Jump to content

London After Midnight


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
ja jos ne videh muskarca u gothic fasahion da ne lici na zensko imalo... icon_wink.gif i to je jaaaaaaaaaaaaaaaako privlacno... icon_da.gif

Ma gde ce to biti privlacno? Mislim, musko treba da bude musko ...a ti st ose oblace kao zene?! Ma ne valja to nikako!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jos ne videh muskarca u gothic fasahion da ne lici na zensko imalo... icon_wink.gif i to je jaaaaaaaaaaaaaaaako privlacno... icon_da.gif

Dobro je da ima bar neko ko tako misli!Ne mora da znaci da muskarc koji se oblaci kao zensko,nije pravi muskarac!Mene svi ogovaraju ako se ``slucajno`` tako obucem.Ali,sta da se radi!?Ljudi nemaju bas sirok spektar shvatanja! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja ne razumem tu maniju kod devojaka koje se loze na tipove koji liche na devojke. Dajte mu sise i svaki tip bi ga izveo na vecheru.

Bilo bi sjajno kada bi mi neko pomogao da shvatim...

To shto liche na devojke, da li to treba automatski da znachi da se redovno kupaju i da mirishu, a ne k'o nashi balkanci? Ili da su nezni i da umeju da plachu? Ili da bi mogli da prichaju sa svojim devojkama o depilaciji i farbanju kose? Ili da idu s njima u kupovinu? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahem... khm... *kah kah*  ph34r.gif

Shta je bilo? Ti ne prichash o depilacijama i farbanju kose???

 

Btw. Ja se pridruzhujem TiGrU u molbi... Bilo bi bash lepo ako bi neko kompetentan mogao da razjasni tu misteriju... icon_da.gif

Edited by Fatal Eror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok bre. Stavise, ne mislim da se ponasam kao zensko u opste (ili bar u velikoj meri icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )

 

Al ono... vec su me u vise navrata na forumu proglasavali za zensko. A i uzivo se desilo par puta. Do duse, ti isti koji su me uzivo proglasili za zensko su posle bezali jer su mislili da znam dzudo... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da ima bar neko ko tako misli!Ne mora da znaci da muskarc koji se oblaci kao zensko,nije pravi muskarac!Mene svi ogovaraju ako se ``slucajno`` tako obucem.Ali,sta da se radi!?Ljudi nemaju bas sirok spektar shvatanja! orangelistening.gif

Cekaj, ti si musko, i onda se "slucajno" obuces kao zensko. Zbog cega? Uvek me zanimalo sta ljude nagoni na tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...