Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

mene uvijek pjesma the rise of sodom and gomorah totalno nabrije

samo što ona ženska nateže glas na toj pjesmi, uuuuf .al je lepo za čut šta je je

 

nego da..ovo sam zapravo htjela reć...therion nije doom niti gothic metal

Hm, a nije ti muzika satanistička? :) Mislim, inspirisani su Alisterom K., a ti si fina curica.

Elem, Therion = savršenstvo, meni jedan od najdražih bendova. Ta što nateže glas je Martina, barem je na "Vovin"-u. I prealušaj malo više albuma. ;) Sodomu i Gomoru svako zna... :rolleyes:

Očekivala sam ispade kao na Cradle Of Filth i Gorgoroth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok očekujem da se javi neki die hard fan koji je bio na 'certu i potvrdi/ospori ispravnost set liste, evo onima koji nisu gledali ovo na TV-u i neće ga gledati ni sad za jedno sat vremena...

 

http://www.balkanrock.com/video/Therion.zip

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hajde da zajedno kompletiramo... ;)

 

Za sada sam dobio sugestiju da je Wine Of Aluqah išla pre Perrenial Sophia, na šta ja kažem da je veoma moguće da sam zamenio mesta Wine i Deggial, zatim, rečeno mi je da je bila i Birth Of Venus Illegitima, i sada vi kažete da Melek Taus nije bila... Mada se meni učinilo da sam čuio Melek Taus refen... :ph34r: Jebem li ga... Moguće da nije bila...

 

Der Mitternachtslowe

Schwarzalbenheim

The Blood Of Kingu

The Falling Stone

An Arrow From The Sun

Ginnungagap

Wine Of Aluqah

The Perennial Sophia

Son Of The Sun

Son Of The Staves Of Time

Deggial

Tuna 1613

Drum solo

Melek Taus

The Rise Of Sodom And Gomorrah

Muspelheim

Grand Finale

-------

Lemuria

Nightside Of Eden

To Mega Therion

-------

Thor

 

+ Birth Of Venus Illegitima treba da se uglavi negde... Možda umesto Melek Taus?

 

Jbg, ne mogu sve sam! Kladim se da je u sali bilo bar 200-300 zagriženijih (od mene) fanova Theriona! :lol:

 

btw

Izgleda da je LordHypnos copy/pasteovao onu moju prvobitnu listu na official Therion forum! :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад слушам "Gothic Kabbalah" и једноставно не могу да верујем како је Mats Levin добар певач!

Овакве чудовишне травестије, ово осим њега, уме још само King Diamond!

У неким тренуцима је његова "глума" толико добра да је готово немогуће разлучити ко пева.

Стварно је овај албум разбијачки ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

FANOVI THERIONA, IMA LI VAS?! Još od koncerta niko da se javi da prokomentariše da li je tačna set-lista koju sam postovao! Ja nisam siguran da je sve tačno, nisam baš neki die-hard fan koji zna napamet sve pesme, jbg...

 

ja sam podosta sigurna da je bila Birth Of Venus Illegitima. Mislim da je bila samo 1, 2 pesme iza Wine Of Aluqah... :confused:

 

Hm, a nije ti muzika satanistička? :) Mislim, inspirisani su Alisterom K., a ti si fina curica.

 

Netacno, nisu inspirisani Crowley-em. Pisac tekstova zapravo uopste i nije clan benda vec osnivac levog okultnog reda Ordo Draconis. LEvi redovi se po definiciji kose sa njim, posto on NIKAKO, ali NIKAKO nije bio naklonjen tome, kao sto ti to velis... Al on je prorok novog doba, ako verujes u to, pa je time obelezio ovaj eon. U tom svetlu svi su "telemiti" :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hajde da zajedno kompletiramo... ;)

 

Za sada sam dobio sugestiju da je Wine Of Aluqah išla pre Perrenial Sophia, na šta ja kažem da je veoma moguće da sam zamenio mesta Wine i Deggial, zatim, rečeno mi je da je bila i Birth Of Venus Illegitima, i sada vi kažete da Melek Taus nije bila... Mada se meni učinilo da sam čuio Melek Taus refen... :ph34r: Jebem li ga... Moguće da nije bila...

 

Der Mitternachtslowe

Schwarzalbenheim

The Blood Of Kingu

The Falling Stone

An Arrow From The Sun

Ginnungagap

Wine Of Aluqah

The Perennial Sophia

Son Of The Sun

Son Of The Staves Of Time

Deggial

Tuna 1613

Drum solo

Melek Taus

The Rise Of Sodom And Gomorrah

Muspelheim

Grand Finale

-------

Lemuria

Nightside Of Eden

To Mega Therion

-------

Thor

 

+ Birth Of Venus Illegitima treba da se uglavi negde... Možda umesto Melek Taus?

 

Jbg, ne mogu sve sam! Kladim se da je u sali bilo bar 200-300 zagriženijih (od mene) fanova Theriona! :lol:

 

btw

Izgleda da je LordHypnos copy/pasteovao onu moju prvobitnu listu na official Therion forum! :)

 

 

ja sam podosta sigurna da je bila Birth Of Venus Illegitima. Mislim da je bila samo 1, 2 pesme iza Wine Of Aluqah... :confused:

 

Kao što vidiš, radimo na tome! :)

Ja sam trebao da imam snimak sa MP3 playera, poprilično raspalog kvaliteta, ali dovoljno da oštro uho razazna pesme! :lol: Nego, nešto se istripovalo, sjeban je fajl, ne može da se pusti... :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste stvarno steta za diggere,a i za sabaton isto,oni su me bas prijatno iznenadili... :da:

 

 

Netacno, nisu inspirisani Crowley-em. Pisac tekstova zapravo uopste i nije clan benda vec osnivac levog okultnog reda Ordo Draconis. LEvi redovi se po definiciji kose sa njim, posto on NIKAKO, ali NIKAKO nije bio naklonjen tome, kao sto ti to velis... Al on je prorok novog doba, ako verujes u to, pa je time obelezio ovaj eon. U tom svetlu svi su "telemiti" :) :)

hm...necemo sada o definicijama... :no: mistress je potpuno u pravu,uticaj a.k. je cinjenica,bez obzira na to ko je obelezio ovaj "eon" a ko nije...znas li uopste sta predstavlja naziv benda...?! :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...