Jump to content

Sekte: Satanizam!


Katahazah

Recommended Posts

Ako je to tacno zasto nisu ti iz emisije otisli u policiju i prijacvili zlocine? Ako to ne ucine to je onda saucesnistvo. Uvek je to neko imaginaran, negde u neko neodresjeno vreme i na neodredjeno mmestu...

 

Pitas da li je lagao? Da li su lagali svedoci inkvizicije? I onda su raznorazni svedocili o svemu i svacemu. Da li su lagali oni koji su u Nemackoj tvrdili da Jevreji zrtvuju nemacku decu i u svojim obredima siluju nemacke device? A to su sve bili dobri hriscani.

 

Da se takve stvari desavaju onda bi policija pohapsila krivce po vazecem zakonu po kojem ne sme da se krade, ubija siluje i navodi na samoubistvo. Ovako to je samo anti-drzavna aktivnost jer se sugerise da se zlocin idesavaju a one institucije drzave koje bi to morale to ne sprecavaju. Narusavanjem poverenja u institucije sistema rusi se stabilnost drzave i ovo o cemu ti govoris je samo jedan od metoda specijalnog rata protiv Srbije.

 

Nema opsanih satanistickih sekti. FBI izvestaj, americki policijski prirucnik, izvestaji Scotland Yarda, americke vojne obavestajne...svi to svedoce. Ima samo opasnih i destruktivnih hriscana. Satnizam je bolji zato:

 

Sto u satanizmu nema zlostavljanja dece. FBI ima ogroman dosije hriscana koji su seksualn ozlostavljali decu. Uostalom to se pojavilo i kod nas postirao sam novinski clanak o tome samo se to zataskava.

 

hriscanstvo je defetisticka sekta koja propagira gubitnistvo i neuspeh. satanziam potencira da svako treba da se trudi da bude najbolji i to je fdobro za drustvo u celini.

 

Satanizam nije odgovoran za smrti nevinih. Hriscanstvo jeste i to za njih 450000000, ne racunajuci ovu nesrecu koja se nama dogodila i koja je bila sektaski sukob izmedju tri jevresjke sekte.

 

ja ne voli msatanizam NO TO JE BOLJE OD HRISCANSTVA. I Satana ne postoji, ako si na to mislio. Satanziam je ateizam. Religijski satanizam u kojem ima raznih sranja su izmislili hriscani i gde ga god ima praktikuju ga oni koji otpadnu od crkve. Da nije bilo onog jadnog razapetog jevrejskog sektasa ne bi bilo ni toliko ratova i nevinih smrti i stradanja.

 

Imas jos neko pitanje? Cudno da neko ko je tako mator moze da nasedne na jeftinu i krajnje lose odradjenu propagandu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I satanziam mora uvek da se uporedjuje sa hriscanstvom posto on bez njega ni ne postoji. Satanziam je stvarila crkva, a satana nije ni postojao ranije. Ja sam paganin i briga me za i jedno i drugo, no vise cenim sataniste od hriscana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi mi Gwydione bas naj-jasniji...

Kako mozes ovako bespotrebno da kazes da je Satanizam stvarala crkva?

Koji Satanizam?

Tradicionalni??????!

Kao da neko danas kaze da je covek nastao od majmuna a to kao nekoga interesuje u ovom vremenu inteligencije, znanja i napretka...

Jeste Satanizam stvarala crkva ali ne pricamo valjda o srednjem veku?

Ako govoris o Satanizmu danas, reci da ga je napisao covek, a ne crkva,covek pod prezimenom LaVey...

Ja bih voleo da upoznam Satanistu ciji principi nisu identicni LaVeyevim. Da vidim i spoznam kako ta osoba razmislja i na kojim osnovama. Ima ih, navodno, ali kad bolje pogledas, imaju puno dodirnih tacaka sa LaVeyevom filozofijom.

Ako pricas o tzv. destruktivnim Satanistima koji bi nesto ili nekog da poruse - njih jeste stvorila crkva, ali nisu bitni da bi bili pomenuti. Oni ne pretstavljaju religiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta cemo sa SONS OF MIDNIGHT drustvom koji su stvar proslosti, pa potom Prijateljikma Hekate koji su tako svezi, pa sa ABBE GUIBOURGOM, pa sa MOLLIES' CLUBOM, SOCIETY FOR THE REPARATION OF SOULS, MME THIBAULT...sve satanisti koji su postojali pre LaVey-a. Neki primeri su iz devetnaestog veka, pa cak i iz sedamdesetih godina proslog.

 

Sam LaVey je stvorio COS kao odgovor na katolicku crkvu i nije se slucajno proglasio Anti-Papaom. U jednom momentu je u Ametrici postojala, a mozda jos uvek postoji, i pravoslavna satanisticka crkva koja je trebala da bude antipod pravoslavlju.

Satanizam ima svoju magijsku formulu i to je formula u neku ruku slicna zos kia formuli, ili pak onome sto mozemo nazivati Kroulijevim NOX radovima, mada tu ima samo povrsne slicnosti. Formula je potpuno inverzna hriscanskoj i recimo sajentoloskoj formuli ciscenja engrama. Gradi se kriticna situacija ne da bi se zapis ocistio i covek oslobodio vec da bi se stvorio i tako izazvala konkretna magijska promena u fizickom svetu.

 

Uostalom LaVey-ev satanizam je samo obicna sala kao i sve ostalo sto je radio. Satanizam na Novom Zelandu je mnogo drugaciji i mnogo sinistericniji, satanizam u Hrvatskoj je mnogo drugaciji itd, itd. I LaVeyev satanziam nije religija. To je ateizam.

 

Poenta je u tome da ne bi bilo ni jednog satanizma u bilo kom obliku da nije postojalo hriscanstvo. Ideja koja se moze cuti u TOS-u da je svuda i u svim paganskim religijama slavljen Satana oduvek, a to je ono sto oni poducavaju u svom unutrasnjem krugu, jeste budalastina, a Stephan Flower je budala. Sam pojam Satane dolazi od Jevreja, a kasnije su ga uoblicili hriscani. Satana je deo judeo-heiscanske mitologije. Cim se nesto zove satanizam to je onda automatski kumce hriscanstva. Ja kao paganin ne jebem Satanu ni onog drugog pet posto. Umom panteonu oni ne postoje. Oni su stranci, To je prica nekih drugih ljudi sa drugog kontinenta i bas me za to briga. Mene interesuju Perun i Veles, Mokos i Lada i svi ostali. Satane tu nema. On ide sa hriscanima u paketu. A po meni satanisti, koje jos neki zovu i gotskim witchcraftom, nisu nista drugo do potencijalni pagani koji nemaju muda da se potpuno oslobode balasta hriscanstva vec se jos uvek koprcaju u judeo-hriscanskoj paradigmi.

 

Ako je neko satanista onda je on u okvuru judeo-hriscanskog mita i tu je i bog koji proteruje Satanu i redovi andjela i arhandjela i sve ostaklo. Ako je paganin onda to sa tim nema nikakve4 veze. To je kao Komunisticka partija Jugoslavije i Djilas kao disident. Ili Staljin i Trocki. Za mene je sve to isto...sve komi do komija, a to sto se razlikuju po mnogim stavrima mene se uopste ne tice. Sve ostaje u okviru porodice i svi s u crveni.

 

BTW, Nadjem ja nekog malog metalca od petnaest godina iz Novog Sada preko ICQ-a i vidim da je on i paganin i satanista u isto vreme. Zabavno. Posaljem ja njemu mejl i pitam ga kako to moze? Mali kao pravi metalac mi odgovori, "ma ti ces mi kazes". To se meni jako dopadne i uradim ono sto obicno ne radim i objasnim mu neke stvari ko je od nas dvojice gde u koordinatnom sistemus stvari...on naravno kaze "ma seres" i nastavi da izigrava bogom danog i svom pamecu sveta obdarenog metalca sto je bilo jos zabavnije. Ko sto rece na groblju onaj demon u Spunu "Sto volim vikend-sataniste" icon_smile.gif)

 

Dobar deo LaVeyevih satanista su bas takvi likovi - nemaju pojma ni o cemu i misle da su najpametniji, a maksimalan domet im je pola gajbe piva ispred dragstora. Zato ja i kazem da crkva i satanziam idu ruku pod ruku. Jedno

hrani lebom ono drugo. Kada ne bi bilo Djavola crkva ne bi imala cime da plasi narod i na konto toga mu uzima pare. Kada ne bi bilo crkve i njenih zivotnih nacela satanisti ne bi imali koga da kritikuju i bili bi pagani i stvar ibi dosle na svoje.

 

Ja sam i anti-hriscanin i anti-satanista, ono sto sam jeste pro-evropeizam sa svim njegovim tradicionalni vrednostima koje iskljucuju americku kvazi-kulturu i liberalni kapitalizam koji je u ideoloskoj osnovi LaVeyevog satanizam! iponavljam svoj stav da ako neko zeli da se oslobod ihriscanstva onda ne treba da bude satanista vec paganin. Da li sam sada bio jasniji? Missa Finita Est Perun is the best icon_smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pagani ..hmmm.

Kolko ja znam tako su se nazivali ljudi pre no shto se pojavio Isus Hrist. Tada su verovali u mnogo bozanstva. Kao na primer Boga vatre, vode, vrhovnog boga..Pa Grci su bili pagani sa svojim Zevsom i ostalom kompanijom.

Jel razumesh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paganizam je visebozacki sistem verovanja.Pagani su ziveli u skladu sa prirodom i njoj su se klanjali i obozavali su je.

"Bogovi nisu nista drugo do imena samih sila prirode"

Frather Perdurabo

SLAVA PERUNU

 

[ 13 Avgust 2001: Poruku izmenio SAROTH ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gwydion>>>Uostalom LaVey-ev satanizam je samo obicna sala kao i sve ostalo sto je radio. Satanizam na Novom Zelandu je mnogo drugaciji i mnogo sinistericniji, satanizam u Hrvatskoj je mnogo drugaciji itd, itd. I LaVeyev satanziam nije religija. To je ateizam. <<<<

 

Ti ne stvaras sliku o satanizmu vec je uklanjas...

Sumnjas u postojanje tradicionalnog, LaVeyev satanizam ti je ateizam (u neku ruku jeste!) a sve sto je on radio ti je neka sala?!?!?

Sa druge strane pominjes grupice koje ili postoje ili ne?!

Bilo bi lepo da na kraju kazes sta je za tebe satanizam? Verovanje u fizicki oblik Djavola? Crna magija? LaVeyev si reko da nije. Ili su satanisti mozda neki slobodni ljudi koji okume nekoliko idiota oko sebe, nazovu se nekim uvrnutim latinskim imenom i izmisle sebi neku osnovu koja se svodi ili na LaVeyevu filozofiju ili na veru u samu egzistenciju Djavola??

Ili postoji nesto trece sto niko ni ne zna pa svi zivimo u velikoj zabludi??

 

Gwydion >>Ja kao paganin ne jebem Satanu ni onog drugog pet posto. Umom panteonu oni ne postoje. Oni su stranci,<<

 

Jesi li siguran da paganski panteon ne sadrzi "nesto slicno" samo pod drugacijim imenom???

 

Gwydion>>>iponavljam svoj stav da ako neko zeli da se oslobod ihriscanstva onda ne treba da bude satanista vec paganin. <<<

 

A sta je paganizam? Vera, umesto u jednog, u vise bogova??

 

Gwydion>>>Kada ne bi bilo crkve i njenih zivotnih nacela satanisti ne bi imali koga da kritikuju i bili bi pagani i stvar ibi dosle na svoje. <<<

 

Da je paganizam jedina i osnovna religija sveta, tako bi smo se klali sa drugim narodima da bi smo na tudjim lobanjama spavali!

 

Kazes da LaVeyeva filozofija nije Satanizam. Zasto? Zato sto 'propoveda' da je covek BOG na zemlji, da se zivot zasniva i zavrsava na zemlji, da posle smrti nema nicega?

Sto postavlja covek ana vrh svega tj. sto ispred coveka ne stoji niko da ga vodi?

 

O.k. to je tvoje misljenje.

 

Ja bih jos samo zeleo da cujem koji je polozaj coveka u Slovenskoj (ili bilo kojoj drugoj) paganskoj religiji??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gwydion >>Ako je to tacno zasto nisu ti iz emisije otisli u policiju i prijacvili zlocine?<<

 

Koje zlocine? Nesto se ne secam, bi li me podsetio ?

 

Gwydion >>Pitas da li je lagao?<<

Pitah i kojim povodom a ti mi ne da konkretan odgovor!Ja ne verujem da je lagao!

 

Gwydion >> Narusavanjem poverenja u institucije sistema rusi se stabilnost drzave i ovo o cemu ti govoris je samo jedan od metoda specijalnog rata protiv Srbije.<<

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ja Shninkel rusim ovu drzavu !?

icon_smile.gificon_smile.gif Smesno!

 

Gwydion >>Sto u satanizmu nema zlostavljanja dece . FBI ima ogroman dosije hriscana koji su seksualno zlostavljali decu.<<

To covece mogu da rade samo bolesni ljudi ! Ima li FBI podataka da li to rade i ljudi druge veroispovesti ili samo hriscani ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Gwyd, kako ljudi ovo objasnjavaju bice da satanisti mogu da ubiju bilo koga pa kazu da veruju u boga... cista glupost, a kol'ko su satanisti obrazovani najbolje pokazuje primer Lucifer666-a, koji bukvalno nezna sta je Paganizam... pa mislim da li je Lord Grave trosio tipke svog komp-a, da to niko ne bi' citao? Znam da vecina vas oce da se verovatno duva kroz taj satanizam neznajuci garantovano ni sta je ni odakle potice? Pa zbog vas satanista morona Heavy Metal nikad nece doziveti jarugu i uspeh kakav treba da ima... ja slusam dosta sat. bendova, prvenstveno mnoge Black, ali ostajem pravoslavac, jer me neponese muzika da slavim nekog tamo zbog tamo ko zna cega!

A da li je neko od vas bio na tim ritualima? Kad odete (kao jedan moj ortak, bog da mu dusu prosti), neka mi javi, do tada cao...

I pre LaVey-a, Crowley-a (koji je btw Hitleru i pokazao put rata), bilo je pokusaja preobratiti narod u nesto veoma sebicno i prostodusno... Ako vam Bog oprosti to garant nece biti u ovom zivotu!

Jos nesto Paganizam smatram veoma zanimljivom religijom i radi sebe krenu cu da je podrobnije izucujem! Odgovorno tvrdim, da nisam saranista ( icon_biggrin.gif ), odabrao bi staroslovenski paganizam! Jedino mi malo smeta odnos zena i muskaraca, k'o zna kakvu bi rmpalku dobio (jao al' bi prokuvao) icon_smile.gif

 

Pozdrav svima (pa cak i Satanistima, jer jebiga i oni su clanovi nase metal zajednice, a kako istrazivanja govore metal je religijski podeljen na 15% satanista oko 40% Hriscana, 10% Atheista i 35% pripadnika drugih religija... sta djavolcici imaju da kazu na to!?)!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boxy pre svega mislim da si napaljeni tvrdoglavi hriscanin koji ne zna na koju ce stranu da pobegne i kome ce prvom da se ushlihta.

Koji ce tebi kurac uopste neka informacija o paganizmu ako si pravi cestiti hriscanin.Ako nisi upoznat sa hriscanskim verovanjima i to spada pod metaforu koja se naziva SATANA.

Hriscanska crkva je sama proglasila sve religije,obicaje,stvari,desavanja koja nisu bozacka da pripadaju pod SATANU.

Pa preispitaj se koliki si vernik i koliko se razumes u druge religije.

Da bi pljuvao po necemu prvo moras to nesto i da iskusis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fames izvini, ali koji je tebi kurac??? Ocu reci sta seres???

 

Pa mislim nije svaka religija neznobozacka kako ti mislis da je! Ti si satanista (possible), i ja neulazim u to, iskreno boli me dupe, ali nemoj ti da pljujes moju religiju, jer ipak 1/3 naroda na kugli zemaljskoj su Hriscani, i sta to treba da znaci? Da su svi ti Hriscani gluplji od vas satanista jer umeju da prastaju? Ajde molim te reci mi zasto si odabrao da budes to sto jesi!?

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe Boxy jos si ti mali,hehehe

Pa ja da gledam cega je vise na ovom svetu pre bih slusao Britny Spears koja ima vise fanova nego metalaca na ovom svetu.

 

Zasto sve gledas kvantitetno nego kvalitetno.

Ti prastas a?Reci mi da li bi ti da ti neko lupi samar ponudio i drugi obraz???To je esencija hriscanstva.Hriscanstvo je religija ciji je glavni cilj da unisti ostale religije,a posle toga da uspostavlja ljubav i prastanje.Kakva je to ljubav??

Ti o satanizmu si cuo samo preko TV-a.A TV uredjuju takvi ljudi kao ti.

Boga nema.Svo zlo na ovom svetu ne dolazi od satane i raznih djavola nego je od ljudi.Zasto bog kao sila pravednosti ne unisti to zlo,odnosno covecanstvo.Da nije da prasta,hehehe?

Zasto si ti to sto jesi?Da ti se nije bog mozda javio u snu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao Boxy:

[QB]Pa Gwyd, kako ljudi ovo objasnjavaju bice da satanisti mogu da ubiju bilo koga pa kazu da veruju u boga... cista glupost, a kol'ko su satanisti obrazovani najbolje pokazuje primer Lucifer666-a, koji bukvalno nezna sta je Paganizam... pa mislim da li je Lord Grave trosio tipke svog komp-a, da to niko ne bi' citao? Znam da vecina vas oce da se verovatno duva kroz taj satanizam neznajuci garantovano ni sta je ni odakle potice? Pa zbog vas satanista morona Heavy Metal nikad nece doziveti jarugu i uspeh kakav treba da ima... ja slusam dosta sat. bendova, prvenstveno mnoge Black, ali ostajem pravoslavac, jer me neponese muzika da slavim nekog tamo zbog tamo ko zna cega!

A da li je neko od vas bio na tim ritualima? Kad odete (kao jedan moj ortak, bog da mu dusu prosti), neka mi javi, do tada cao...

I pre LaVey-a, Crowley-a (koji je btw Hitleru i pokazao put rata), bilo je pokusaja preobratiti narod u nesto veoma sebicno i prostodusno... Ako vam Bog oprosti to garant nece biti u ovom zivotu!

Jos nesto Paganizam smatram veoma zanimljivom religijom i radi sebe krenu cu da je podrobnije izucujem! Odgovorno tvrdim, da nisam saranista (
icon_biggrin.gif
), odabrao bi staroslovenski paganizam! Jedino mi malo smeta odnos zena i muskaraca, k'o zna kakvu bi rmpalku dobio (jao al' bi prokuvao)
icon_smile.gif

 

Pozdrav svima (pa cak i Satanistima, jer jebiga i oni su clanovi nase metal zajednice, a kako istrazivanja govore metal je religijski podeljen na 15% satanista oko 40% Hriscana, 10% Atheista i 35% pripadnika drugih religija... sta djavolcici imaju da kazu na to!?)!

 

QB]

 

Ti si jedan glu-pi klinac ... nisam uspeo ni do kraja da procitam zbog tvoje gluposti ... prvo , sto si glup jer odma pomislis da sam satanista , e pa klinac ja sam ti ateista , samo ateista koj ije protiv boga , a drugo ne obrazovanju mi molim te nemoj ti govoriti molim te ... jer ak oovako nesto lupis ... vidi se odma ... Drugo jos veca glupost ... Metalci Hriscani ??? Da mzoda nisi pomislio tda to govore samo zbog media ... kolko puta jew MM to rekao ... a ti si naseo na to ... nemoj molim te ... Uglavnom su ti ateisti , a po neki i satanisti ... A ti sto si dosao na ovaj forum gde se govori o Djavoljoj muzici ako si pripadnik onih gore ili nam se pridruzi (ateistima i satanistima)ili brisi ... dosta mi je sa drugih foruma vas hriscana i nacionalista ... pun mi kurac ... icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,he,he...

Ove vase rasprave izazivaju unutrasnje cepanje organa za varenje koliko covek moze da se smeje....

 

Mislim da ste, Boxy i Lucifer666, tipicne dve osobe koje "jedna bez druge ne mogu"...

 

Koga ces Luciferu666 da pljujes ako Boxy predje na tvoju stranu??!!

Zasto mislis da si ti nisi klinac? (par puta si Boxyja nazvao klincem..)

Nebi me cudilo da ne znas ko je "Lucifer" uopste? Smanji malo dozivljaje, trcis ispred svog znanja a to nije dobro...

Obrati paznju i na svoju gramatiku jer dajes, ne bas najbolju sliku o sebi posto si jedini na siteu cije poruke moraju da se tumace. Nadam se da razumes sta pricam?!

 

BOXY>>>Znam da vecina vas oce da se verovatno duva kroz taj satanizam neznajuci garantovano ni sta je ni odakle potice? Pa zbog vas satanista morona Heavy Metal nikad nece doziveti jarugu i uspeh kakav treba da ima... ja slusam dosta sat. bendova, prvenstveno mnoge Black, ali ostajem pravoslavac, jer me neponese muzika da slavim nekog tamo zbog tamo ko zna cega!<<<

 

Zar ti stvarno mislis da postoji neko toliko glup da za sebe kaze da je Satanista a da veruje u Djavola kao sto ti verujes u Boga??

Ti si FAMESa nazvao mogucim satanistom. Zasto? Jer ne razmislja kao ti?

Ja se tebi i tvojim postovima uopste ne cudim. Ti si ono sto Hriscanstvo i trazi od tebe da budes. Glup, slab u duhu, slab u svakoj osnovi. Ti mislis da je Satanizam ono sto ti Hriscanstvo kaze. Pitam se kad ces da shvatis da takav Satanizam ne postoji uopste, ali postoji u Hriscanskim spisima jer kako bi se inace Hriscanstvo odrzalo da nema svog Djavola?

 

BOXY>>>A da li je neko od vas bio na tim ritualima? Kad odete (kao jedan moj ortak, bog da mu dusu prosti), neka mi javi, do tada cao...<<<

 

Woow, sigurno ti je taj tvoj ortak pricao kako su ga terali da masturbira u plamen, da jede svoj izmet, a na kraju su mu verovatno nabili raspece u dupe, jel da?

 

BOXY>>>Jos nesto Paganizam smatram veoma zanimljivom religijom i radi sebe krenu cu da je podrobnije izucujem!<<<

 

Naravno! A za par godina ces da se kajes kakav si Hriscanin bio.

..i ja sam verovao u boga kad sam imao pet godina...

 

BOXY>>>kako istrazivanja govore metal je religijski podeljen na 15% satanista oko 40% Hriscana, 10% Atheista i 35% pripadnika drugih religija... sta djavolcici imaju da kazu na to!?)!<<<

 

Reci mi ko je ispitan u tim istrazivanjima? Tvoji vrsnjaci u Turskoj? Inace, Hriscani nisu glupi ljudi, kao ljudi uopste. Glupi su po pitanju religije!

 

Ej, Boxy, Boxy...

Mlad si ti jos i mozdane celije ti se jos nisu dovoljno razvile da razmisljas svojom glavom...

Idi u nedelju u crkvu i pomoli se, reci svoje grehove svom bogu da ti savest bude cista sto se "druzis" sa ne-hriscanima...

 

***Blessed are those that believe in what is best for them, for never shall their minds be terrorized - Cursed are the "lambs of God", for they shall be bled whiter than snow!

 

***Thrice cursed are the weak whose insecurity makes them vile, for they shall serve and suffer!

 

***The angel of self-deceit is camped in the souls of the "righteous" - The eternal flame of power through joy dwelleth within the flesh of the Satanist!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti bi gresio kad bi pisao 10 slova i sekundi ... a pvp za klinac sam siguran , nemoj sam ti nesto tu da mi se-res ... ne znam puno ... al isigurn ovise od njega ...

 

A sto se tice onoga za Lucifera ... ccc ... ja mislim da ti ne znas ni kad si zadnji put promenio gace ... a ne da je ne znam koje lucifer ... bolje cuti i idi u WC da seres , a ne ovde ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ljudi gde je otisla ova rasprava!!!!!!

Imam samo boxy-u nesto da kazem:kakve veze ima sto hriscana ima 1/3 populacije sveta.Mnogi od njih su glupi do bola i ponasaju se kao ovce ima i pametnih ljudi ali s' obzirom na nacine na koje su hriscani postupali sa neistomisljenicima nije ni cudo sto je vecina primila carprntera za svog boga.Seti se malo na koje nacine su zavrsavali oni koji nisu hteli da prime tu veru spaljivani su,muceni ubijani.Mnoge narode su oni doveli do ivice propasti "ali sve je to bilo zbog bozanskih ciljeva"

SLAVA PERUNU

p.s. ODINU je ostalo jos 4 dana da visi na drvetu pa ce primiti tajnu runa

Share this post


Link to post
Share on other sites

LUCIFER666>>>I ti bi gresio kad bi pisao 10 slova i sekundi ...<<<

 

Ko te tera da pises tako brzo??? Po tvom misljenju je dakle bitnije da ti napises (citiram..) "10 slova i sekundi" nego da to sto napises bude bar blizu onoga sto mislis...?...

 

LUCIFER666>>>pvp za klinac sam siguran , nemoj sam ti nesto tu da mi se-res ... ne znam puno ... al isigurn ovise od njega ...<<<

 

Svaka ti cast na sopstvenoj sigurnosti...

Mada, i nije neka cast znati vise od Hriscana, jer sta oni znaju pored onoga sto pise u bibliji?

 

LUCIFER 666>>>A sto se tice onoga za Lucifera ... ccc ... ja mislim da ti ne znas ni kad si zadnji put promenio gace ... a ne da je ne znam koje lucifer ... bolje cuti i idi u WC da seres , a ne ovde ...<<<

 

Misli na ono sto ti znas a ne na ono sta ja, ili bilo ko drugi, ne znam. Takodje misli i na ono sto ne znas ....pa mozda saznas.

 

Preispitaj sebe dali ti vrsis svoju nuzdu, ili kako ti to prosto kazes "seres", u WCu ili ovde?

 

BTW nisi morao da otvaras novu temu da kazes svoje misljenje koje si mogao reci i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOXY>>>Nisu zakoni Hriscanske crkve tako kompleksni i ozbiljni (a i strogi), kako vecina vas misli! Vecina njih su dosta blagorecivi, a sto dodje do toga da nastane i kompilacija Pesme Iznad Istoka I Zapada (cini mi se), dokazuje da ni crkva vise nije toliko ogradjena od Rock muzike!<<<

 

Zakoni Hriscanske crkve?

Zar su tebi, ili bilo kome drugom, oni potrebni?

A Bog ti je vrhovni zakon koji sme da radi sve sto ti ne smes. Jel tako?

 

BOXY>>>E sad mogao sam da ocekujem da ce ljudi poput Fames-a, odmah reagovati, krajnje debilno, k'o kevu da sam im opsovao! Ovakvi ljudi jedino psovkama mogu da smaraju, jer nisu izgleda dovoljno civilizovani da objasne neke stvari!<<<

 

Prema Hriscanstvu covek ne treba da bude civilizovan niti milostiv! Hriscanstvo je konopac koji vezuje coveka kao psa na lancu. Zamisli psa koji je vezan lancem tako da moze da se (o)krece samo duzinom lanca u krug oko tacke za koju je lanac vezan sa druge strane. Zarobljen! Bez slobode za koju ni ne zna da postoji!

To je zivot Hriscanski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi odmah da znate, ja protiv satanista nista licno nemam, samo mi je ta religija debelo usrana!

 

Lucifer, sorry ako sam te uvredio al' kad ti je nick Lucifer666, svasta ce covek pomisliti!

 

Ja sam citao svakojake knjige, pa su mi u ruke dolazile i one gadnijih korica! Jes' da zapovest kaze jereticke knjige necitati, al' jebiga, svi smo gresni!

 

Nisu zakoni Hriscanske crkve tako kompleksni i ozbiljni (a i strogi), kako vecina vas misli! Vecina njih su dosta blagorecivi, a sto dodje do toga da nastane i kompilacija Pesme Iznad Istoka I Zapada (cini mi se), dokazuje da ni crkva vise nije toliko ogradjena od Rock muzike!

 

E sad mogao sam da ocekujem da ce ljudi poput Fames-a, odmah reagovati, krajnje debilno, k'o kevu da sam im opsovao! Ovakvi ljudi jedino psovkama mogu da smaraju, jer nisu izgleda dovoljno civilizovani da objasne neke stvari!

 

Eto kol'ko ja znam medju nasim Priest-ovima nema klasicnih satanista i sektasa! Uglavnom su ljudi Atheisti, a znam da je Slave (sa kojim se redovno raspravljam) Hriscanin! Za ostale neznam, stoga neuplicem se u to bez provere...

 

Ajd' dosta za danas...

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...