Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Ма јасно, ионако ће се појавити на рапидшеру из само шездесетак делова.

 

ДВД је врхунски. У ствари, не могу да се одлучим да ли ми више прија овај класичнији, или металскији део.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јасно, ионако ће се појавити на рапидшеру из само шездесетак делова.

 

Zato ja skidam samo ripove, pazi da ne bih pucao po 4 GB prostora na tamo neke dvd-jeve. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemuria savrsena pesma, plus je kod nas na drugom koncertu bila savrseno odradjena. U srce me pogodi svaki put kad pustim sa live gothica snimak, mada mi smo bili glasniji. :P

Ne mogu bas sad da odredim fav momenat, ali sad sam se setio jednog od naj live momenata ikada - akusticna Lemuria sa Piotrom na vokalu! To je bio drugi koncert ovde, havarija.

Je l' sam već postavljao OVO? :mrgreen:

:rockdevil:

Samo još da nismo onako ispadali iz ritma sa dlanovima. :)

(u, to me podseti, a tek na Siren of the Woods, k'o da smo svi p'jani bili)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zato što, po meni, ne vredi te pare (a još sam nabavio sa popustom). Loše je snimljen, kako zvuk tako i slika. Muški hor se dobro čuje samo u mirnijim delovima (čak i na 5.1 ozvučenju), a može se isto reći i za filharmoniju, kamere nisu baš sjajno odradile posao, dokumentarac je i kratak i neinteresantan. Šta znam, jednostavno ne vredi te pare. Vredi ga skinuti s neta, eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg to ipak nije Therion nego Miskolc produkcija, a to je prvi metal DVD koji je tamo sniman. I Epica isto nije najsavrsenije snimljena, i to pricam samo audio deo posto imam MP3, nisam skinuo full snimak .. ali ono opet jako mi zao sto nisam bio tamo u obe prilike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek se nalozhim na to kada The Rion izbaci nesto i pozelim da kupim original ali onda ne mogu da izdrzim da se pojavi u sugavoj Srbiji i onda kada skinem sa net samo da privirim onda se razocharam. Onda mi ne bude zao sto nisam kupio.

 

Ali svakako planiraam da kupim Vovin , Deggial , Lemuria , Sirius B i Secret of the Runes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi, posto sam izgubio neke fajlove na starom kompu, te ih ne mogu prebaciti na novi, je li bi mogao neko da aplouduje (na rapidshare, po mogucnosti) sledece albume: Lemuria/Sirius B, Gothic Kaballah i Secret of The Runes? Hvala puno unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...