Jump to content

Placebo


EVIL MORGAN

Recommended Posts

smorilo me da citam svih 6 strana pa ne znam da li je ovo neko vec napisao ali svi znamo da je placebo svirao 02.09.2003 u hali sportova

da ne skrecem sa teme koncert je bio fenomenalan i bio sam pod utiskom 3-4 dana

ali ono bitno je sledece oni koji su bili na njihovom saitu ( www.placeboworld.co.uk ) verovatno su primetili MALU gresku u sekciji tour

naime umesto da pise da sviraju u hali sportova pise sledece

02.09.03 Belgrade Tasmajalan Serbia

ovo verovatno treba da znaci da ce svirati na tasmajdanu ali hihihihihihihih mali nepismeni englezi sta oni znaju smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

toliko od mene

 

 

pozdrav,

dark soul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nisam bila na koncertu. Ne gotivim preterano Placebo ali svakako bi bilo vredno otici i pogledati ih. Nazalost, ja sam skroz zaboravila kad je koncert pa sam se setila nedelju dana posto je koncert prosao :cry:

Svakako bih volela da sam videla "onog" pevaca... Ah... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada su se pojavili,pre nego sto sam videla prvi spot.....smatrala sam da je pevacica grupe placibo ima predivan glas i zaljubila sam se tako jako da nisam bila icega svesna...medjutim.....

 

otkrila sam da je doticna musko i razocarala sam se u ljude i od sada uvek gledam ka dole...

 

ali ipak bez obzira na sve....i dalje ih smatram odlicnim bendom sto su mi i pokazali na certu.

 

hehe deca.....desetogodisnja deca....hehe

 

 

jos malo ce meni i 26godina......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ma moja sestra i par jako dobrih drugarica slusa Placebo. Nista posebno. Ima jedna pesma za koju sam sentimentalno vezana jaer sam je cula u Madjarskoj dok sam bila okruzena divnim ljudima. I zato mi ona znaci dosta jer me podseca na te genijalne trenutke. Mislim da se zove Commercial for levi ili tako nesto. A pevac je smesan do jada - kao neki zakrzljali patuljak mi izgleda. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

pa lozim se  :)  

evo juche sam bash gledala neki film sa nekim pederom  8)  

Gay guys su jako cute  :da:

 

Corava li posla... No, dobro, sa Brianom se i isplati, on je bar bi.

 

I dalje najbolji koncert u mom dosadasnjem zivotu-2. septembar; Hala sportova... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placebo je vrlo dobar bend i mnogo mi se svidjaju.

 

mada mi se vise dopadaju raniji radovi, kad su bili pravi indie bend, pre nego sto su podpisali ugovor za veliku izdavacku kucu...

 

mada i nove stvari su odlicne....komercijalno...ali u isto vreme nije bljuzga...interesantan, kreativan, i dinamican pop rock totalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...