Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

A stvarno, sto jes jes...mnogo su kulturni...ocu da idem tamo :bigblue:

he...mene su svi oni prijatno iznenadili,naravno,ne sto se tice samog koncerta(mislim,ocekivala sam nesto nesvakidasnje a to sam i dobila),vec je u pitanju bila i izvanredna gorepomenuta kultura i ljubaznost :smile: ...posebno to mogu da kazem za Oskara iz sabatona kojeg sam srela pred kraj svirke theriona i koji mi je dokazao da su skandinavci definitivno najlepsi i najfiniji ljudi...ali jbg,ni ja ne odoh za svedsku...ostade mi samo slika sa doticnim :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije snimio ceo koncert. Mislim da je 90% a mozda i ceo cert jedino snimila ekipa mire adanje poljak jer je to Kristofer zahtevao. Tj. zahtevao je odredjene pesme da se snime a ovi snimali izgleda ceo koncert :))haha. Ali to jedino moze da se dobije ako u nedelju gledate prilog o koncertu u emisiji, mada to nece biti duze od 5-10min ! Ja ne smem to da uploadujem ili da narezem nekom :(.

Mozda jednu pesmu da skinem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije snimio ceo koncert. Mislim da je 90% a mozda i ceo cert jedino snimila ekipa mire adanje poljak jer je to Kristofer zahtevao. Tj. zahtevao je odredjene pesme da se snime a ovi snimali izgleda ceo koncert :))haha. Ali to jedino moze da se dobije ako u nedelju gledate prilog o koncertu u emisiji, mada to nece biti duze od 5-10min ! Ja ne smem to da uploadujem ili da narezem nekom :(.

Mozda jednu pesmu da skinem.

Mozda Christofer ubaci snimke ne neki buduci Therion DVD,kao sto je to bio slucaj sa raznim koncertima na Celebrators of Becoming DVD-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to jedino moze da se dobije ako u nedelju gledate prilog o koncertu u emisiji, mada to nece biti duze od 5-10min ! Ja ne smem to da uploadujem ili da narezem nekom :(.

Mozda jednu pesmu da skinem.

 

Otvori na Lebac ti forumu glasanje koju pesmu da skineš! :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste kratko, ali dobro kad je i toliko pustila... Nadji ti još nekog na državnoj televiziji ko bi išta slično objavio...

A ona je objavila i priču o koncertu Gardijana i cimala Frubija nešto... :lol:

 

 

btw

FANOVI THERIONA, IMA LI VAS?! Još od koncerta niko da se javi da prokomentariše da li je tačna set-lista koju sam postovao! Ja nisam siguran da je sve tačno, nisam baš neki die-hard fan koji zna napamet sve pesme, jbg...

 

Der Mitternachtslowe

Schwarzalbenheim

Blood Of Kingu

The Falling Stone

An Arrow From The Sun

Ginnungagap

Deggial

The Perennial Sophia

Son Of The Sun

Son Of The Staves Of Time

Wine Of Aluqah

Tuna 1613

Drum solo

Melek Taus

Rise Of Sodom And Gomorrah

Muspelheim

Grand Finale

-------

Lemuria

Nightside Of Eden

To Mega Therion

-------

Thor

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...