Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Demon ne voli sto je King svirao za krs bendova.

 

Ov Hell mu jeste najniza tacka karijere, ali Twilight i Ad Majorem su dragulji, a plus solidan God Seed album. Onda Jotunspor i Sahg. Audrey Horn nisam slusao. Za I ne znam da li je on autorsku ucestvovao

 

Sala razumem, Sale hoce Destroyer i Under The Sign Of Hell vajb.

 

Instictus je boljitak u odnosu na Quantos, ima svojih momenata, ali nista posebno generalno.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сарма овде једини разуме поредак ствари. Кинг је цар од човека и музичара а по страни то што је ов хел тешко говно од пројекта. А тај гад сид је у овом моменту бар дупло бољи од овог распалог горгорота.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Преслушај целу горгорот дискографију па дођи да напишеш нешто смислено овде. До тад иди и коментариши рилоуд и дет магнетик на металика теми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Преслушај целу горгорот дискографију па дођи да напишеш нешто смислено овде. До тад иди и коментариши рилоуд и дет магнетик на металика теми.

sisaj

well that escalated quickly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demon ne voli sto je King svirao za krs bendova.

 

Upravo tako :D

 

Nisu totalna kršina bendovi ali su B, realno. Vrhunac karijere mu je što je dodirnuo Abbatha i Demonaza i što se druži sa Shagrathom, i ti Gorgoroth i God Seed albumi, koji su negde između vrhunca B kategorije i srednje-nižeg nivoa A kategorije :D

Dudarimo reper, S kategorija je recimo De Misteriis Dom Sathanas, Those of the Unlight, Opus Nocturne, The Somberlain, Storm of the Light's Bane, The Secrets of Black Arts, itd. (ispade da dajem prednost popularnom šveckom melosu, ali nije namerno, tako mi prvo palo na pamet).

 

Anthems to the Welkin at Dusk, na primer, je vasijonska uberkategorija koju običan smrtnik ne može dostići, dok je King ov Hellovi ne mogu ni pojmiti.

 

 

 

Gledao sam danas jaja u Maxiju, kupio sam 10 komada S kategorije clipart-thumbs-up-happy-smiley-emoticon-8595.png

 

Je l' znaš ti, Kuruze, možda, na osnovu čega ih raspoređuju po kategorijama? Na S jajima ima najmanje kake?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Simon

 

Pod krs mislio sam na gomilu bendova a ne da su krsine od bendova.

reci mu

 

Da, reci mi :D

 

prema težini ide klasifikacija

http://www.blic.rs/V...-po-sest-meseci

 

Viš bre, pa nisam to imao pojma, naučih nešto. I bolje duzmeš B jaje, jer je od mlađe koke? Boga mu, ne stoji mi analogija sa crnim metalom.

 

Samo mi nije jasno što ne smem da operem jaje nego mora dobrišem. Kontam da mu jebavam time neki zaštitni sloj, al' valjda mož neposredno pre izlivanja na tiganj da se opere...

Ili u tanjir, radi mućenja za prženicu. Ogladneo sam!

 

Ali A i B kvalitet, a SS, S, A, B, C, D, E veličine... Što su mudri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo svratio sam do frižidera da vidim, pakovanje koje sam uzeo piše kvalitet I, nisu bili retardi pa obeležavali i kvalitet i klasu slovima, svaka im čast. Ali S klasa, matora koka...

 

I od matore koke bude dobra juhica, ne mari.

 

Ae laku noć blekeri, uživajte u Destrojer: Kako se igrati sa čekićem i ostalim ultimativnim draguljima crnog metala.

 

pa zar S kategorija nije oznaka za najmanja jaja? :haha:

 

Zajebao si me, sad ne mogu leć.

 

SS, S, A, B, C, D, E - između kojih je razlika u pet grama, pri čemu je SS najkrupnije jaje i teži više od 70 grama

 

Moja jaja inače su neto mase 60-65 grama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...