:

 

ovaj... lapsus :oops: :oops: Obe pesme su fantastichne :wink:

 

Dakle ko ima singl Hearts On Fire? :mrgreen::mrgreen:

 

Ja ga imam pa tako i znam.Mogu da ti ga narezem imaju 3 pesme (Hearts on Fire,We're Gonna Make It i Heeding The Call (Live sa Wacken-a) kao i snimak sa tog nastupa.Ako si za mogu da ti narezem... (ostatak u pp-u, ok?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas sta,..... da nju zanima pesma i uopste hammerfall, vec bi dosad imala We're Gonna Make It......al svejedno. ne mogu da verujem kakvi se pozeri skupljaju ovde...

 

ovo sto je bold slovima mi je malo nejasno.

Singl je veoma tesko naci (ovde bar jeste tako, jer celo leto sam ga trazio po BG-u i NS-u i nisam ga nasao) i u Paraliji sam ga jedva pronasao (konkretno u nekom budzaku od prodavnice).

 

Ovo pozeri je upuceno Mariji, je l'? Pa ona bas i nije pozer jer sa njom sam zesce chatovao i devojka je (kao i vecina drugih devojaka na YUMETAL.net -u ) ok, pa obrazlozi sto si ovo rekao.

 

pozdrav za blind _eye od Soundwave-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izraz gay se vise ne koristi tako cesto u svom pravom znacenju...

dakle, salu na stranu...

... zasto smo uopste i spominjali manowar na ovoj temi....

... zato sto npr. moze da se poredi sa hammerfall-om, a u nekim aspektima je cak i bolji biggrin.gif kao npr. tekstovi....

mozete reci bilo sta o tekstovima manowara, o tome koliko su oni smesni, detinjasti.... ALI, ti tekstovi se do jaja rimuju, lako su "pevljivi" i odlicno se uklapaju u taj warrior fazon power metala ( a i hf je power )

... sad, sigurno je da muzika, produkcija i vokal hf-a jebu keve, ali su im tekstovi ( ne svi, ali veeeelika vecina ) uzasno losi....

i to je mana...

inace su ok....

... ali su se bas sjebali na crimson thunder-u sa textovima... ( poslusajte samo onu baladu "dreams come true"... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa tim sranjima \"svi su sem nas pozeri\" su smesni.

 

Gde to pise ??? :? :? :?

 

Ne pise nigde, ali se njihove izjave tipa "ubiti pozere" u sustini svode na to. Nisam hteo da serem po njima, vec sam hteo da kazem da se jedan prosecan bend kao oni dize u nebesa, a neke kvalitetnije grupe kao sto su npr. Grave Digger, Kreator ili Anthrax, pa cak i Judasi stavljaju u drugi plan u odnosu na njih. Uostalom, da se manemo manowara, ovo je tema o hammerfallu.

 

Greska u razumevanju. Nema nigde ubiti pozere i svi sem nas su pozeri , pozeri se smatraju samo non metal ppl but band's like GD , Kreator and rest are their brothers.

 

Nisam hteo da kazem da manowarci kazu za ove da su pozeri, ali ovo postaje smorno. Pobedio si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da su muzika, produkcija i HF-a loshi... u stvari za produkciju nisam siguran  

 

pa, produkcija je dobra, a sto se tice muzike, mislio sam na to da su... standard... nista posebno, neverovatno dobro i kreativno...

... odnosno, tehnicki su obezbedjeni... jos samo da su im tekstovi iole dobri i da se ne drze stalno tog jednog fazona ( koji npr. manowar-u stoji biggrin.gif ) bili bi ok...

... ustvari, bili su ok do renegade-a... a onda su napravili jos jedan album i totalno smorili biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izasao je LIVE CD od hammerfalla. Zove se One Crimson Night.

Odslusajte ga, odlican je !

 

 

Pjesme su sledece:

 

1. Lore of the Arcane

2. Riders of the Storm

3. Heeding the Call

4. Stone Cold

5. Hero's Return

6. Legacy of Kings

7. Bass Solo: Magnus Rosén

8. At the End of the Rainbow

9. The Way of the Warrior

10. The Unforgiving Blade

11. Glory to the Brave

12. Guitar Solo: Stefan Elmgren

13. Let the Hammer Fall

14. Renegade

15. Steel Meets Steel

16. Crimson Thunder

17. Templars of Steel

18. Hearts On Fire

19. HammerFall

 

I bonus:

 

20. The Dragon Lies Bleeding

21. Stronger Than All

22. A Legend Reborn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...