Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Elem, uzeh da preslušam album jer je Therion ipak preveliki kult da me jedna govnjiva pesma odbije od celog albuma. I:

 

Ovo je album koji je u potpunosti sastavljen od najgorih leftovera i od kreativnog otpada kakvog Kris pre 10 godina (pa čak i manje) ne bi objavio na albumu ni sa pištoljem na slepoočnici. A da li se objavljivanje ovoga dešava usled kakve gadne kreativne blokade vezane sa potrebom za parama ili nečega desetog - veze nemam, ali niko me na svetu neće ubediti da nije tako. I sva ova pompa i proseravanje oko njega nisu ništa drugo nego pokušaj da vam se govno proda uvijeno u lep, šareni papir.

Nije čak ni toliko urnebesno, kičasto loše kao što mi je spot sugerisao nego je ovo naprosto bezidejno, prazno, mrtvo, klišeizirano smeće od albuma dok spotovi ostaju u toj svojoj zasebnoj dimenziji jada.

Čak je i "Alabama pesma" smeće :(

 

Ajde sad na tu planiranu pauzu koja je očigledno više nego potrebna, pa da za tih pominjanih 5-10 godina doživimo i taj najavljivani spektakl koji može biti samo veliki povratak ili najurnebesnije smeće ikada, nema trećeg scenarija.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi moj mustafa je, izgleda, u pravu, ova Poop de son je neka evrovizijska pesma iz '60ih...mrzi me da proveravam za ostale, ali eto, ovo mu izgleda ispada cover album.

 

Sto ga ne izvlaci cinjenice da zvuci lose. Mind you, tek sam video ova tri spota i jos tri sa albuma, al' blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja sam pre oko godinu dana poceo da slusam francusku muziku (

itd :PPP ) i batalio sinfonijski metal posto su svi skoriji albumi u tom zanru bili sranje (osim
<3 ) i eto sada Therion izbaci francuski album tako da je ovo za mene savrsenstvo :P

Svakako najbolji album i skorije vreme

A vi sto se sramotite pop-a ili opere ili cega vec, ne znam, resavajte sta imate da resite u svojoj glavi :P

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...