Jump to content

Covenant / The Kovenant


MissionVao

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chini mi se da ti je ipak pljunuo Nexus... smile.gif

 

Meni je Nexus mnogo dobar album, In Times Before The Light cu vec nabaviti... smile.gif

 

I, da, chudi me da kazete da na prvo slushanje nije nijeshto, kad sam se ja odmah zalepio za Cheriots ov Tanda i Salfar Fist... wink.gif

Uvek smo raspolozeni za forice. biggrin.gif Odlichan album btw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chini mi se da ti je ipak pljunuo Nexus... smile.gif

 

Da sam ga popljuvao to bi izgledalo malo drugacije,ovako sam samo rekao sta mislim o tom albumu.

 

Znam, zato sam i rekao samo pljunuo... smile.gif Inache, i komentar koji ne opisuje album kao vrhunac muzike mislim da mu (last of dragons biggrin.gif) ne bi bio zadovoljavajuci... wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chini mi se da ti je ipak pljunuo Nexus... smile.gif

 

Da sam ga popljuvao to bi izgledalo malo drugacije,ovako sam samo rekao sta mislim o tom albumu.

 

Znam, zato sam i rekao samo pljunuo... smile.gif Inache, i komentar koji ne opisuje album kao vrhunac muzike mislim da mu (last of dragons biggrin.gif) ne bi bio zadovoljavajuci... wink.gif

E mislim nije da te quotujem ali ipak forica je o5 tu. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

otišao jedini normalan čovijek iz benda :roll: naćiće oni njemu zamjenu, ali nikad neće napraviti još jedan "Nexus Polaris"... otišli su previše u neke industrial tripove - to im nikako nije trebalo! :evil:

 

Nazalost to je tacno, od Covenanta se ne moze nista vise dobro ocekivati.I sam Nagash (Lex) je najavio da ce novi album biti sa jos vise elektronike nego Animatronic.A sto se tice "normalnosti", i Nagash je legenda, podseticu te da je prakticno sam napisao/iskomponovao In Times i Nexus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam chuo samo Nexus Polaris i razdushevljen sam :mrgreen: Stvaraju odlichnu atmosferu i inache iz te ekipe najvishe gotivim klavijaturistu Sverd-a :mrgreen: odlichno svira! Trenutno se trudim da nabavim Animatronic, pa da se uverim koliko je "sranje" :roll: :mrgreen:

 

I ja sam ti maznuo Nexus Polaris :mrgreen: Evo sada ga slusham i mislim da je stvarno fenomenalan....svidja mi se shto vokal nije mnogo napadan...muzika dolazi do izrazaja...

 

BUBNJAR 8O 8O tongue.gif San snova biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...