Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Jesi li slusao antichrist taj nije los icon_rockdevil.gifmrred.gif

Nije los??? zakon je!!!!!! icon_rockdevil.gif

BTW Frankie ne znam sta ti bi pa da nisi cuo PENTAGRAM bre! Ak vredi imati nesto od Gorgoroth-a onda je to stvarno ovaj album! BOlje od pola sranja koje su izdali COF, DIMMU, Dark. Dark i Dark ( biggrin.gif ) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incipit nije los album, dosta su promenili zvuk, ali opet su zadrzali malo starog zvuka, gitarska tehnika je dosta slicna kao na recimo Under The Sign....

Taj album je dosta cudan, pogotovu zbog one istripovane elektronike, ali nije toliko los koliko ga ljudi pljuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incipit nije los album, dosta su promenili zvuk, ali opet su zadrzali malo starog zvuka, gitarska tehnika je dosta slicna kao na recimo Under The Sign....

Taj album je dosta cudan, pogotovu zbog one istripovane elektronike, ali nije toliko los koliko ga ljudi pljuju.

Pa..ja iskreno nisam video da je taj album mnogo pljuvan ...iskreno ja ga u pocetku uopste nisam gotivio, ali vremenom mi priraso za srce biggrin.gif . "A World To Win" je sigurno najnetipicnija Gorgoroth pesma ikada...i da,...ko mi skine onaj vrisak sa sredine te pesme, vodim ga na letovanj!!!! Gaahl jebeni manijak! biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incipit Satan,A World to Win i Unchain My Heart!!!

Ok je,...i ja volim te tri....ali iskreno jedina sa albuma koju ne volim je "Will To Power" (elektronika biggrin.gif )

Cudi me da ne volis "When Love Rages Love In My Heart" koju bih (zbog melodicnosti) mogao da upordim sa fantasticnom A WORLD TO WIN..ali ok...od ostatka... Litani til Satam i Excert Of X su onako.."himnicne" mid-tempo i dosta lake za slusanje..dok ona ".. Helvete" nije bas nesto sto bi ste zeleli da pustite u 3 sata uvece icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe.... evotigana.gif

Svidja se meni album, samo su mi Antichrist i Under the Sign Of Hell mnogo bolji.

M. Slave sa Pentagrama je totalno netipicna Gorgoroth pesma, sto se tice riffinga.

Usput cu pomenuti koliko mi se svidjaju vokali sa 4. pesme na Under The Sign Of Hell, kako ponosno zvuce i kakvu snagu nose, odlicno keve mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je pustio buvu?

Kazhesh sa Charpatian Forestom fino taman da se ismeju ljudi...

Kladim se da cje Gorgoroti probati da naprave neku akciju svojstvenu njima... Kao ono u poljskoj (valjda)...

Ako im treba neko koga ce da bese o krstove na bini ko u poljskoj ili gde vec ja cu se prva javiti mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...