Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

Taj album se ne može kupiti jer nije za prodaju već se samo dijeli fanzinašima i sličnim likovima besplatno dok se ne uspostavi potpun kontakt sa Ancient Nation pa će onda biti nabavljiv kao punopravni album banda. Sada možeš pitati Eugeny iz AN da ti nešto vidi oko toga, ostalo je još dosta primjeraka, savršen booklet sa komplet diskografijom, biografijom, slikama albma kao i svim slikama banda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa zasigurno čak ni na sajtu ništa ne govori. Eugeny kaže da im treba jaka promocija šire pa tako da bi se nokturnal mortum ikada pojavio da svira u Srbiji ili negdje ovdje potrebno je naravno što više fanova koji će kupiti njihov opriginalni album, a po mojoj procjeni pretposljednji veliki ''Njehrist'' kupilo je svega 100 ljudi originalan disk ako ne i manje, a od toga su 50 diskova u vlasništvu distributera iz Srbije. Žalosno ali istinito.

Nego da ne znaš možda gdje može da se nabavi tekst za njihovu pjesmu ''Ancient Nation'' (moja omiljena pjesma od NM) sa albuma Lunar Poetry jer je nema ni u bookletu ni na sajtu a jako mi je potreban tekst jer bi htjeli da je obradimo? Varggotrh je vjerovatno zauzet pa ne odgovara na mail, da li neko zna nekog drugog člana banda i njegov mail?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde to treba cimati da bi se dobio na poklon taj disk? Ja im mogu nabaciti review na neka mesta na net-u.

Postani fanzinaš/novinar ako već nisi pa će ti ga sami poslati. Na svakom UG NSBM sajtu ili društvu se kreću gotvo slični diskovi pa se i on može tako nabaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oni su NSBM bend i stvarno me zacudjuje da pojedinci ovde to ne znaju, a neki cak i sta vise traze njihov CD na jednu stranu , pljuju ih zbog NS na drugu stranu!!Strasno!

 

Tacno je da su oni NSBM i to su bili od uvek samo sto ti to nisi znao.Eugeny je svirao cak i u Ns skin bendu Sokyra Peruna sa njima u Poljskoj tako da je tu sve jasno.Takodje je tacno da su clanovi Blood and Honour Ukraina i da su aktivisti tog NS pokreta!!!

 

Welteschaung je rec koju su koristili NS.Oznacava nacin zivota i nas put nasu NS ideju!!!

 

Imao sam kontakt sa njima preko drugova iz benda Honor i rado bi dosli da sviraju u Srbiju bez problema!!!Milsim da sam negde imao i njihov e-meil.Oni su iz Harkova u Ukrajni!!

 

Jel susao neko njhov projekat Warhead to je projekat N.mortum sa Polsjkim skinhedas bendom Honor.Imaju pesmu podrske Srbiji na prvom CD imaju dav Cd do sada izdatih za Ulitma rec iz Poljske!!

 

NM takodje imaju projekat Aryan terrorism koji je prva liga!!!Pravi Arijesvski Slovesnki NSBM moj omiljni!!

 

Sto ih neko ne dovede u Srbiju da malo muziciraju!!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, mjuza im je super. Ja slusam metal zbog muzike, a za ideologiju cu da citam knjige.

Kad govoris o licemerju, AT koje obozavas u jednoj pesmi pljuju po Marduku kao o komercijalnom govnetu, a ti na temi o Marduku hvalis bend kao ultra NSBDKNJMSHwhatever. Ili je u pitanju neinformisanost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je njihovo misljenje o drugom bendu i to je njihova stvar!!

 

Kakve to veze ima sa tim sto sam ja rekao da su oba benda NSBM!!

 

Molim te nemoj da lupetas ovde!!!

 

Ja bend slusam zbog muzike i zbog tekstova jer volim kada bend ima dobre tekstove jos ako su NS onda je to ono pravo laugh.giflaugh.gif

 

Cisto ja sumnjma da ti citas knjige!!!! :wink::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su NSBM bend i stvarno me zacudjuje da pojedinci ovde to ne znaju, a neki cak i sta vise traze njihov CD na jednu stranu , pljuju ih zbog NS na drugu stranu!!Strasno!

 

Tacno je da su oni NSBM i to su bili od uvek samo sto ti to nisi znao.Eugeny je svirao cak i u Ns skin bendu Sokyra Peruna sa njima u Poljskoj tako da je tu sve jasno.Takodje je tacno da su clanovi Blood and Honour Ukraina i da su aktivisti tog NS pokreta!!!

 

Welteschaung je rec koju su koristili NS.Oznacava nacin zivota i nas put nasu NS ideju!!!

 

Imao sam kontakt sa njima preko drugova iz benda Honor i rado bi dosli da sviraju u Srbiju bez problema!!!Milsim da sam negde imao i njihov e-meil.Oni su iz Harkova u Ukrajni!!

 

Jel susao neko njhov projekat Warhead to je projekat N.mortum sa Polsjkim skinhedas bendom Honor.Imaju pesmu podrske Srbiji na prvom CD imaju dav Cd do sada izdatih za Ulitma rec iz Poljske!!

 

NM takodje imaju projekat Aryan terrorism koji je prva liga!!!Pravi Arijesvski Slovesnki NSBM moj omiljni!!

 

Sto ih neko ne dovede u Srbiju da malo muziciraju!!!!

 

Wolf's Moon je fenomenalan bend.

 

Ustvari, prvi album im je strava.

Zaboravih kako se zove, ali znam da na njemu ima pjesma posvecena Srbiji. Zove se, Dumna Serbia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je njihovo misljenje o drugom bendu i to je njihova stvar!!

 

Kakve to veze ima sa tim sto sam ja rekao da su oba benda NSBM!!

 

Molim te nemoj da lupetas ovde!!!

 

Ja bend slusam zbog muzike i zbog tekstova jer volim kada bend ima dobre tekstove jos ako su NS onda je to ono pravo laugh.giflaugh.gif

 

Cisto ja sumnjma da ti citas knjige!!!! :wink::wink:

 

sinko, od onih knjiga koje sam ja morao da procitam sumnjam da bi ti umeo i da razlucis naziv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro bre ljudi, jel slusao neko The Taste Of Victory? i kakav je?

ako je dobar kao Nechrist pa da narucim biggrin.gifa:

 

Kasapine,gde bi narucio ovo?Hteo bih i ja to da imam...

 

opet preko Rakica :wink:

sada cu da narucim mozda The Taste Of Victory kada bude bilo sledece narucivanje - u martu biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...