Jump to content

Van Halen


Gothic Angel

Recommended Posts

Mislim da za svoje godine izgledaju pristojno...ja bih bas voleo da vidim neko NOVO izdanje posle dugo vremena.'84. je bila i prosla.

Ima i ruznijih i matorijih koji sviraju i sta sad...treba da prekinu i da zive samo od stare slave? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da za svoje godine izgledaju pristojno...ja bih bas voleo da vidim neko NOVO izdanje posle dugo vremena.'84. je bila i prosla.

Ima i ruznijih i matorijih koji sviraju i sta sad...treba da prekinu i da zive samo od stare slave? :confused:

so fukin tru...pogledaj saxon...pogledaj Bajforda...:)

i ja bi stvarno voleo da nesto izdaju..bilo sta sto je u njihovom fazonu...ipak bend koji je toliko doneo muzici sto u gitarskom toliko i u idejnom...ta ne bi se gomila bendova ugledala bas na njih a opet svirajuci nesto svoje...pogledajte nase Bijelo Dugme i onu njihovu ''Padaju zvijede''....a i sam Alen je jednom na pinku izjavio da je to bilo vreme rocka kada su oni svirali i da su slusajuci Halena upravo stvarali njihove najvece hitove....ipak bend Van Halen sa ili bez Majk Antonija su legendarni bend..i ako ja bas ne gotivim sto je Antony izasao iz benda....ipak on je jedan od stubova nosaca u bendu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

http://www.dizimaks.com/eski-albumler-y/18945-van-halen-discography-20-cd-releases-1976-2004-a.html

 

Category: Discography

Artist: Van Halen

Genre: Hard rock, heavy metal

Disk manufacturers: US, EU, UK, AUS

Label: Warner Bros., Yessup Recording

Year of production of discs: 1976-2004

Number of Tracks: 20 CD (234 tracks)

Total time: 16h 45m 35c

Format: mp3

Quality kbps: 320

Archive Size: 2.3 GB

Quantity of: 21

Bathed on: depositfiles.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 9 months later...

Care, nisam to ja na avataru. To je glumac Silvester Stalone. Ako ti se toliko dopada idi njega proganjaj po netu, ne moras svaki moj post da komentarises.

 

+ tolika opsesija mejdenima je zalosna. Volis bendove koji su realno za penziju vec duze vremena dok mejdene koje ne volis, i to potpuno prihvatam, i dalje izdaju albume koji su opste prihvaceni kao odlicni. Ne moras da ih napadas na svakom topiku svakog dana pa da bi ih spustio na nivo tvojih ljubimaca. Neces uspeti.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je groovy pesma. Ima zestok bluesy riff. Klasicna je van halen pesma. Sjajan solo. Melodican refren. Ako je neko ocekivao vise od toga bas me cudi. Da su stvarno inspirisani ne bi cekali toliko dugo vec bi izdavali albume svake godine. To sto je proslo toliko vremena upravo govori o tome da je inspirativna blokada u pitanju bas kao recimo kod metalike. Ali za razliku od metalike ova pesma je odlicna, ne deluje isiljeno, ne deluje kao da imitiraju sami sebe, pesma lepo tece i podseca na slavne dane.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...