Jump to content

London After Midnight


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehm... Pa, moram priznati, meni je jako drago kada vidim momka ciji je kompletan fizicki izgled u gothic stilu, ali... nista vise od toga.

Takvi momci su samo interesantan prizor za gledanje, ali se ne lozim na njih u tom kontekstu da bih mogla biti sa nekim takvim... A sad, blam me je da postavim fotke nekih na kakve se zaista lozim ph34r.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle dvocasovnog elaboriranja ovog pitanja sa Erorom, reko' da napisem zakljuchke (upravo iznete telefonskim putem) i ovde, pa da se povuchem iz diskusije.

1. pojma nemam shta se rachuna pod "zensko oblachenje" kod mushkaraca. ako se misli na suknje, vrlo sam skeptichna, ali ne iskljuchujem mogucnost da u nekom slucaju moze da izgleda pristojno (zavisi i od suknje i od onoga na kome/chemu je suknja), shto se tiche ostalih "zenskih" odevnih predmeta, stvarno ne znam na sta se misli, a i sumnjam da bi u bilo kom slucaju to licilo na nesto

2. "feminizirano ponashanje"... postoji vise definicija sta se u to rachuna i ja necu ulaziti u analizu toga zasto bi se to nekome dopadalo.

3. priche o depilaciji...uopshte sfere interesovanja... pa ko ce znati, svi smo razlichiti sve zanima nesto drugo... ali stvarno depilacija... tu treba proucavati psihopatologiju

4. shminkanje (sto je i bila tema moje i Erorove diskusije), meni nije jasno znasto je to "zenska stvar". kao sto ima gomila devojaka koja grozno izgleda kad se nashminka tj ne stoji im shminka ili bar ne ona koju one koriste, tako ima i mushkih predstavnika koji izgledaju loshe do smeshno kad se nashminkaju. sa druge strane, zashto neko ne bi stavio kreon (ne vishe od toga!) ako mu dobro stoji? pa to je kao ona pricha "kakvo je to mushko sa dugachkom kosom?" zasto se onda niko ne pita "kakvo je to zensko sa kratkom kosom?" ima devojaka kojima stoji bolje kratka kosa kao sto ima mushkih osoba kojima bolje stoji dugachka kosa.

poenta: ne znam zasto su to "zenske stvari" i ako nekome shminka (u razumnim kolichinama) dobro stoji, a pri tom se oseca dobro sa time na licu, pa pobogu, zasto se ne bi shminkao? ili zasto bi ako tako izgleda icon_mrtav.gif

 

p.s. slike sa prethodne strane su icon_mrtav.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

androgenih muskaraca

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gif

Znas li sta bi bio androgeni muskarac?

To bi bio muskarac koga je rodio drugi muskarac.

 

gyne => zena

 

 

Tema: strasno nervira sto imam neku slogiranu verziju Selected Scenes from the End of the World gde su sve pesme izmesanih naziva icon_mad.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li sta bi bio androgeni muskarac?

To bi bio muskarac koga je rodio drugi muskarac.

 

gyne => zena

Jest' jest'. Ti deset sati sastavljaj seminarski iz kompjuterskih interfejsa (veruj mi, straaaaaaaaasno dosadno) pa onda kucaj bez gresaka icon_razz.gif

 

 

No, ok, jeste smesno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tema: strasno nervira sto imam neku slogiranu verziju Selected Scenes from the End of the World gde su sve pesme izmesanih naziva icon_mad.gif.

I kod mene ista stvar!Ali ipak provali se po tekstu kako se zove koja pesma! :opusteno:Stvar je u tome sto postoji Meksicko izdanje,i Evropsko izdanje!Valjda zbog prve pesme koja pocinje Hitlerovim recima!Bar mislim!Kod nas se moglo naci uglavnom to,Meksicko izdanje,ali sa Evropskim spiskom pesama! musik20.gif

Edited by Woodcutter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, ti si musko, i onda se "slucajno" obuces kao zensko. Zbog cega? Uvek me zanimalo sta ljude nagoni na tako nesto.

Mislim da je pitanje suvise licno!Zadrzimo se na opstoj diskusiji.To bi bilo kao kad pitas muskarca koji slusa metal zasto je pustio dugu kosu!Stvar uverenja,duhovnog stanja,obrazovanosti,informisanosti,shvatanja,........!Inace pola gothic scene(ako ne i vise) je gay!Sto je ok musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je pitanje suvise licno!Zadrzimo se na opstoj diskusiji.To bi bilo kao kad pitas muskarca koji slusa metal zasto je pustio dugu kosu!Stvar uverenja,duhovnog stanja,obrazovanosti,informisanosti,shvatanja,........!Inace pola gothic scene(ako ne i vise) je gay!Sto je ok musik20.gif

gay? nadam se da mislis na nacin oblacenja, jer ja jos bar do sada nisam srela toliko gotha da bih mogla da izjavim da je polovina goth kulture zasnovana na gay korenima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Draga Katjuskice, taj cika zivi u Beogradu i tebi je lako. sto se tice ''pravljenja" stvarnosti, jasno je da je to priblizno tako, mada ja znam da ne mogu da se nalozim na tipicne ''metalere'' koji su u bg jedini na raspolaganju. Samo zelim nesto drugacije. Ne verujem da je to lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice ''pravljenja" stvarnosti, jasno je da je to priblizno tako, mada ja znam da ne mogu da se nalozim na tipicne ''metalere'' koji su u bg jedini na raspolaganju. Samo zelim nesto drugacije. Ne verujem da je to lose.

Joj, kako zhelim da prokomentarishem neshto ovde, ali ne smem icon_smile.gificon_smile.gif

 

Nije loshe, go for it pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...