Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

A jos vole da igraju fudbal! icon_da.gificon_mrgreen.gif

Jel znate da je Oskar Dronjak pre nekoliko godina sjeb'o ruku na fudbalu?

Sjebao je ruku na ragbiju iliti Americhkom fudbalu.Ruka mu valjda nikada nije lepo zarasla pa se odrazilo na njegovu texniq sviranja.To sam prochitao u onom filmitju "the first crusade".Ima josh hrpa zanimljivosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neshto ih ne volim preterano ali imaju lepih pesmica.Mislim da je Renegade najbolji album

Prvo preslusaj sve njihove albume, pa onda pricaj koji ti se najvise svidja. Btw. kupio sam renegade shape cd kad sam bio u bg. Stvarno fino izgleda. Plus nisam imao taj cd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mičite ovo na power icon_da.gif

Sto jes jes!

 

 

Nego jel gledao neko ono kad sviraju Breaking The Law od Judas-a?

Kakvi likovi! Dronjak peva, Kans i Rosen sviraju gitare, Elmgren cepa bubnjeve a onaj bivsi bubnjar (ne znam kako se zove) svira bas! icon_smile.gificon_da.gificon_mrgreen.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se ovde raspravlja o zadnjem albumu?!?

Ma vi ste bre kraljevi ! icon_smile.gif

Dajte bre neku zanimljivost,ovamo se ubiste od postovanja nekih silnih intervjua Varga Vickernesa(kako li vec),na svakoj temi bar po jedno 5-6 intervjua,biografija,novosti,a odje jos ide Crimson Thunder!

Mis'im.....Stvarno! icon_smile.gif

 

A ti Froiibaade,moz da mi pomaknes(ili poMICES) Qrcinu sebi u bulju i da gubis se bre sa ovog foruma! Idi bre slusaj NightWish!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se ovde raspravlja o zadnjem albumu?!?

Ma vi ste bre kraljevi ! icon_smile.gif

Dajte bre neku zanimljivost,ovamo se ubiste od postovanja nekih silnih intervjua Varga Vickernesa(kako li vec),na svakoj temi bar po jedno 5-6 intervjua,biografija,novosti,a odje jos ide Crimson Thunder!

Mis'im.....Stvarno! icon_smile.gif

 

A ti Froiibaade,moz da mi pomaknes(ili poMICES) Qrcinu sebi u bulju i da gubis se bre sa ovog foruma! Idi bre slusaj NightWish!

Kad bih imao sta da povucem!? Nightwish mi je najomrazeniji bend posle HammerFall-a i CoB evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...