Jump to content

Placebo


EVIL MORGAN

Recommended Posts

Ma samo ti idi slushaj Placebo tongue.gif  :D

 

He, he ne ja neidem na koncert tongue.gif A ono sta ja mislim o doticnom bendu to mozes i da proveris na ovoj temu na nekim prvim stranicama, cak sam i bio "ispljuvan" od nekih ljudi zbog toga, fegetu jedan. :twisted:

Btw kad se bre vracjas za Bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalno su sranje... sto ne znaci da necu doci na koncert... imaju par zanimljivih pesmica, a koncert ce biti krajnje zanimljiv, narocito u zadnjim redovima sa cinicnom druzinom...

 

HIM forever!

 

Мој савет циничној дружини:

 

Боље се пробите у прве редове и слушајте мало за промену нешто ваљано него да се трујете турским педерима,а ако вам је карта скупа

05.09 БАРУТАНА да чујете шта је музика и шта су песме са поруком,а не то ваше:

 

,,...Певајте нешто љубавно

Сигурно,тихо,стерилно.

Певајте нешто љубавно

КЛИНКЕ СВРШАВАЈУ НА ТО!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalno su sranje... sto ne znaci da necu doci na koncert... imaju par zanimljivih pesmica, a koncert ce biti krajnje zanimljiv, narocito u zadnjim redovima sa cinicnom druzinom...

 

HIM forever!

 

Мој савет циничној дружини:

 

Боље се пробите у прве редове и слушајте мало за промену нешто ваљано него да се трујете турским педерима,а ако вам је карта скупа

05.09 БАРУТАНА да чујете шта је музика и шта су песме са поруком,а не то ваше:

 

,,...Певајте нешто љубавно

Сигурно,тихо,стерилно.

Певајте нешто љубавно

КЛИНКЕ СВРШАВАЈУ НА ТО!"

 

Slusajte ovog lika... :roll: Ne brini, duso, idem i ja, samo ti ponesi vazelinske tubice, a posle cemo da skoknemo u "X klub", moze? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E...a ja mislila opametili se ljudi pred koncert... postovi su nesto za citati, a ne bezvezna homo-fobija... NO_JOK!!!

 

Idem sa zadovoljstvom na Placebo, cak cu i s njima da se slikam ako uspem, pa cu postovati sliku u galeriju za sve vas koji svrsavate na Brian-a!!

Pozdrav! I tamponcice ostavite, mozda ce biti veci uzitak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio konza! Svirali su skoro dva sata!!!

Ritam sekcija rula! (ortak nosio binoculars da gleda sta basista radi prstima biggrin.gif ) Bas smo se izdjuskali nevidjeno.

 

BTW ona jedina sutka sto je bila - ja sam je inicirao - znao sam da ostali gejevi iz publike nece smeti biggrin.gif

 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

E...a ja mislila opametili se ljudi pred koncert... postovi su nesto za citati, a ne bezvezna homo-fobija... NO_JOK!!!

 

Idem sa zadovoljstvom na Placebo, cak cu i s njima da se slikam ako uspem, pa cu postovati sliku u galeriju za sve vas koji svrsavate na Brian-a!!

Pozdrav! I tamponcice ostavite, mozda ce biti veci uzitak...

 

Ja cu sigurno prvi da svrsim na prizor tog lika!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne secjam se ni ja najbolje... Bio sam high all the way :wink: Cini mi se centerfolds... Neprimerena za sutku, al ajde smile.gif

 

Centrefolds??? PA TI SI LUD biggrin.gif ! to je najsporija pesma koju su svirali...a da su izvodili My Sweet Prince, predpostavljam da bi ona odnela pehar sutke biggrin.gif ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu sigurno prvi da svrsim na prizor tog lika!!!!

 

I ja, bogumi... biggrin.gif Mislila sam da je mnogo ruzniji u prirodi, ali... (znacajna faca)...

 

Nazalost, nisam se slikala sa njima sad.gif , "obezbedjenje" nije dalo da se pridje, iako to nije bio problem, ali su se oni izgubili negde odmah posle koncerta, da li su uleteli u onaj bus ili...?

Uh, steta sad.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne secjam se ni ja najbolje... Bio sam high all the way :wink: Cini mi se centerfolds... Neprimerena za sutku, al ajde smile.gif

 

Centrefolds??? PA TI SI LUD biggrin.gif ! to je najsporija pesma koju su svirali...a da su izvodili My Sweet Prince, predpostavljam da bi ona odnela pehar sutke biggrin.gif ?

 

 

Rekoh... Tako je najiskrenije biggrin.gif Sutka rulz smile.gif A Centrfolds mi je njihova nova omiljena pesma biggrin.gifa:

 

BTW nisu odmah utrcali u bus, jedno 15min posle svrsetka konca prosli su pored nas na onom malom sluzbenom ulazu kod blagajne... (a ja taman izvadio kobas da pisham smile.gif )

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila super

ali sam nazhalost bila negde u prvim redovima gde su neka tri lika odrzhavali konstantnu shutku

ali izgleda da sam ja jedina dobila utisak da su bezobrazni, nisu izashli na bis koliko znam

onaj jedan silazak sa bine je bila planirana pauza od 3 minuta kako su i rekli

i onda blah ovo nam je poslednja pesma

sledeci put cu potroshiti 10 puta vishe kinte pa cu otici na Karerasa koji je poshteno dva puta izashao na bis

ali sve to bi bilo ok da nije bilo onih klinki na kraju kod ograde *na zhalost sam se zadrzhala tu zbog mog josh klinkastijeg prijatelja

palile su se na chashe koje su koristili za vreme koncerta i maramicu koju su koristili za brisanje znoja

EEEEEEEEJ

prvi put za dugo vremena sam totalno se razbesnela tada, imale su srecu shto nisam imala neku zhicu da ih zadavim

 

e da onaj deo kada su svirali bio je sasvim fin *chak sam i uzhivala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...