Jump to content

London After Midnight


Recommended Posts

obozavam LAM....naj clan....definitivno Sean....Michaela prepustam Cypeher...imamo mi i dogovor...heheh...

 

gde moze da se nadje Psychomagnet....izludeh trazeci ga...

 

 

Tamlyn je i meni ne jedno dve slike licio na zensko....isto kao i Twiggy Ramirez..kad sam ga prvi put videla...

 

androginija rules....obozavam takve tipove....da li je to sick? paliti se na muskarce koji lice na zene,a ne biti lezbo?

 

ja ne mogu da pogledam twiggy-ja! :x :x :x rugoba!

sean je kako tako....lepshi je gitarista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bend kao bend su ok... malo pozerski mi to sve izgleda ali su pesme skroz ok! "Selected Scenes From blablabla" je odlican i definitivno jedan od omiljenih goth albuma. Sinoc (tek sinoc) sam nabavio "Psycho Magnet" sa koje sam jedino jos pre cuo "Letter To God" koja mi se mnogo svidja i malo odskace od ostatka albuma. Inace o njima nemam bas lepo misljenje! Cista travestitija (jel se tako kaze biggrin.gif ) i to mi je odvratno! Ok kapiram ja taj pomalo feminiziran imidz,na koji se gothi i gothice loze biggrin.gif ali ovi ga preterase... :roll: slusajuci ih i znajuci kako izgledaju samo se zapitam koji moj ja sad trosim vreme na njih! :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend kao bend su ok... malo pozerski mi to sve izgleda ali su pesme skroz ok! "Selected Scenes From blablabla" je odlican i definitivno jedan od omiljenih goth albuma. Sinoc (tek sinoc) sam nabavio "Psycho Circus" sa koje sam jedino jos pre cuo "Letter To God" koja mi se mnogo svidja i malo odskace od ostatka albuma. Inace o njima nemam bas lepo misljenje! Cista travestitija (jel se tako kaze biggrin.gif ) i to mi je odvratno! Ok kapiram ja taj pomalo feminiziran imidz,na koji se gothi i gothice loze biggrin.gif ali ovi ga preterase... :roll: slusajuci ih i znajuci kako izgledaju samo se zapitam koji moj ja sad trosim vreme na njih! :roll:

 

zar ne bi psyho magnet?ili sam prespavala neshto? :? :? :? ohmy.gif

ne nisu tranvestiti....twiggy ramirez je bio tranvestit ali tipovi iz LAMa su jednostavno gothi biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gif My mistake... biggrin.gif

Ispravio sam se! Pomesao sam sa Kiss - "Psycho Circus" smile.gif

A Twiggy mi je barem licio na musko i jos uvek lici i pored sminke... a oni su mi diskasting biggrin.gif Ustvari imidz im je slican kao bendu Marilyn Manson sa albuma "Mechanical Animals" sav taj glam fazon... ni to mi se nije svidelo ali je barem smisljenije! LAM izgledaju kao big gayz gothi... oni su gori od onih gayz gotha koji su ok biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gif My mistake... biggrin.gif

Ispravio sam se! Pomesao sam sa Kiss - "Psycho Circus" smile.gif

A Twiggy mi je barem licio na musko i jos uvek lici i pored sminke... a oni su mi diskasting biggrin.gif Ustvari imidz im je slican kao bendu Marilyn Manson sa albuma "Mechanical Animals" sav taj glam fazon... ni to mi se nije svidelo ali je barem smisljenije! LAM izgledaju kao big gayz gothi... oni su gori od onih gayz gotha koji su ok biggrin.gif

Koliko god uticaja na moje muzicko obrazovanje imao Manson&co,NIKADA mi ne bi palo na pamet da poredim njihov imidz sa LAM. :ne:

Cak me ni najmanje ne podsecaju.Likovi iz LAM nisu umazani i barem se trude da ne odaju 'prljav' izgled,dok Manson bas tome tezi.O garderobi na ne pricam.......Ocigledno ili nisi dovoljno upucen u 'goth' izgled,ili nisi dovoljno promotrio oba benda.....

Pogledaj jos koji put,pa,nadam se,uvideces veliku razliku....

A sto se tice potpunog DragQueen look-a,ni tu se ne slazem :ne:

Jedino Tamlyn odaje taj utisak,ali ni on uvek.

Oni idu do odredjene granice,koja izaziva mastu oba pola,kog god da su seksualnog opredeljenja,i to je veoma interesantno,veoma cesto i sexy :oops: 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su LAM isfolirani zbog imidza koji forsiraju,onda je i Manson jos vise...a ja volim Mansona i ne mislim da se folira...Inache faza iz Mech.Animals mi se uvek najvise svidjala...prosto imam utisak kao da lebdim u svemiru kad slusam taj album...atmosfera na njemu je fenomenalna kao i Mansonov imidz...u svakom slucaju izgledao je mnogo bolje nego sad...sad mi se malo gadi...

 

 

Cypher je rekla za LAM-Oni idu do odredjene granice,koja izaziva mastu oba pola,kog god da su seksualnog opredeljenja,i to je veoma interesantno,veoma cesto i sexy.......i bila je potpuno u pravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su LAM isfolirani zbog imidza koji forsiraju,onda je i Manson jos vise...a ja volim Mansona i ne mislim da se folira...Inache faza iz Mech.Animals mi se uvek najvise svidjala...prosto imam utisak kao da lebdim u svemiru kad slusam taj album...atmosfera na njemu je fenomenalna kao i Mansonov imidz...u svakom slucaju izgledao je mnogo bolje nego sad...sad mi se malo gadi...

 

 

Cypher je rekla za LAM-Oni idu do odredjene granice,koja izaziva mastu oba pola,kog god da su seksualnog opredeljenja,i to je veoma interesantno,veoma cesto i sexy.......i bila je potpuno u pravu...

I opet se Omega i ja slazemo :mrgreen:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno,konacno tema o njima! biggrin.gifa:

Omiljene pesme: Sacrifice, Kiss, Shatter, Demon, This Paradise, Spider and Fly, Let Me Break You, Your Best Nighmare, Carry On... Screaming(Ruins), The Black Cat... biggrin.gifa: biggrin.gif

 

Odlicni su!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ostala 2 sam videla u Plastic Noice-u ,mada ih neshto nije bilo u zadje vreme (kao ni slichnih bendova).Jel' bio neko skoro tamo?Ima li shta zanimljivo?

 

Hm.. tamo nema neki izbor zbog malog prostora, ali u katalogu imaju preko 1200 naslova (bez metal stvari... samo gothic, ebm i slični žanrovi). Verovatno možeš da naručiš iz kataloga, mada ih nisam ni pitao ni probao da to uradim=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostala 2 sam videla u Plastic Noice-u ,mada ih neshto nije bilo u zadje vreme (kao ni slichnih bendova).Jel' bio neko skoro tamo?Ima li shta zanimljivo?

 

Hm.. tamo nema neki izbor zbog malog prostora, ali u katalogu imaju preko 1200 naslova (bez metal stvari... samo gothic, ebm i slični žanrovi). Verovatno možeš da naručiš iz kataloga, mada ih nisam ni pitao ni probao da to uradim=)

Koliko ja znam,moze da se naruci iz kataloga.Meni su cak i rekli da mogu da im javim sta me zanima(u slucaju da to ne postoji u katalogu)pa bi oni probali da nabave.Potpuno cool biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, super :wink:

Mene uvek pitaju hoću li da preslušam disk pre nego što ga kupim (izgleda da ostavljam utisak nekoga ko ne zna šta traži...heh). Cool su skroz=))

 

U vezi LAM :: na DivXu imam spot Kiss i imam audio kompilaciju Oddities. Još uvek nisam nabavio "prave" albume=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Selected Scenes,Oddities i Psycho Magnet i sve sam ih nabavila totalno lako-dosla u BG,usla u Plastic Noise i kupila...Mislim,sa razmacima biggrin.gif Nisam se mucila da ih nabavim.Postoji jos jedno izdanje,October ili tako nesto,to je valjda singl,to nemam,moze da se naruci od Stivija(DJ),kao i ova tri albuma biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bio sam i ja i zaprepastio sam se kada sam chuo da su im stari diskovi 200din, a novi (koje jesu nabavili u IT) su 300din! Rekoshe mi zbog skoka eura, a i zbog piraterije...

Koliko sam saznao, kada ih safataju, pochece onda da prodaju samo originalne diskove...

 

A nisam mislio na metal, dobili su dosta novih stvari, bash koje sam ja trazio, a da nisu 'metalne'...

Ali 300 je mnooooooogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i imao sam zent od odlaska tamo... uvek kad sam nesto uzimao raspitivao sam se za neke bendove koje nisu imali ili nisu culi za nih pa su me gledali onako bledo smile.gif Rekose mi da ce nabaviti Melotron no ako su digli cene na 200/300 ne isplati mi se posto vec imam nesto sto sam skinuo s neta tako da cu verovatno i ostatak.... a i blam me vishe da ih cimam :oops:

Nego da se vratim na temu... Bas malocas sam slusao 'Sacrifice' i po stoti put zakljucio kako tekst pesme ima jako znacenje za mene tj kako me savrseno opisuje. Otprilike kako i 'Alice' od Sistersa da je kojim slucajem pisana u muskom rodu ili Blutengel-ov 'Black Roses' and so on... Makes me wanna cry sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ako su LAM isfolirani zbog imidza koji forsiraju,onda je i Manson jos vise...a ja volim Mansona i ne mislim da se folira...Inache faza iz Mech.Animals mi se uvek najvise svidjala...prosto imam utisak kao da lebdim u svemiru kad slusam taj album...atmosfera na njemu je fenomenalna kao i Mansonov imidz...u svakom slucaju izgledao je mnogo bolje nego sad...sad mi se malo gadi...

 

 

Cypher je rekla za LAM-Oni idu do odredjene granice,koja izaziva mastu oba pola,kog god da su seksualnog opredeljenja,i to je veoma interesantno,veoma cesto i sexy.......i bila je potpuno u pravu...

I opet se Omega i ja slazemo :mrgreen:biggrin.gifa:

 

Upravo tako! A mislim da se grupa ne treba ocenjivati po njihovom imidzu vec po kvalitetu njihove muzike....Ako imaju dobar imidz do je lepo ali ne i najvaznije.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

October je super pesmica samo sto je pevac izjavio da nece da je izvodi uzivo jer mu se ni malo ne svidja,stvarno cudno :roll: Inace bendic je super,mislim da basista ima najvise stila sto se tice sminke i oblacenja mada im je klavijaturista prava bombonica biggrin.gif On cak i bez sminke malo podseca na devojku biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

smile.gifsmile.gifsmile.gif (secja se Arsenovog komentara na klavijaturistu) smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ja nemogu da se odluchim uopshte koju pesmu cju pre da slusham, mada ovih dana non-stop vrtim "Spider and the fly", i "where good girls go to die".

Sve pesme im rulaju smile.gif

Basista je onaj (sada) cjelavi, sa onim mrezhnim charapama?

OCJU JA TAKO DA SE OBUCHEM! Garant bi me spalili na lomachi...Majica bez rukava, mrezhaste charape, kozhne rukavice, kozhne lone, kozhni mantil neka "poludela" frizura(kao ono na stranu, shto meni super stoji)...shmrc.

Oh well, i ovaj gay haircut mi dobro stoji smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...