Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Kao zadnji spot Behemotha, sve prsti od sisa i dobrih riba, nakaza, perja, mrtvih andjela.. sve je to glamurozno i fensi, ali me prava jeza prodje kad odgledam spot poput ovog Morgothovog.

 

Otprilike tako. Ali je zato "Inner Sanctum" bio x puta bolji i interesantniji od ovog novog, upravo iz tih razloga. Mada, znas kako, ako malo dublje zadjemo u pricu mozemo da izvucemo zanimljivu paralelu izmedju metal spotova i horor filmova - isto tako su u danasnje vreme horori izgubili draz i atmosferu i retki su oni od kojih se stvarno useres dok ih gledas dok su stari crno-beli horori nesto neprocenjivo/nezamenljivo kada su ti isti draz i atmosfera u pitanju. Jednostavno, bez obzira da li pricamo o spotovima ili hororima princip je isti - niskobudzetni snimci odradjeni u "nekro" tehnici jednostavno imaju vise emocija od moderne tehnike i kompjuterskih efekata, to je normalno.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta kažete na ovo karanje :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=o6NTFtItxxs

http://www.youtube.com/watch?v=4-9Pw50H7xM

 

Sunce ti jebem...

 

i treba za kaznu da slušam novi Funeral mist sledećih mesec dana jer sam zaboravio najjeziviji spot svih vremena:

http://www.youtube.com/watch?v=3K-k91I3sFc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike tako. Ali je zato "Inner Sanctum" bio x puta bolji i interesantniji od ovog novog, upravo iz tih razloga. Mada, znas kako, ako malo dublje zadjemo u pricu mozemo da izvucemo zanimljivu paralelu izmedju metal spotova i horor filmova - isto tako su u danasnje vreme horori izgubili draz i atmosferu i retki su oni od kojih se stvarno useres dok ih gledas dok su stari crno-beli horori nesto neprocenjivo/nezamenljivo kada su ti isti draz i atmosfera u pitanju. Jednostavno, bez obzira da li pricamo o spotovima ili hororima princip je isti - niskobudzetni snimci odradjeni u "nekro" tehnici jednostavno imaju vise emocija od moderne tehnike i kompjuterskih efekata, to je normalno.

A od crno-belih se kao usereš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lunar opusti se decko,ovo je samo forum.nema potrebe za diktatorskim rezimima.ionako podforum nije aktivan (bar s nekom konstruktivnijom raspravom),ne trebas i ovo ukidati.nije da je neki glupi spam,sam si toga bio svjestan koji post iznad;)

 

kad novi album izadje link ce se postaviti,a do tada sumnjam da cemo po milioniti put raspravljati o tome kako je Under the Sign.. jedan od najboljih bm albuma il se vracati na Gaahla i AMSG.to je prozvakano i ispljunuto i previse puta do sad.chill out

Edited by selma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neka tema zvrji prazna dok ne procuri album, bolje i to nego da postavljamo spotove koji će se nekom možda svideti i naterati ga da otkrije neki novi dobar bend.

 

Bravo Lunare, postaješ pravi Yum mod, Smorok i Axe će biti ponosni na tebe. Lupi sad koji ban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lunar opusti se decko,ovo je samo forum.nema potrebe za diktatorskim rezimima.ionako podforum nije aktivan (bar s nekom konstruktivnijom raspravom),ne trebas i ovo ukidati.nije da je neki glupi spam,sam si toga bio svjestan koji post iznad;)

 

kad novi album izadje link ce se postaviti,a do tada sumnjam da cemo po milioniti put raspravljati o tome kako je Under the Sign.. jedan od najboljih bm albuma il se vracati na Gaahla i AMSG.to je prozvakano i ispljunuto i previse puta do sad.chill out

 

Uh, jak sam ja diktator kada kazem da cu da dam warn, a ono ljudi posle toga opusteno postuju. :D Sta ja znam, nije sto ovaj podforum nije aktivan, nego nema na YUMu dovoljno ljudi koji aktivno slusaju BM. Nego mozda sam malo naglo reagovao, ali sam se smorio kada sam usao na temu i video da nema linka za novi album, nego ljudi josh stavljaju linkove za video snimke, pogotovo za Bathory spot za koji i ptichice na grani znaju.

 

Evo neka tema zvrji prazna dok ne procuri album, bolje i to nego da postavljamo spotove koji će se nekom možda svideti i naterati ga da otkrije neki novi dobar bend.

 

A zasto to isto ne bi stavljao negde gde je dozvoljena opsta diskusija?

 

Bravo Lunare, postaješ pravi Yum mod, Smorok i Axe će biti ponosni na tebe. Lupi sad koji ban.

 

To mi je zivotna zelja.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je ipak malo rano za link(: ima mjesec ipo do oficijelnog izlaska albuma

 

a sto se spotova tice,potpuno si masio poentu izgleda;)

Jeste, tek sada videh, previshe sam u afektu napisao onaj post, i za to se izvinjavam. Ali onim spotovima nije mesto na Gorgoroth temi, zapravo tema sa kojom je April Ethernal zapocheo celu tu pomamu postavljanja spotova , je bash onakva rasprava koja nam je potrebna na opstoj BM temi,a ne ko ce da postavi kvltniji spot na Gorgoroth temi.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...