Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

nemam jaganjce, samo svinje i pilići, ponekad koze (mada od njih nemaš šta pojesti, gre'ota ih je klati). nema da zafali nikad

Ja sam jednom ispekao celu matoru kozu i bilo je ok pecenje.

Svakako,ne bih preporucio da to isto ucinite sa prchom.Cak i kad mu otfikaris muda,smrdi ko sto vragova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i Kraljev kreativni kapacitet smo videli u Ov Hell, za sve pare :haha:

 

Ov Hell jeste bio težak mediokritet, ali je zato God Seed kvalitetniji od bilo čega što je Gorgoroth snimio u ovom veku, čak i od AMSG.

 

Those of the Unlight, Opus Nocturne

 

Pa meni ova dva albuma nisu top ni u okviru Marduk diskografije, a kamoli u okviru celog žanra :haha: AMSG je beskrajno kreativniji i kvalitetniji od bilo čega što je Marduk ikad izbacio. A ja stvarno volim Marduk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romi, satanas glorijami, sve je to lepo, al' Those of the Unlight i Opus Nocturne su mi omiljeni Marduci i dalje...

 

Btw nešto nisam mislio da je King ov Hell pisao na AMSG, pa se setih one priče njegove i Gaahlove po intervjuima kako Infernus u tom periodu godinama nije ništa pisao...

 

Nema veze, ako Fenriz kaže da je najgori lik ikada, onda je najgori lik ikada :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ne primecujem da je Stefanov vokal doneo pozitivnu ili bilo kakvu promenu bendu. Genericki je, kao i muzika. X puta smo culi ovako nesto. Provrteo sam ga par puta i jednostavno tu vise nema emocija, sto mi je u neku ruku i normalno. Pest i Ghaal imaju specificne vokale i time se Gorgoroth izdvajao.

 

Okej, svakako ne ocekujem jos jedan Pentagram ili Antihrist, ali G i volim jer su imali muda da eksperimentisu kao na Incipit ili Destroyer albumu. Semplovi, efekti, bacanje palica na kraju pesme ...blod og helvetesild, sirova energija od pocetka do kraja. Ili Virginborn koja mi je savrseno legla na kraju albuma.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno su oni snimili svoje najbolje albume, ali šta znam, meni se sviđa ovaj novi. Ne vidim neku bitnu razliku u odnosu na poslednjih par komada. Da mi je neko pustio album u pola noći, znao bih da je to Gorgoroth. Ovaj naš dečko se dobro uklopio, glas mu je isti kao na poslednjem Triumfall splitu, i po meni ide uz muziku. Ispašće da stalno udaram kontru, ali meni Gaahl-ov glas nikad nije bio nešto posebno. Pokrali su sami sebe na par delova, ali to je za njih postalo uobičajno i ne smeta mi preterano. Zvuk je bolji nego na prošlom albumu, pogotovo bubnjevi, par pesama mi se baš sviđaju (prva i Kala Brahman na primer), što se mene tiče album je ok. Doduše, bilo bi lepo kad bi se ponovo malo bacili na eksperimentisanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Додуше,било би још лепше кад би Инфернус распустио бенд да се више не брукају и да Горгорот колко-толко остане у лепом сећању!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne udaras kontru, slazem se ja skroz sa vecinom toga sto si rekao, a posebno za Gaahlov glas.

 

Mada i mene neki pametni smatraju kontrasem :D

 

Ovo je bilo upuceno Miilosu, a Sale, ako gledamo iz tvog ugla, odavno je kasno za lepo secanje, ne vredi mu aad da raspusti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А што не вреди?? Боље и сад него опет да сниме неке помије од албума. Реално су требали да се распадну после оног ад мајонез пичке материне. To им је последњи ок албум. Мада,ни сад им није касно ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...