Jump to content

London After Midnight


Recommended Posts

Prosto neverovatno - ali izgleda da tema o ovom bendu (vise) ne postoji :? A posto se ovde u zadnje vreme dosta prica o njima, sto sa muzickog, sto sa vizuelnog aspekta, red je da to bude na odgovarajucem mestu... smile.gif

 

Meni se od njih najvise svidja (naravno) famozni 'Selected Scenes From the End of the World' a od pesama (naravno) Your Best Nightmare wink.gif Mada nesto nisam ni slusala preterano druge albume... sta je jos dobro od njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oni imaju,chini mi se,samo 3 albuma.mnogo su im veliki razmaci shto se tice izbacivanja.nego,nisu im loshe pesme.meni se poslednjih par nedelja vrti po glavi pesma koje nema ni na jednom albumu, pesma "Demon" i "let me breake you" ali izdvajam i "kiss"!kako to rastura! smile.gifsmile.gif

 

inache.LAM je prvi band od koga mogu da slusam sve pesme redom.sve im je superishka! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONACNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Bas super da postoji ova tema,da ne pisemo o njima na svim ostalim :wink:

Odlican bend,koji je uspeo da uklopi fenomenalnu muziku sa izuzetno dobrim imidzom(za razliku od nekih koji se samo na njega i oslanjaju :roll:)

Omiljena pesma.........Obozavam da cujem KISS,koji pusta i Stivi,ali ipak mi je za srce nekako vise prirasla 'where good girls go to die'.

Emotivan tekst sa odgovarajucom muzickom podlogom........Bas za neke romanticne trenutke :oops: 8)

Zanimljivo je to,sto sam ja(kad sam ih prvi put videla)zaista bila ubedjena da je Tamlyn(klavijature)zensko.

Logicno,obzirom na njihov imidz,koji kod vecine vuce na totalno Drag Queen,ali on je 'malo' otisao dalje od ostalih 8O smile.gif ,pa je cak i mene prevario :wink:smile.gif

Sad,ce ovo mozda da zvuci detinjasto,i pomalo u 'boysband' stilu,ali palo mi je na pamet:obzirom na njihov izgled,sigurno je mnogima od nas svasta padalo na pamet,pa i meni ovo:Omiljeni clan? :? :mrgreen:

Glupavo,znam. :oops:

Ali ipak,meni je najbolji Michael,basista. biggrin.gifa:

Najmuzevniji je,a ipak bezobrazno izaziva svojim drzanjem i sminkom :wink:

O frizuri da ne govorim :sigh:

Inace,mislim da je istina da imaju samo tri albuma,kod nas su mogli da se naruce u Plastic Noise-u pre izvesnog vremena,bar su mi tada tako rekli........

Naravno,'Selected scenes' moze gotovo svuda,ja sam moj nabavila u IPS-u biggrin.gifa:

To je,nazalost,jos uvek jedini njihov album koji imam,ali vec par godina imam na nekoj 'home made' kompilaciji(koju mi je neko ukrao :evil: )2 pesme koje sam vec pomenula....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, www.londonaftermidnight.com kaze da imaju samo dva albuma + kompilaciju Oddities, koja mi je nekako previse sacinjena od 'otpadaka' a da bi je uzimala u obzir... sto se tice Psychomagneta, naslovna stvar mi se i nije bas svidela, pa ni njega nisam htela da uzimam smile.gif ali sa njega imam par stvari na kompilacijama. 'Shatter' je bas dobra, a 'Bondage Song' malo zbunjujuca, doduse to je valjda neki remiks... potrudicu se da nabavim tu 'Kiss' sto je svi nahvaliste biggrin.gif

 

A imidz im je stvarno savrsen... androgyny rules... wink.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Selected Scenes..., i imam jos nekih pet-sest pjesama sa Oddities.

Definitivno najbolji gothic bend iz '90-ih, a i nije im neka konkurencija smile.gif

Naravno nemam omiljenog clana, jer ipak su svi oni muskarci (iako ne djeluju tako smile.gif) :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Selected Scenes..., i imam jos nekih pet-sest pjesama sa Oddities.

Definitivno najbolji gothic bend iz '90-ih, a i nije im neka konkurencija smile.gif

Naravno nemam omiljenog clana, jer ipak su svi oni muskarci (iako ne djeluju tako smile.gif) :oops:

 

ja nikad nisam imala omiljenog clana....bez obzira koji bend je bio u pitanju.

nego shto se tiche Shatter,slazem se,i nije neka.kada sam skinula bondage song,mislila sam da mi se konekcija prekinula chim je pesma onako kratka. biggrin.gif

 

Demon i Kiss...uzivo zvuchi josh bolje! smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Selected Scenes..., i imam jos nekih pet-sest pjesama sa Oddities.

Definitivno najbolji gothic bend iz '90-ih, a i nije im neka konkurencija smile.gif

Naravno nemam omiljenog clana, jer ipak su svi oni muskarci (iako ne djeluju tako smile.gif) :oops:

 

Ccc, zasto biti iskljuciv? wink.gif Meni se ipak najvise svidja pevac, zato sto prilicno podseca na Gitane DeMone u blond varijanti biggrin.gifa:

A stvarno, i meni se od citave te plejade gota iz devedesetih, oni cine makar najiskreniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, uh mene srecom josh niko nije spopao a definitivno ne bih mogao da odolim a da ja ne spopadnem Briana iz Placebo-a :oops: i to bi recimo bio jedini izuzetak. Covek je definitivno zasluzan za moj opstanak u srednjoj sad.gif Sto se tiche LAM-a, kao sto sanguinia reche nadrogyny rules ali iskljucivo u estetskom smislu (sa izuzetkom Brian-a NARAVNO! 8) ).

I moj glas za 'KISS' posto ne mogu da je se otarasim iz glave....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je to,sto sam ja(kad sam ih prvi put videla)zaista bila ubedjena da je Tamlyn(klavijature)zensko.

 

Cudno, jer sam sad bas bolje osmotrila njihove slike - i doticni Tamlyn izgleda kao klasicni 'provaljivi' transvestit, mene bas podseca na jednog od clanova/clanica onog slovenackog trija "Sestre" wink.gif

 

Sto se tiche LAM-a, kao sto sanguinia reche nadrogyny rules ali iskljucivo u estetskom smislu (sa izuzetkom Brian-a NARAVNO! )

 

O da, androginija je valjda jedini moguci nacin da se muskarci ucine iole privlacnim wink.gif

 

btw. ne postoji tema o bendu Placebo, ako mislis da ima smisla otvarati je, samo napred smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne,zensko je zensko,to se zna :mrgreen:biggrin.gifa:

Pazi ovako:kad bih dosla u situaciju da moram da budem sa devojkom,sigurno bih pre izabrala neku koja izgleda muskobanjasto,ali to ja sad govorim iz ugla zenske osobe,pa nisam sigurna koliko se racuna...

Ta pojava je mnogo interesantnija kod tipova,mada,iskreno,to moze da me privlaci ako postoje granice u ponasanju.Znaci,ako se odredjeni tip ponasa zenstvenije od mene(znaci da je strasno)i da ce me to odmah odbiti.....Jednostavno je tako-volim kada izgledaju kao ribe,ali ne kad se ponasaju kao NAJGORE razmazene zene biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je to,sto sam ja(kad sam ih prvi put videla)zaista bila ubedjena da je Tamlyn(klavijature)zensko.

 

Cudno, jer sam sad bas bolje osmotrila njihove slike - i doticni Tamlyn izgleda kao klasicni 'provaljivi' transvestit, mene bas podseca na jednog od clanova/clanica onog slovenackog trija "Sestre" wink.gif

 

Ne znam.....Mene je prevario na slici sa dugom kosom,dok stoji iza klavijatura..... 8O

Bas sam pomislila-'kako ruzna riba'........ smile.gif

Ali sa tzv 'paz' frizurom izgleda odlicno,kad sam to videla,shvatila sam o cemu je rec :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je to,sto sam ja(kad sam ih prvi put videla)zaista bila ubedjena da je Tamlyn(klavijature)zensko.

 

Cudno, jer sam sad bas bolje osmotrila njihove slike - i doticni Tamlyn izgleda kao klasicni 'provaljivi' transvestit, mene bas podseca na jednog od clanova/clanica onog slovenackog trija "Sestre" wink.gif

 

Ne znam.....Mene je prevario na slici sa dugom kosom,dok stoji iza klavijatura..... 8O

Bas sam pomislila-'kako ruzna riba'........ smile.gif

Ali sa tzv 'paz' frizurom izgleda odlicno,kad sam to videla,shvatila sam o cemu je rec :mrgreen:

 

ti pomislila ruzna riba?a ja mislila sean zensko! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne,zensko je zensko,to se zna :mrgreen:biggrin.gifa:

Pazi ovako:kad bih dosla u situaciju da moram da budem sa devojkom,sigurno bih pre izabrala neku koja izgleda muskobanjasto,ali to ja sad govorim iz ugla zenske osobe,pa nisam sigurna koliko se racuna...

...znachi ,moram da skratim kosu 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i ja imam samo Selected scenes i mislim da isti spada u osnovno obrazovanje svakog zdravog gotha , ostala 2 sam videla u Plastic Noice-u ,mada ih neshto nije bilo u zadje vreme (kao ni slichnih bendova).Jel' bio neko skoro tamo?Ima li shta zanimljivo?

Uh.......Nisam bila 100 godina 8O

Poslednji put kad sam bila,dali su mi katalog svega sto imaju i sto mogu da nabave.......

Ali davno je to bilo..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

obozavam LAM....naj clan....definitivno Sean....Michaela prepustam Cypeher...imamo mi i dogovor...heheh...

 

gde moze da se nadje Psychomagnet....izludeh trazeci ga...

 

 

Tamlyn je i meni ne jedno dve slike licio na zensko....isto kao i Twiggy Ramirez..kad sam ga prvi put videla...

 

androginija rules....obozavam takve tipove....da li je to sick? paliti se na muskarce koji lice na zene,a ne biti lezbo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...