Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

hahahahahaha

steta sto ne mogu da citiram taj tvoj post

decko stvarno si smesan ja sam slusao ove idiote, iron maiden, helloween, cradle fo filth, emperorr, guns'n'roses, megadeth, Gamma ray, Bon Jovi sve ove redom pa i taj tvoj usrani Maiden i imam samo jedno da ti kazem GOVNO sve je to sranje u odnosu na Judas Priest ja sam poceo bas tim redom koji pise sem sto Bon Jovi treba da bude na pocetku ali dobro nije vazno i na kraju dosao do kraljeva kraljeva ej, Maiden su samo bedna kopija Priesta.

JUDAS PRIEST LIVES ONCE AGAIN !!!!!!!!!!!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre anarki stvarno me dovodis u nezgodnu situaciju :roll: ...

 

1.Maiden-i imaju skoro troduplo vise prodatih albuma od Priest-a biggrin.gifa:

2.Maiden-i nemaju albume kao sto su Jugulator i Demolition :roll:

3.Maiden-i imaju mnogo boljeg bastistu i bubnjara od Priest-a

4.Bruce nije gay smile.gif

5.Bruce vozi avione smile.gif

6.Maiden-i su maltene i dan danas popularni kao i pre 20 godina (USA se ne racuna...oni su otisli u kurac sto se tice muzike smile.gif )

7. 3 gitare su bolje nego 2 biggrin.gifa: smile.gif

8.Priest-i nemaju pesme kalibra Hallowed Be Thy Name,Rime of The Ancient Mariner,Alexander The Great,7th Son of A Seventh Son,Fear of The Dark,Paschendale itd...

9.Maiden-i nemaju album kalibra Rocka Rolla...hvala svemocnom bogu za to smile.gifsmile.gifsmile.gif

10.Maiden-i imaju mnogo bolji live nastup od Priest-a

 

 

Pre nego sto pocne prepucavanje zeleo bih samo da kazem da mi je Judas Priest drugi omiljeni bend i da isto kao i u slucaju sa Maiden-ima volim skoro sve njihove pesme...cak gotivim Jugulator i Demolition...i to dosta biggrin.gifa: ...jedino prezirem album Rocka Rolla koji cak ni ne priznajem kao njihov album smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre anarki stvarno me dovodis u nezgodnu situaciju :roll: ...

 

1.Maiden-i imaju skoro troduplo vise prodatih albuma od Priest-a biggrin.gifa:

2.Maiden-i nemaju albume kao sto su Jugulator i Demolition :roll:

3.Maiden-i imaju mnogo boljeg bastistu i bubnjara od Priest-a

4.Bruce nije gay smile.gif

5.Bruce vozi avione smile.gif

6.Maiden-i su maltene i dan danas popularni kao i pre 20 godina (USA se ne racuna...oni su otisli u kurac sto se tice muzike smile.gif )

7. 3 gitare su bolje nego 2 biggrin.gifa: smile.gif

8.Priest-i nemaju pesme kalibra Hallowed Be Thy Name,Rime of The Ancient Mariner,Alexander The Great,7th Son of A Seventh Son,Fear of The Dark,Paschendale itd...

9.Maiden-i nemaju album kalibra Rocka Rolla...hvala svemocnom bogu za to smile.gifsmile.gifsmile.gif

10.Maiden-i imaju mnogo bolji live nastup od Priest-a

 

 

Pre nego sto pocne prepucavanje zeleo bih samo da kazem da mi je Judas Priest drugi omiljeni bend i da isto kao i u slucaju sa Maiden-ima volim skoro sve njihove pesme...cak gotivim Jugulator i Demolition...i to dosta biggrin.gifa: ...jedino prezirem album Rocka Rolla koji cak ni ne priznajem kao njihov album smile.gif

i ti mene dovodis u nezgodnu situaciju s obzirom da si stariji i da te postujem kao takvog smile.gif ali sta ces ja sam djubre evo ovako

 

1.mozda ali JUDAS PRIEST su bogovi

2.mozda ali imaju brave new world

3.bassistu da bubanj ne

4.nije vazno sto nije gay ne zna da peva

5.pa i Halford vozi Auto smile.gifsmile.gif

6.pa bas se i ne slazemo ali neka ti bude

7.mozda ali 3 gitare od kojih je jedna savrstenstvo i 2 govno su losije od 2 koje su savrsenstvo :wink: .

8.ali imaju Breaking the law, You've Got Another Thing Comin, Turbo Lover, Hell Patrol, Leather Rebel i sada ce u svoj spisak pesama uvrstiti i Resurrection biggrin.gifa: i to znaci GODS are back! biggrin.gifa: biggrin.gifa: :twisted:

9.kao sto rekoh imaju brave new world, ali da zanemarimo ovaj bedni primerak metala, svi njihovi albumi su go kurac sem par pesama na njima naravno.

10.ne mogu reci nikada nisam gledao koncert Iron Maiden, priesta sam gledao 3 koncerta preko dvix i dvd i svi su Majka.

da sumiramo JUDAS PRIEST RULEZ!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nediraj mi BNW...to je odlican album i svi fanovi ga vole...ako vec hoces da ih diras onda pljuj po X Factor-u smile.gif

 

Sto se tice live nastupa ne sekiraj se...kada jednom budes dosao kod mene videces sve sto su izdali smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

3.Dobro to za bubnjara je dosta diskutabilno...ali opet Nicko je Nicko biggrin.gifa:

 

8.I to sto si napisao su fenomenalne pesme ali jednostavno nemaju takvu "tezinu" kao ove koje sam ja naveo

 

A sa ovim zadnjim se slazem

 

JUDAS PRIEST RULEZ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre anarki stvarno me dovodis u nezgodnu situaciju :roll: ...

 

1.Maiden-i imaju skoro troduplo vise prodatih albuma od Priest-a biggrin.gifa:  

2.Maiden-i nemaju albume kao sto su Jugulator i Demolition :roll:  

3.Maiden-i imaju mnogo boljeg bastistu i bubnjara od Priest-a

4.Bruce nije gay smile.gif  

5.Bruce vozi avione smile.gif  

6.Maiden-i su maltene i dan danas popularni kao i pre 20 godina (USA se ne racuna...oni su otisli u kurac sto se tice muzike smile.gif )

7. 3 gitare su bolje nego 2 biggrin.gifa:  :)  

8.Priest-i nemaju pesme kalibra Hallowed Be Thy Name,Rime of The Ancient Mariner,Alexander The Great,7th Son of A Seventh Son,Fear of The Dark,Paschendale itd...

9.Maiden-i nemaju album kalibra Rocka Rolla...hvala svemocnom bogu za to smile.gif  :)  :)  

10.Maiden-i imaju mnogo bolji live nastup od Priest-a

 

 

Pre nego sto pocne prepucavanje zeleo bih samo da kazem da mi je Judas Priest drugi omiljeni bend i da isto kao i u slucaju sa Maiden-ima volim skoro sve njihove pesme...cak gotivim Jugulator i Demolition...i to dosta biggrin.gifa: ...jedino prezirem album Rocka Rolla koji cak ni ne priznajem kao njihov album smile.gif

i ti mene dovodis u nezgodnu situaciju s obzirom da si stariji i da te postujem kao takvog smile.gif ali sta ces ja sam djubre evo ovako

 

1.mozda ali JUDAS PRIEST su bogovi

2.mozda ali imaju brave new world

3.bassistu da bubanj ne

4.nije vazno sto nije gay ne zna da peva

5.pa i Halford vozi Auto smile.gifsmile.gif

6.pa bas se i ne slazemo ali neka ti bude

7.mozda ali 3 gitare od kojih je jedna savrstenstvo i 2 govno su losije od 2 koje su savrsenstvo :wink: .

8.ali imaju Breaking the law, You've Got Another Thing Comin, Turbo Lover, Hell Patrol, Leather Rebel i sada ce u svoj spisak pesama uvrstiti i Resurrection biggrin.gifa: i to znaci GODS are back! biggrin.gifa: biggrin.gifa: :twisted:

9.kao sto rekoh imaju brave new world, ali da zanemarimo ovaj bedni primerak metala, svi njihovi albumi su go kurac sem par pesama na njima naravno.

10.ne mogu reci nikada nisam gledao koncert Iron Maiden, priesta sam gledao 3 koncerta preko dvix i dvd i svi su Majka.

da sumiramo JUDAS PRIEST RULEZ!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

On mene dobijas jedan gromovski aplauz :mrgreen:biggrin.gifa:

8...dodao bih Painkiller : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nediraj mi BNW...to je odlican album i svi fanovi ga vole...ako vec hoces da ih diras onda pljuj po X Factor-u smile.gif

 

Sto se tice live nastupa ne sekiraj se...kada jednom budes dosao kod mene videces sve sto su izdali smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

3.Dobro to za bubnjara je dosta diskutabilno...ali opet Nicko je Nicko biggrin.gifa:

 

8.I to sto si napisao su fenomenalne pesme ali jednostavno nemaju takvu "tezinu" kao ove koje sam ja naveo

 

A sa ovim zadnjim se slazem

 

JUDAS PRIEST RULEZ!!!

Stvarno vise je dosadno da se ja i ti prepiremo oko ovakvih gluposti

Obojica znamo da su judas priest bolji i to je tacka ali bez painkiller jer to je izivljavanje na gitari ako stvarno hoces dobre pesme od judas poslusaj Defenders of the faith to je naj album ( za Kai Hansena )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto koji kurac poredite sve te bendove?!?!? Manowar, Judas Priest, Maiden, Hammerfall... sva tri benda su velika (tri su legendarna a jedan mozda to postane)...

 

Sva tri benda imaju strasan sirovi talenat za pisanje pesama... Niko od ovih ljudi nije Petrucci ili Loureiro biggrin.gif ali prave dobre, pamtljive pesme koje su osvojile milione...

 

Tesko je porediti takve velicine... tesko, glupo i nepotrebno... sve je stvar licnog ukusa (sem kod Hammerfalla koji je sranje smile.gif - dobro pomalo je sranje biggrin.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moze i bolje ali nije tako strasno:Hero's return,Trailblazers,i prve 4 su zaista u renomeu HammerFall-a.

Jeste Glory najbolji ali iovaj je vredan...

Kume ziv si! :roll: tongue.gifbiggrin.gif

Ne, ne, ne Glory je tezak zakon, ali Legacy je dinamichniji i (po meni) mnooogooo booolji. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...