Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

St. Anger i Renegade ne mogu ni u jednoj dimenziji da liche ili podsetjaju jedan na drugog.Renegade uopshte nije komercijala(bar po mom mishljenju) nego ljudi imaju takav utisak poshto je to album koji je relativno slabiji od svog prethodnika(opet po mom mishljenju).St. Anger je prosto napravljen da navuche klinchariju koja je josh nova u svetu metala.Ma st. anger je prosto pukeface.gifpukeface.gifwallbash.gif

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pazi,ja ih i odavno slusam i sve to,al' cudno je da jos niko nije uspeo da mi odgovori na to.Oni su kobajagi POWER metal i sta ce stvarno na HM forumu? icon_confused.gif

 

To mu dodje nesto slicno kao ono kad je neka budaletina u REXu pisala metal pravce i lupi da je Pantera POWER metal...Sta li sve ne skuplja onaj Rogosic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,HF mozda ima neke slicnosti sa HMom,nisu oni bas cist power.Vise mu dodju ipak u Heavy fazonu i vid'o sam da je negde i Dronjak( icon_smile.gif ) to rekao.

Mislim da oni jedino pokusavaju(su pokusavali do CT) da odrze (vec odavno) ugaseni HM pravac.Mozda i gresim,ali po meni oni su najdostojniji da budu naslednici velikih,pravih,metal grupa.Da povrate ugled metalu...

A i ne pevaju o zmajevima... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nisam neki veliki poznavaoc "SCRAM METALA".ali HF poznajem dovoljno i mislim da je njima mesto na POWER forumu.A to sto si ih stavili na ovaj forum je verovatno zbog ogromne slicnosti sa JUDAS PRIEST,nista vise.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo objasni ovaj SCRAM METAL,ooooooo,powerashu stari i prepredeni! icon_smile.gif

 

 

A da su slicni sa bas Judas,to ne bih mogao reci.U stvari mozda i imaju.Uglavnom oni heavy u sebi imaju do Renegade.A od Renegade to je nesto sasvim drugo,to je valjda taj power.

 

E,Zuco,a pazi ovog paklenIka! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Neka legenda dece mi! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nisam neki veliki poznavaoc "SCRAM METALA".ali HF poznajem dovoljno i mislim da je njima mesto na POWER forumu.A to sto si ih stavili na ovaj forum je verovatno zbog ogromne slicnosti sa JUDAS PRIEST,nista vise.

Kakva bre slichnost sa Judas P. icon_confused.gificon_confused.gificon_mad.gif

 

Na chemu si ?? violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da ga uporedim sa st. angerom, niti sam htio da uvrijedim nekoga. Renegade nije los, ali sam ja rekao za pjesmu renegade.

Nemoj ti da mi diras st anger, slusaj bre ti , ti neznalice pa st anger znas li ti sta je to pa to je jadno govno, znas li bre ti nesreco da ta dva albuma nesmeju da se pominju na ovom delu foruma, pa to je skrnavljenje metala, pa vi stavljate ta dva albuma na deo foruma na kome se nalazi "Institucija metala" IRON MAIDEN. Ko sledeci postavi ova dva govneta na forum sa "Esencijom" metala ima da mu posaljem Ghoul-a na kucnu adresu pa ce te da vidite sta ce da bude sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...