Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

a koliko je karta i ima li ih josh?

ja kupih kartu pre 4 dana i bilo ih je jos i to po staroj ceni (2000)... znaci opusteno... inace, trebalo je da putujem u vreme certa i odavno sam se pomirila s tim da necu ici, kad ono tras bum... my fate is mercyful :):bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi su se predomislili zbog jebenih Mejdena...uf kako me nerviraju...sta da im radim, ne znaju sta propustaju...

evo, ja sam recimo izmedju maiden-a i therion-a izabrala drugo :da: maideni jesu bend koji je x puta veci od therion-a, ali therion je brate uz KD/MF bend mog zivota :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sto rekoh, preslusah novi album i evo da kazem prve utiske. moram priznati da me je album skroz istripovao. ima elemente svega sto su za ovih 17 godina radili, a opet je svoj, drugaciji. ima klavijatura u nekom theli fazonu, ciganskog mola i melizama sa a' arab zaraq, atmosferu sa vovin-a, vokale sa lemurie... svidja mi se sto je brz, dosta cvrst, gotovo bez balada. neke solaze su zaista ubitacne. mislim da je ovo jos jedan korak napred. definisala bih ga kao progressive heavy u najsirem smislu sa ethno/goth/thrash uticajima. cak na momente me asocira na orphaned land. mislim da je od vokala najuspeliji muski clean/heavy vokal, dok zenski clean vokali mi se na momente svidjaju, a na momente se bas i ne uklapaju. za divno cudo, growl mi cak ne nedostaje. od pesama bih zasad izdvojila tunu, po meni remek delo. oduvek sam verovala da ce jednog dana da naprave nesto ovako cvrsto :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion

Setlist

01. Rise of Sodom and Gomorrah

02. Schwarzalbenheim

03. T.O.F – The Trinity

04. The Flesh of the Gods

05. The Klhysti Evangelist

06. Wand of Abaris

07. The Falling Stone

08. An Arrow from the Sun

09. Deggial

10. Wine of Aluqah

11. Blood of Kingu

(12. Son of the Sun)

13. Tuna 1613 + Drum Solo

14. Muspelheim

15. Son of the Staves of Time

16. Ginnugagap

17. Grand Finale

---

18. Lemuria

19. Nightside of Eden

20. To Mega Therion

---

(21. Thor the Powerhead)

 

I ja se opet pitam gde ja Asgard, Cults of the Shadow...nijedna pesma sa Lepace... :mad::no::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...