Jump to content

Placebo


EVIL MORGAN

Recommended Posts

  • 1 month later...

Evo, konacno sam preslusala par stvari od Placeba - generalno, dopadaju mi se, posebno pesma Pure Morning: "A friend in need is a friend indeed/a friend that bleeds is better..." - savrseno biggrin.gif

Ali bojim se da zaista nemaju skoro nikakvih dodirnih tacaka sa gothicom, ako izuzmemo dasak atmosfere ala Cure u "Every Me, Every You", stoga ovo ide u Ne-metal muziku... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

>>

Muzika je >>ok.

>>Ali je lik totalno gej!

>>Ziveli pravi muskarci. smile.gif

 

>Cekaj, Brian Molko je biseksualac, nije gay. Steve je >gay. A onaj bubrnjar je hetero...Ma koga briga! zivio >Brian i njegov biseksualni image!

 

Meni je cim neki muskarac spava sa muskarcima on gay, te stoga ne priznajem tu "bi" kategoriju. Po toj logici ako spava sa muskarcima i ovcama onda je neki multi-bioloski seksualac, ili ako napastvuje parking satove onda je mixed-organo-technoloski seksualac? Gay je neko zato sto spava sa muskarcima. a sa kim jos spava je nebitno... no to je stvar licnog opredeljenja a muzika je muzika... a da mi se Placebo

dopada kao muzika slusao bih ih ma kako pevac izgledao i ma kakve mu bile seksualne preferencije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hmmm...imaju odlicnu muziku,ali me malo nervira njegov glas :x (sad ce me council verovatno ubiti laugh.gif ...jebi ga,znam da njegov glas i cini bend,ali....treba se navici....placebo album je skroz ok..nancy boy mi je cool pesma....ma imaju super muziku,jos jednom moram reci ... biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne secam gde,ali bio je citav njihov koncert negde u Aziji cini mi se,i uzivo su tdje super,ne dirajte coveku glas,bas ima neki trzaj,neku notu koja ih izdvaja,i oni ne bi bili niko i nishta da nije njega......dzaba muzika bez dobrog glasa......

 

Ja ih gotivim......al ne preterano.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...