Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

"]imam sve albume od njih i moze se reci samo da je to najvece ZLO koje sam ikada slusao!!! Poslushajte samo album Nechrist!!!

 

Ja ovde ne mogu naci ni jedan album od njih...kmeeeeee,kmeeeeeeeee!!!

Koliko,smrc,albuma imaju uopste?.....smrc!

 

 

 

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Goat Horns i Nechrist, nekako vise gotivim ovaj prvi. Da, da, a narocito je "zao" onad deo pesme kad krenu violine u stilu river dance-a a vokal vice "ju-huuuu!" smile.gifsmile.gif

 

A znao sam ja da vi uopste nemate pojma!!! Znas li ti sta predstavljaju te voiline i to "ju-huuuu!"?!? Ocigledno da ne znas kada to ismejavas. Te "zvuke" sto cujes treba da personifikuje djavole koji "igraju"!!! Pitam se dokle.......?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Goat Horns i Nechrist, nekako vise gotivim ovaj prvi. Da, da, a narocito je "zao" onad deo pesme kad krenu violine u stilu river dance-a a vokal vice "ju-huuuu!" smile.gifsmile.gif

 

A znao sam ja da vi uopste nemate pojma!!! Znas li ti sta predstavljaju te voiline i to "ju-huuuu!"?!? Ocigledno da ne znas kada to ismejavas. Te "zvuke" sto cujes treba da personifikuje djavole koji "igraju"!!! Pitam se dokle.......?!?

 

Cekaj to je onaj album sa 80-90 pesama,koje u proseku traju 3 sekunde,ali u stvari to je jedna pesma samo eto tako deljena,jebem li ga sto,zar ne?!?

Sluso sam to,jebeno opako!!To sam znao,ali se nisam setio ranije da spomenem.

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu da se malo vise potrudim i da pitam moze li se neki njihov album nabaviti u BG-u?

Muzika im je odlicna ali me odbijaju(kao i Graveland) sa svojim neo-nacistickim stavom.

 

A od tebe faco ocekujem da u bliskoj buducnosti izjavis nesto tipa: "Ma volim ja Black Metal ali me odbijaju jer su Satanisti!!!"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Goat Horns i Nechrist, nekako vise gotivim ovaj prvi. Da, da, a narocito je "zao" onad deo pesme kad krenu violine u stilu river dance-a a vokal vice "ju-huuuu!" smile.gifsmile.gif

 

A znao sam ja da vi uopste nemate pojma!!! Znas li ti sta predstavljaju te voiline i to "ju-huuuu!"?!? Ocigledno da ne znas kada to ismejavas. Te "zvuke" sto cujes treba da personifikuje djavole koji "igraju"!!! Pitam se dokle.......?!?

A, znala sam ja da ces to da kazes! :mrgreen:smile.gif za tvoju informaciju, znam sta to predstavlja, ne moras da budes genije za black da bi to provalio. A ti nisi cuo za zajebanciju, vidim ja biggrin.gifa: rekla sam da "zvuci veselo" a ne "decice, to vam je jedna zajebancija, vidite, taj cika se napio i evo ga peva" smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu da se malo vise potrudim i da pitam moze li se neki njihov album nabaviti u BG-u?

Muzika im je odlicna ali me odbijaju(kao i Graveland) sa svojim neo-nacistickim stavom.

 

A od tebe faco ocekujem da u bliskoj buducnosti izjavis nesto tipa: "Ma volim ja Black Metal ali me odbijaju jer su Satanisti!!!"!!!

 

Cekaj malo,jedno je satanizam a jedno je nacizam.Protiv satanizma nemam apsolutno nista,a sa nacizmom...tu vec imam problem.

Opet postavljam pitanje gde da nabavim njihove albume?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti opet kazem da imam sva cetiri albuma (od toga su dva original)!!! Uopste mi nije problem da ti ih uradim, naravno ako ti to hoces i zelis...!!!

 

A nisam primetio,ocekuj PP ovih dana .A nece mi biti tesko da ih pokupim jer smo izgleda komsije (ako je tacno da zivis kod Fontane).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
88 pesama.....

 

Ma da,slusao sam odavno,nije mi se pamtilo.

Nije ti se pamtilo? Pa album je jebena BM biblija! jeste da ima preko 60 pesama sa cvrkutima pticica ali doceka se zadnja koja jebe kevu!

 

 

Ma mislio sam na broj pesama!!! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Koj si lik!!! smile.gif

Ja lik?!?!

Greshish ovaj silno greshish momche... Boba je pozerchina najveca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...